Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trelemorele

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trelemorele

  1. Kwas fosforowy rozcienczony 1:15 używam bo akurat mam. Niektore specyfiki do felg to właśnie mieszanina roztworu kwasu fosforowego i solnego. Po myciu i spłukaniu neutralizuje kwas mydlanami lub szamponem od razu z woskiem. Im mocniejsze zabrudzenia tym słabiej rozcienczam. Fosforowy poradził sobie z całą brązowa felga zapieczona po trzymający hamulcu.
  2. trelemorele odpowiedział(a) na Lukas90 temat w 1.8T
    DV w aso skody 155zł Właśnie zamówiłem. Edit: na miejscu dostałem rabat zapłaciłem 140zł
  3. trelemorele odpowiedział(a) na Lukas90 temat w 1.8T
    Pytałem i mi odpowiedziała: -"Wcisnij tloczek palcem, a tam gdzie podczepiasz podcisnienie zatkaj palcem i tloczek ma nie wrocić" Nie wiem tylko co na to Twój chłopak Dev
  4. trelemorele odpowiedział(a) na Lukas90 temat w 1.8T
    podepnę się bo mam "chichotanie" turbiny przy upuszczaniu obrotów. Jak go sprawdzić w co dmuchać, ssać i jakiej reakcji oczekiwać.
  5. Czy po wymianie sprężyn na obniżające używa się jakiś innych nastawów czy wszystko to samo co w tabelce ?
  6. Witam. Chciałem sprawdzić geometrię i mechanik powiedział, że potrzebuje wiedzieć o ile obniżają moje sprężyny aby zrobić to dobrze. Sprężyny nie są raczej oryginalne. Kolor żółty(cała sprężyna żółta) oznaczenia jakie zdołałem odczytać to : -tył : 60010290 06V11 21042 -przód: 11040 23V11 Więcej oznaczeń brak lub są niewidoczne (nadrukowane od wewnętrznej strony). Niestety nie ma oznaczeń producenta. Sprężyny to komplet. Wg książki serwisowej mam zawieszenie 1BV i amortyzatory na pewno zostały oryginalne. Szperałem po sieci i podobne oznaczenia mają sprężyny żółte Weitec i nowy przebrandowany Weitec czyli ST-suspensions. Niestety w katalogach podają tylko numery katalogowe a nie numery ze sprężyn. Ktoś pomoże ? Pozdrawiam
  7. Są już jakieś zamienniki dobrej jakości dostępne gdzieś w sieci czy zostaje tylko używka ? Nie chce po miesiącu znów tego rozbierać. Co polecacie ?
  8. Z tym przywitaniem żeby dostać dostęp do forum to kiepski pomysł, zwłaszcza jak ktoś ma pilną sprawę... *proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich PS. Jak masz pilną sprawę i Ci nie pasuje witanie się to masz mechanika w Twojej okolicy, który szybko załatwi sprawę . Tu są ludzie, którzy oferują swoją bezinteresowną pomoc ale nie lubią jak się włazi z butami bez uprzejmego "dzień dobry" .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.