Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trelemorele

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Stage1 dla 1.8T w okolicach Rzeszowa ktoś mi dobrze zrobi ?
  2. Jak bym miał drugi raz kompleksowo brać się za zawiechę w aucie to kupił bym Lema w takim sklepie, który ma dodatkowo warsztat i od razu im zlecił usługę wymiany wtedy w razie problemów oni zajmowali by się reklamacją. Dodatkowo patrzył bym na ręce mechanikom... Chciałem zaoszczędzić i kupiłem zestaw Moog wysyłkowo i zleciłem wymiane w warsztacie ale bez faktury. Teraz po 6 tys km. dolne banany są uszkodzone a z gwarancji d*pa.
  3. Moog banany stukają po około 6 tys. km. Guma w tulei popękana. Reszta wahaczy jak nowa. Chyba wymienię te banany już na Lema ...
  4. Z braku jakichkolwiek porad zaryzykowałem, kupiłem magiel o innym oznaczeniu numerów z innego roku produkcji który wizualnie wyglądał na taki sam i wszystko pasowało. Tak że informacja dla potomnych jest taka żeby kupować "na oko" !
  5. WItam. Moja przekładnia nie nadaje się do regeneracji. Nie mogę nigdzie znaleźć takiej samej. Firma od regeneracji rozkłada ręce a mój mechanik dostał już białej gorączki Potrzebuje pomocy w znalezieniu takiej samej lub potwierdzonych informacji czy i na jaki inny model mogę ją zamienić. Audi A4B6 2003r. 1.8T BFB zawias 1BV Oznaczenia z przekładni najlepiej odczytajcie sami ze zdjęć. Czy występuje problem aby podmienić ją na popularny ogólno dostępny model? Są różnice? Bo kazano mi szukać takiej samej? Sprawa bardzo pilna. Z góry dzięki za pomoc!
  6. Czy któryś zamiennik z alledrogo polecacie? Sporo jest w cenach + - 50zł
  7. Również myślę nad zmianą zawieszenia 1BV na coś miększego ale tak żeby nie podnosić zbytnio auta. Wymyśliłem, że kupię zamiennik amorków 1BE + Pro Kit Czy jeśli zakupię: -amortyzatory przód SACHS 558 297 tył SACHS 312 784 -sprężyny Eibach Pro Kit to osiągnę założenia i będę zadowolony ze zmiany? Czy dobre oznaczenia amorków podałem? Czy podczas zmiany nie będzie mi czegoś brakować coś jeszcze trzeba dokupić? Czy ktoś już "szedł tą drogą" ? Pozdrawiam.
  8. I jak dobrali coś ??
  9. Są dostępne zestawy dla A4 B6? Gdzie to kupię ?
  10. Podpowie ktoś gdzie kupie identyczny ciemny materiał jak w s line? Odkleja mi się zaraz za lampką na środku. Wymianę przeprowadze samemu mam trochę zdolności manualnych. Przeraża mnie tylko ilość pracy jeśli kolor okaże się inny i trzeba będzie dodatkowo oklejac slupki, kurtyny powietrzne itd. Wogóle jak się ma klejenie takiej gabki na działanie kurtyny powietrznej ktoś ma wiedzę na ten temat ?
  11. koito denso to bardzo dobra opcja jak już się kompletuje graty do przeróbki od zera (żarnik D2S). Ja z nadzieją że valeo wytrzyma wymiane żarników zakupiłem jako pierwsze żarniki D1S i je chcę teraz wykorzystać (a naprawdę bardzo ładnie świecą) Hella już zamówiona! z pol roczną gwarancją z jakiegos serwisu xenonowego. Pan potwierdził, że takie przeróbki się zdarzają największy problem to fizyczne dopasowanie helli do reflektora i uszczelnienie. Tak że rezanko niebawem...
  12. W valeo 4 pin jest również tylko zasilanie 2 piny są wolne. To samo w 12 pin. Przetwornica nie bierze udziału w samopoziomowaniu. Jak rozgryzę temat podmianki to zrobię chyba fotorelacje.
  13. 500 zł za rzeźbę w jednej lampie ? Kosmos. Na chwilę obecną po przeczytaniu całego internetu znalazłem dwa przypadki gdzie zmieniano przetwornice ori Valeo w A4 B6 na Hella. Jedna osoba nawet rzuciła symbolem Hella 5DV 009 000-00. (nowa 200zł sztuka) Chyba pójdę tą samą drogą. Zastanawia mnie tylko jaka jest różnica między Hella 5DV 009 000-00 a Hella 5DV 009 610-00 w przypadku adaptacji ich pod nasz żarnik D1S. Nie zawracał bym sobie tym głowy gdyby nie to, że te drugie znalazłem prawie nowe w cenie 200zł komplet. /edit; Odpowiem sobie sam. Ta druga ma inne zasilanie na 4 pin. Ta pierwsza powinna pasować ma 2 pin
  14. Rozmawiałem z http://hidserwis.pl/i nie dają mi gwarancji ze po naprawie przetwornic na żarniku o podwyższonej temp. barwowej jaki mam czyi Philips XenStart 2012 4850K nie spalą się one ponownie. Wg nich po naprawie przetwornic muszę zmienić żarniki na standardowe 4150-4300 K. Czyli koszta: Naprawa przetwornic 220 +/- 40 wysyłki + żarniki 460 w sklepie = 720 zł. Paranoja jakaś zwłaszcza że już wydałem na żarniki około 300 i używana przetwornice 210. Teraz to albo kupuję reflektory depo 2x H7 za niecałe 5 stów albo adaptuje jakąś inną przetwornicę. Tylko pytanie jaką. Uniwersalną z zestawu HID ? Coś było też o HELLA 5dv 009 000 00 ale strasznie niejasne info w tym temacie. Ktoś robił taką przeróbkę?
  15. No wlaśnie od niego kupiłem. Ale nie dopartywał bym się tutaj winy palników. Podobno jedna przetwornica valeo wytrzymuje życie jednego palnika.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.