Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. no widze ze chyba do torunia pojedzie skromna ekipa nie ladnie panowie nie ladnie
  2. 2. ArturB6
  3. mi obojetnie tylko piszcie o ktorej sie spotykamy i gdzie?? RENIU zorganizuj to jak mozesz a My sie dostosujemy
  4. Swieta racja nie wszyscy musza miec ori no i zawsze oz oznacza mega wytrzymalosc!!!! ja mialem kiedys nowe opony toyo kupilem bo niby takie wypasione itd ale nikt nie powiedzial ze nie nadaja sie do hamowania bez abs`u i po jedny hamowaniu dwie nowki po 600zl/szt poszly do kosza bo bily jak stare kur... wiec nie kupujemy bo ktos mowi ze marka to marka ale musi sie nam to podobac i sprawdzac!!
  5. nie wiem teraz wieczorem przymrozilo i maszyna chodzi tak jak powinna
  6. dzieki za podpoiwedz sprawdze ja [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 21:41_________________________________________________dobra panowie - jest wieczor...przymrozilo i licznik dziala jak nalezy czyli gdzies dostala sie woda i pewnie bedzie troche wariowalo :wallbash:
  7. ale gdyby to byly zegary to tylko predkosciomierz by zwariował??[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 20:10_________________________________________________ aten czujnik to jaki ma moze ktos jakies namiary na taki czujniczek [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 20:32_________________________________________________a i gdzie ten czujnik znajde w aucie??
  8. z gory wielkie dzieki
  9. to dobrze bo bym chcial podlaczyc swojego bo mi licznik wariuje i cos z hamulcami wywala nie wiesz co to moze byc??
  10. DROPSONE BEDZIE W NIEDZIELE NA SPOCIE Z KOMPEM ??
  11. Witam! Wiec dzis predkosciomierz zaczal sie dziwnie zachowywac...nie idze w gre rownomiernie tylko tak jakby podskakiwal.... Ktory bezpiecznik w b6 jest odpowiedzialny za predkosciomierz?? moze ktos mial taki przypadek?? [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 16:42_________________________________________________NIKT NIE MIAL TAKIEGO CZEGOS????
  12. co to znaczy - "FREIN A MAIN SEER" - to chyba z niemieckiego
  13. tzn? co sie stało sie? juz nic falszywy alarm ale h... wie co sie dzieje bo komp mi warjuje i predkosciomierz sie dziwnie zachowuje [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 16:43_________________________________________________wie ktos co moze byz przyczyna ze predkosciomierz nie idzie rownomirnie w gory tylko tak jakby podskakiwal??
  14. a w stzyzawie gdzie io o ktorej ?? dzis mi padly hamulce k...a
  15. a czym sie rozni ten material od ori ?? ciekawi mnie odpowiedz stop to spot moze byc ze inne sa domieszki ale nie prtzesadzajmy nie ori z gumy nie robia!!!! da sie na tym jezdzic !!
  16. dzieki chlopaki!!
  17. wie ktos gdzie bydgoszczy mozna podlaczyc ori radio?? PONAWIAM pytanie!!
  18. kto jest w stanie podlaczyc radio concerta do mojej niuni bo sam sobie raczej nie poradze
  19. a zagraja na concercie 4 glosniki ale bez wzmacniacza?? a i gdzie jest montowany fabryczny wzmak zebym mogl sprawdic bo moze mam
  20. Radio juz zakupione czekam tylko na przesylke ale meczy mnie to podlaczenie... ...teraz na sonaczu graja wszystkie glosniki i zastanawiam sie czy jak podlacze ori radio to tez wszystkie zagraja
  21. ja nawet nie wiem czy mam ori wzmaka
  22. jesli nie mam tych kabelkow to proste nie bedzie
  23. masz gdzies linka pod reka do tego watku bo nie moge znalesc
  24. no i co z tym CAN?? bedzie dzialalo czy nie??
  25. ale ktora kostak ta ISO?? no i cz kosz w ktory sie wsuwa radio bedzie pasował??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.