Treść opublikowana przez Artur82
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no widze ze chyba do torunia pojedzie skromna ekipa nie ladnie panowie nie ladnie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
2. ArturB6
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mi obojetnie tylko piszcie o ktorej sie spotykamy i gdzie?? RENIU zorganizuj to jak mozesz a My sie dostosujemy
-
[B6 AWX] Alufelgi 17''
Swieta racja nie wszyscy musza miec ori no i zawsze oz oznacza mega wytrzymalosc!!!! ja mialem kiedys nowe opony toyo kupilem bo niby takie wypasione itd ale nikt nie powiedzial ze nie nadaja sie do hamowania bez abs`u i po jedny hamowaniu dwie nowki po 600zl/szt poszly do kosza bo bily jak stare kur... wiec nie kupujemy bo ktos mowi ze marka to marka ale musi sie nam to podobac i sprawdzac!!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nie wiem teraz wieczorem przymrozilo i maszyna chodzi tak jak powinna
-
[ALL B6] Dziwne zachowanie prędkościomierza
dzieki za podpoiwedz sprawdze ja [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 21:41_________________________________________________dobra panowie - jest wieczor...przymrozilo i licznik dziala jak nalezy czyli gdzies dostala sie woda i pewnie bedzie troche wariowalo :wallbash:
-
[ALL B6] Dziwne zachowanie prędkościomierza
ale gdyby to byly zegary to tylko predkosciomierz by zwariował??[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 20:10_________________________________________________ aten czujnik to jaki ma moze ktos jakies namiary na taki czujniczek [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 20:32_________________________________________________a i gdzie ten czujnik znajde w aucie??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
z gory wielkie dzieki
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to dobrze bo bym chcial podlaczyc swojego bo mi licznik wariuje i cos z hamulcami wywala nie wiesz co to moze byc??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
DROPSONE BEDZIE W NIEDZIELE NA SPOCIE Z KOMPEM ??
-
[ALL B6] Dziwne zachowanie prędkościomierza
Witam! Wiec dzis predkosciomierz zaczal sie dziwnie zachowywac...nie idze w gre rownomiernie tylko tak jakby podskakiwal.... Ktory bezpiecznik w b6 jest odpowiedzialny za predkosciomierz?? moze ktos mial taki przypadek?? [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 16:42_________________________________________________NIKT NIE MIAL TAKIEGO CZEGOS????
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
co to znaczy - "FREIN A MAIN SEER" - to chyba z niemieckiego
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
tzn? co sie stało sie? juz nic falszywy alarm ale h... wie co sie dzieje bo komp mi warjuje i predkosciomierz sie dziwnie zachowuje [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 16:43_________________________________________________wie ktos co moze byz przyczyna ze predkosciomierz nie idzie rownomirnie w gory tylko tak jakby podskakiwal??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a w stzyzawie gdzie io o ktorej ?? dzis mi padly hamulce k...a
-
[B6 AWX] Alufelgi 17''
a czym sie rozni ten material od ori ?? ciekawi mnie odpowiedz stop to spot moze byc ze inne sa domieszki ale nie prtzesadzajmy nie ori z gumy nie robia!!!! da sie na tym jezdzic !!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dzieki chlopaki!!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
wie ktos gdzie bydgoszczy mozna podlaczyc ori radio?? PONAWIAM pytanie!!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
kto jest w stanie podlaczyc radio concerta do mojej niuni bo sam sobie raczej nie poradze
-
[ALL B6] Montaż Concert II
a zagraja na concercie 4 glosniki ale bez wzmacniacza?? a i gdzie jest montowany fabryczny wzmak zebym mogl sprawdic bo moze mam
-
[ALL B6] Montaż Concert II
Radio juz zakupione czekam tylko na przesylke ale meczy mnie to podlaczenie... ...teraz na sonaczu graja wszystkie glosniki i zastanawiam sie czy jak podlacze ori radio to tez wszystkie zagraja
-
[ALL B6] Montaż Concert II
ja nawet nie wiem czy mam ori wzmaka
-
[ALL B6] Montaż Concert II
jesli nie mam tych kabelkow to proste nie bedzie
-
[ALL B6] Montaż Concert II
masz gdzies linka pod reka do tego watku bo nie moge znalesc
-
[ALL B6] Montaż Concert II
no i co z tym CAN?? bedzie dzialalo czy nie??
-
[ALL B6] Montaż Concert II
ale ktora kostak ta ISO?? no i cz kosz w ktory sie wsuwa radio bedzie pasował??