Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. a swiece sa na bank dobre?? bo ja jednak bym se tu dopatrywal problemu
  2. a moze termostacik do wymiany?? :gwizdanie: podlacz pod kompa i sprawdz bledy
  3. moim zdanie ok a niedociagniecia ... nowe auta stoja w salonach i niby sa dociagniete ale tylko niby
  4. hehe fajne tylko ze mi gorny grilek by wystarczyl a narazie i tak brak funduszy
  5. a tak z innej beczki - wie ktos czy mozna zmienic nick na naszym forum??
  6. swieta racja nowek - musi gdzies byc!!
  7. do mnie wsiadales?? bo nie wiem ktory to manny
  8. Artur82 odpowiedział(a) na maxim temat w Audi A4 B5
    no ten jest ladniutki
  9. hehe majki jest zawsze
  10. dobra skonczmy te glupie teksty :gwizdanie: Tym razem Bydgoszcz (tesco) - nastepny spot TORUN
  11. ja jak swiezak numer 2 popieram grzecha-s4 :gwizdanie:
  12. majki moze nastepnym razem spotkamy sie w Toruniu, bo widze ze tearz chlopaki ustalaja tesco bydgoszcz... Majki zapraszam do bydgoszcz i ustalamy wtedy nastepny spot w Toruniu!!
  13. ja juz raczej sie zdecydowalem i beda to te grugie oklepane
  14. no ja sie nie upieram tylko proponuje :> PS. Reniu zrob jak masz czas to drugie VT
  15. chyba ze tym razem sie zbierzemy i gdzies do torunia zawitamy ?? co wy na to??
  16. na spot ja sie pisze !! :gwizdanie:
  17. ???? dlaczego ??
  18. kurcze ale boje sie na 18' jezdzic po naszych pieknych drogach
  19. dzieki RENIU!! a da rade pokazac jak na tych oklepanych bedzie sie prezentowac ??
  20. chcialbym zobaczyc jak one by wygladaly na aucie
  21. moze mi ktos zrobic wizualizacje na te dwa modele felunku co podalem nizej : 1.http://allegro.pl/item885071603_felgi_17_wzor_s_line_audi_vw_mega_promocja.html 2.http://moto.allegro.pl/item919666416_20r_s_line_r17_5x112_et35.html
  22. a ja sie zastanaowiam: http://allegro.pl/item885071603_felgi_17_wzor_s_line_audi_vw_mega_promocja.html lub http://moto.allegro.pl/item919666416_20r_s_line_r17_5x112_et35.html ktore z tych dwoch proponujecie?? musze podac jakies foto to moze zrobi ktos i dla mnie wizualizacje
  23. a jakie fele proponujecie do mojej furki?? dodam ze maja to byc 17"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.