Treść opublikowana przez Artur82
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no troche racji to On chyba ma :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Black - Nowy nabytek :)
nic dodac nic ujac
-
Concert II a wzmacniacz
nie denerwuj sie po to przeciez jest forum a ze troche spamu ktos sypnie to przeciez nie koniec swiata Pozdrawiam Cie!!
-
Concert II a wzmacniacz
jak jestes taki mocny w tym szukaniu to podaj linka !!
-
Concert II a wzmacniacz
Witam! Moje pytanie brzmi czy podlaczyl ktos pod orginalne radio wzmacniacz (nie orginalny) przez "czincze"?? Jesli tak to poprosze jakies info Pozdro
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
supocik super :> fotki super :> NO I WIELKIE DZIEKI DLA Dropsona za kompa
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
1. manny90 2. Reniu 3. jedrekx 4. mrt (?) 5. Newman 6. Kierownik 7. Petara 8. nowekbdg 9. karolusss 10. felipe 11. Grzechu (?) 12. dropsone (?) 13. hbd (?) 14. Kukoc (jak zdazy wrocic z pracy) [br]Dopisany: 06 Luty 2010, 21:26_________________________________________________czyli 18??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
WITAM!! sorry ze w tym watku ale ... pomozcie...gdzie w BYDGOSZCZY zamontuja mi urwana dokladke zderzak przedniego ale tak zeby to bylo wykonane jakbyc powinno :>
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dzieki za pomoc ... bylem w pracy i aukcja sie skonczyla dzwonie do goscia i mowi "nie ma takiego numeru"
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mam pytanie : bedzie pasowalo do mojej b6: http://www.allegro.pl/item891675344_audi_concert_ii_do_a4.html
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
najlepszego !! :drunk:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
stalo sie urwalem dzis w tych pierd.... zaspach dokladke zderzaka przedniego jutro czek mnie pol dnia lezenia w sniegu zeby cos z nia jeszcze zrobic
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jutro cos sie gdzies bedzie zbierało z w Bydgoszczy ??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nowek co z tymi felami co do mnie pislaes ??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nie w ta srode pracuje do 22 wiec odpadam ale nastepna mi pasuje
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dzieki za spota na nastepnym tez sie wstawie pozdro
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
postaram sie podjechac ale doslownie na chwileczke zeby sie przywitac i ustalic kiedy nastepny spocik bede doslownie 5 minut :>
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja moge o 17 bo na 18 jade do brata wiec 18 odpada jesli bedzie to 17 to na chwile podjade
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mi jutro pasuje a w srode odpadam, poniewaz pracuje ale nastepna sroda pasuje... ...to jak moze jutro??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
witam! Jestem nowy Kiedy, gdzie i o ktorej kolejny spocik?? Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam! Od dzis jestem szczesliwym posiadaczem Audi A4 Mam nadziej, ze na forum duzo sie dowiem i uzyskam pomoc w razie potrzeby! Pozdrawiam!!