Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. Łukasz głowa do góry i naprzód marsz !!
  2. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Który? no Wladi naisał ze nie
  3. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wladi nie jedziesz do BT? czy k...wa kto ni jedzie? Bo Ty gosciu z ylu nie masz wyjścia i jedziesz!!
  4. Ty no nie łam sie i działaj
  5. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  6. uuuu Łukasz aut rzecz nabyta ale szkoda oczywiscie
  7. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    da rade skleic i pomalowac bez sladu
  8. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pewnie ze sie da...sciagasz tunel odkrecasz ten schowek i przykrecasz panel menu
  9. dziękuje za udanego spota!!
  10. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No musisz dbać o moje dobre imię sprawa ogarnięta jutro jak się uda puszcze paczkę... wiesz o co kaman Ok super ekstra elegancko kolorowo zawodowo
  11. Ja na 99% bo aktualnie siedzę w szpitalu bo moja Monika chyba złamała rękę
  12. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wladi spokojnie jak widzisz Ty spałeś a ja czuwałem
  13. PRZYPOMINAM TESCO godz. 17:00 1. jedrekx 2. dobis1 3. bula87 4. wkasza 5. Taacz 6. mlody8891 7. ŁukaszA4 8. Artur82 9. ....
  14. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wladi jest zaradny i swój chłop to i latarnie jeb...nął
  15. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ty sie nie znasz bo pewnie masz przetwornice Helli Ćwiara jakie ma takie Wladi ma ale świecą od Helu do Władka
  16. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    o widze Domin jeszcze tez nie spisz?
  17. dzięki ma fajne wyposażenie...jeśli tak można powiedzieć przy moto
  18. odpowiedz....będzie ładniejszy czemu?wpadnie lotka wieksze koło i gleba? hehe sztywno to na nim jest dosyć ale zadba sie o par szczegółów bo jest po mega leciutkim ślizgu i wtedy będzie malinka
  19. wysoce prawdopodobne...jechała taka audi w Twoim kolorze i ktoś się patrzył 1. jedrekx 2. dobis1 3. bula87 4. wkasza 5. Taacz 6. mlody8891 7. ŁukaszA4 8. Artur82 9. ....
  20. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  21. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  22. odpowiedz....będzie ładniejszy
  23. furka prezentuje się jak marzenie
  24. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Najlepszego ANDRZEJE!!
  25. 999ccm

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.