Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pucuj się pucuj to może jutro paczka pójdzie bo Ci znwou wyedytuje posta
  2. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a ja jestem za nasza US Army
  3. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nic nei chcialem wczesniej pisac ale tez to widzialem ze mam zjebaną fotke...chyba za karę Artur sprezentować Ci na gwiazdkę dokładkę s-line? Wal się jak bym chcial to juz bym dawno miał ale s-line maja wszyscy a abt mam ja
  4. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wladi co tak oficjalnie
  5. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jewstes w stanie to ogranac i podesłac do Kaja?
  6. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nic nei chcialem wczesniej pisac ale tez to widzialem ze mam zjebaną fotke...chyba za karę
  7. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ciekawy projekt Według mnie lepiej nick pod zdjęciem lub nad Tak to d*pa widać foto auta I ktoś mógłby np Wladiego koze pomylić z moim autem w zdjęciu będzie czytelniej, forum się nie rozjedzie w razie edycji. Można napis zrobić niżej i mniejszy np żeby było widać kozy dobrze gada poleje Mu
  8. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ciekawy projekt mega priojekt
  9. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    albo na BT pokaze ci jak sie pije jak bede pil oczywiscie a to zalezy od lekarza żeby Ci kobiety nie pokazały jak się pije halo halo pijesz do kogoś ??
  10. ależ oczywiście! idealne auto na licealistki.. chociaż Coupe też złe na to nie jest Masz szczęście że Natalia tu nie zagląda. [emoji87]Patykiem pisane a czy mnie jeszcze jakaś Natalia ogranicza? Ty to juz jest koniec?
  11. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czyli zmieniam coding?
  12. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Domin a coś więcej? W instrumentach?
  13. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jak zmienic w skodzie na liczniku z mil na km ??
  14. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  15. no Jedrek w końcu masz porządne auto
  16. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zmienił sie ale Ty Domin jetses
  17. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no prosze Cwiara mial postawic falszke a tu same alkoholiki
  18. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    KROPKA W TEMACIE Panie i Panowie lyzna guma toc pisze ze nic do nikogo nie mam!! Z Kajem już jest obgadamy plan działania i bedą zmiany!! PS. Cwiara a Ty dla zmiany tematu stawiasz flaszkę i na pytanie dlaczego... Odpowiadam BO TAK
  19. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Haha Kaju a Ty myślisz ze nie pisałem... Sorry ale chłopcem nie jestem który rzuca słowa ma wiatr i jak pisałem ze sie zajmę to tak miski być. Żeby było jasne ja sie na nikogo ani nic nie gniewam rób ten porządek i chętnie pomogę. A Cwiara jeszcze do Ciebie... Działem zająlem sie jak Ty jeszcze klubowiczom nie byłeś i wiem gdzie jest co tylko ze to nie działa
  20. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Domin ma takieKu....wa co jest ja nadal nie moge nic zmienic pier**le takia robote !! już pozamiatane, od nowa będzie budowane Kaju z całym szacunkiem ale mnie to osobiscie dziwi, że nie moge dostac uprawnien ktore mialem...choc skoro tak to mam nadzieze ze zajmniesz sie tym nalezycie
  21. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Domin ma takie Ku....wa co jest ja nadal nie moge nic zmienic pier**le takia robote !!
  22. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  23. no Jedrek w koncu jakies konkretne auto stanie pod domem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.