Treść opublikowana przez wesoly1601
-
[A4 B6] Oryginalny subwoofer - jaki glosnik ?
ja chętnie bym przy ori radiu został... albo przód i tył pod jakieś fajne radyjko a sub na wzmacniacz. Wzmacniacz w miejsce teraźniejszego suba? Trzeba pomyśleć na wiosne
-
[A4 B6] Oryginalny subwoofer - jaki glosnik ?
No planuje wpaść na jakiegoś spota... w sobotę wyjeżdżam więc ewentualnie za tydzień w weekend. A co do grania to da się wpiąć w radio org. sygnał na wzmacniacz? Bo jak tak to ładuje za jakiś czas mojego JBL z ex OOOO
-
[A4 B6] Oryginalny subwoofer - jaki glosnik ?
tam nad nim chyba masz wzmacniacz o ile się nie mylę. B6 mam od paru dni do użytkowania i tylko okiem rzuciłem... Też bym usłyszał opinie co z wymianą głośnika? Bo ten nie zachwyca
-
Sprawdz ile lat życia jeszcze Ci pozostało :)
pożyjemy zobaczymy
-
Sprawdz ile lat życia jeszcze Ci pozostało :)
Mi zostało jeszcze 72 lata Czyli do 91 powinienem dociągnąć. Dlatego mam pytanie jaka wtedy będzie już wersja A4? B X?
-
[ALL B5] Na jakiej wysokości powinny świecić światła mijania ?
a kręciłeś na włączonych światłach świecących np. na ścianę czy zmienia się wysokość?
-
[B5 AFN] Co ma wilgotność powietrza do zachowania się auta.
Na temat tego drżenia był już temat: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=5421.0 Ja poradziłem sobie z tym problemem tak że sprzedałem auto Nikt nie wiedział czemu tak się dzieje... Co do powietrza to osobiście wolę w trasę jechać pod wieczór lepiej silnik pracuje i ciszej
-
[B6 AWX] Mała navi Dx
kolego ona cały czas wsadzona jest. Auto mam od dzisiaj i tylko zdążyłem zobaczyć czy jest możliwość języka angielskiego chociaż. Dlatego pytam czy jak się ma mapy po polsku to można ustawić polski język
-
[B6 AWX] Mała navi Dx
Ja w małej navi na fisie(kolor) mam wybór języka dlatego pytam czy można tam ustawić język polski?
-
[B6 AWX] Mała navi Dx
A gdzie koledzy można kupić cd z mapą do małej navi z polskim lektorem na 2008 rok? KONKRETNE odpowiedzi mile przyjmę na PW
-
[A4 B6 AWX] Napinacz paska wielorowkowego
u mnie jak już trzeba było go wymienić była rolka odgięta. Pracowała ale pod kątem...
-
[B5 1Z] Przy 2000-2100 obr. drży nadwozie
przeczytajcie mój post w którym pisałem o podobnym delikatnym dźwięku przy puszczaniu sprzęgła na luzie
-
[B5 1Z] Przy 2000-2100 obr. drży nadwozie
No wymienić to mi wymieniali ale teraz to już żadnemu warsztatowi nie wierzę! Sam jestem mechanikiem (z niedużym doświadczeniem) i chętnie bym sobie sam autko naprawiał ale wtedy nie miałem możliwości zrobić tego samemu bo nie miałem gdzie... Więc nie wiem czy wymienili czy co tam zrobili ale od razu po wymianie było w miarę ok, problem się zaczął po jakiś 2 miesiącach od wymiany :/
-
[B5 1Z] Przy 2000-2100 obr. drży nadwozie
To że chce sprzedać swoje Audi nie znaczy że dałem spokój z tym kłopotem. Zauważyłem że na postoju gdy powoli sprzegiełko puszczam na luzie to jest taki metaliczny dźwięk... Czy możliwe że to wina sprzęgła, docisku?
-
[B5 1Z] Przy 2000-2100 obr. drży nadwozie
No ale problem zniknie... Sprzedaję moje:a4fan: Na rzecz avanta
-
[B5 1Z] Przy 2000-2100 obr. drży nadwozie
Byłem dzisiaj w RS Service i co? Powiedzieli że to wina dwumasa... ja na to ze w 1Z chyba nie ma a oni że jest... Nic nowego nie stwierdzili
-
[B5 1Z] Przy 2000-2100 obr. drży nadwozie
My tu żartujemy a nasze szwankują. Dawać propozycję co może być nie tak!
-
[B5 1Z] Przy 2000-2100 obr. drży nadwozie
kto da mi auto na zrobienie doświadczenia? Nie słychać podczas postoju więc trzeba zrobić próbę podczas jazdy... Biorę auto, otwieram maskę, jeden odważny na silnik i jedziemy i nasłuc**jemy Innego wyjścia nie mamy
-
[B5 1Z] Przy 2000-2100 obr. drży nadwozie
1.dwumas nie bo w 1Z tak jak piszecie jest to samo a 1Zecior nie ma dwumasa 2.Poduszki nie bo wymieniłem wszystkie i nie ma różnicy 3.kąt wtrysku nie bo jest OK 4.dawka paliwa też nie bo ustawiałem juz w całym zakresie 5.plecionka nie 6.kat wywalony i mają to samo 7.skrzynie kolega wymienił a problemu się nie pozbył Ciekawe co siedzi w naszych autach!! :/
-
[B5 1Z] Przy 2000-2100 obr. drży nadwozie
To widzę że to jest nie lada zagadka :/
-
[B5 1Z] Przy 2000-2100 obr. drży nadwozie
Jeśli to ASO to powinni się znać, lub mieć z tym styczność... Co myślicie o tym zaworze?
-
[B5 1Z] Przy 2000-2100 obr. drży nadwozie
no właśnie a EGR? o ile dobrze piszę... może być przyczyną? jechałem na odpiętej rurce od podciśnienia i nic sie nie zmieniło...
-
[B5 1Z] Przy 2000-2100 obr. drży nadwozie
No więc koledzy jakie inne przyczyny mogą być? Lioleon byłeś na przeglądzie?
-
[B5 1Z] po właczeniu podgrzewania tylnej szyby po jakimś czasie samo się wyłancza
poza tym tam idzie duży prąd więc przewody też się grzać mogą a to jest w jakimś sensie zabezpieczenie
-
[B5 1Z] Przy 2000-2100 obr. drży nadwozie
lioleon to daj znać! Ten dźwięk i drgania to tylko przy jeździe na postoju nic :/