Treść opublikowana przez wesoly1601
-
[B5 AHU] Pytanie co do świec żarowych
Opcja szukaj! Ostatnio było pisane na ten temat! http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,15218.0.html
-
[B5 ADR] Wymiana przewodów od świec
zrób zdjęcie tego czegoś i będzie łatwiej ;p
-
[ALL] Dlaczego miga panel klimatronika ?
Według mnie miga bo ma złe połączenie... przełączać też by nie mógł gdyby luty były złe :/ bo jak pójdzie sygnał?
-
[ALL] Dlaczego miga panel klimatronika ?
No ja właśnie w swojej poprawiłem luty i już mi nie miga... nie dość że migało to cyferki robiły fikołki czasem (wariowały). Poprawiłem luty gniazd które są połączone tasiemką... Teraz wszystko ok!
-
[1Z] Kontrolka świec żarowych
to wymień świece... koszt nie taki duży... i przed zimą się przyda
-
[1Z] Kontrolka świec żarowych
no ale świece są sprawne? kontrolka świeci?
-
[1Z] Kontrolka świec żarowych
Idzie zima to na pewno będą się grzały i pewnie kontrolka Ci zaświeci o ile będziesz miał sprawne świece... Wszystko było już tutaj opisane... A cyka w każdym u mnie też
-
[1Z] Kontrolka świec żarowych
Jak Ci się OIL zapali to co koledzy powiedzą? ze olej się nagrzał?:| Kontrolka od świec jest nad tą od immo na obrotomierzu....
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemasz!
-
[B5 ADP] temat z centralnym
Mi się zamek też nie otwieram ani z klucza ani z pilota... pojechałem do elektryka i okazało się że przekaźnik uszkodzony... koszty jakieś 70 pln...
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Ja mam taki problem... Tego roku podczas wakacji w upalny dzień jakiś PTAK nasrał (że się tak wyrażę) na moją . Wszystko szybko zaschło i po umyciu zobaczyłem ze są ślady po tej kupie... próbowałem użyć pasty K2 (nie kupujcie) nie zostało po niej nic jak zmatowiony lekko lakier!! :/ co mam kupić żeby usunąć te zmatowienie? I żeby wszystko wyglądało cudownie?
-
Wrocław - Poprawki lakiernicze + polerowanie
Potrzebuje w paru miejscach maznac lakierem bo widac ocynk... i cale autko spolerowac bo mialem maske, zderzaki i klape tylna malowana :/ niestety laweta zawiozla mnie do kiepskiego lakiernika... moze sie inne propozycje pojawia...
-
Wrocław - Poprawki lakiernicze + polerowanie
Gdzie we Wrocławiu jest dobry zakład zajmujący się poprawkami lakierniczymi i polerowaniem? Co polecacie? Jakie mogą być ceny za polerke?
-
[B5 1Z] co myslicie o takim radiu do a4 ? (sony cdx-a250)
Miałem też kupić to radyjko do swojej , jednak mój wybór padł na Kenwooda KDC-W534UAY, gra fajnie na orginalnych głośnikach. Posiada USB co jest dużą wygodą...
-
[B6 AVB] Wykres do oceny
Jaki byłby koszt takiego tuningu w Audi A4 1995r? Seryjnie 90 KM... O ile i za ile można było by tą moc zwiększyć? Większe spalanie jest później czy coś?
-
[B5 AFN] Problem z centralnym zamkiem
i jeden zawsze był wolny czy 2 były podpięte? Jaką masz pompkę VDO?
-
[B5 AFN] Problem z centralnym zamkiem
jeden taki gruby jest zasysający, i z pompki powinien wychodzić jeden taki cieńszy...
-
[B5 AFN] Problem z centralnym zamkiem
Ja ostatnio też miałem ten problem! Podjeżdżam na CPN staje przy dystrybutorze a tu ZONK! Klapka nie chce się otworzyć :/ zjechałem na bok, dostałem się do pompki, puknąłem w nią parę razy i sie otworzyło wszystko... ale długo nie podziałało niestety... We wtorek jadę do elektryka i zobaczymy czy sobie z tym poradzi. Jak nie to będzie trzeba kupić nową pompkę :/
-
[B5 AFN] podświetlenie klimatronika
Musisz wyciągnąć radio, odkręcić 2 śruby i ściągnąć ta obudowę kokpitu, jest ona na zatrzaskach...
-
[B5 AFN] podświetlenie klimatronika
0,9 W ciężko dostać sam kupiłem 1,1 W do swojej . Ale kolega pytał jakie więc mu napisałem
-
[B5 AFN] podświetlenie klimatronika
W takiej oprawce lecz nie LED, z tego co pamiętam 0,9W. Najpierw rozbierz i sprawdź czy to aby na pewno żarówki http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=226652020
-
[B5 AFN] podświetlenie klimatronika
czyli raczej na pewno żaróweczki od podświetlania wyświetlaczy. Łatwo wymienić, wymontuj climatronic i będziesz miał otworki z żarówkami
-
[B5 AFN] podświetlenie klimatronika
A jak przyświeci słońce to widać zarys liczb itd? Jeśli tak to żarówki do wymiany.
-
[B5 AFN] Centralny zamek czasem działa czasem nie
Tez ten problem mnie meczy. Wina jest raczej pompki centralnego zamka. znajduje sie ona po prawej stronie w bagażniku pod ta półeczką wczepianą. Jak z pilota chce zamknąć auto to słychać w niej takie cykanie... ale nie pompuje, gdy w nią uderzę to działa... nie wiem co może z nią być nie tak... ale próbuj w nią uderzać to może na chwile problem zniknie.
-
Wymiana łożysk alternatora :/
W mojej Olipiadzie odezwały się łożyska alternatora... Czas na wymianę! Jakie mogą być koszta wymiany ich w warsztacie?