Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B6 AWX] Napinacz paska wielorowkowego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy napinacz ten trzeba wymieniac co jakis czas ?? Wymieniam teraz caly rozrzad i niewiem czy wymieniac to ( koszt ok 400 zl ) czy nie, czy po prostu niech mechanik oceni jak nie trzeba to nie wymieniac ? Co o tym myslicie ?

Link :

http://www.allegro.pl/item300631085_napinacz_paska_vw_passat_b5_b6_audi_a4_1_9_tdi_now.html

Opublikowano

trzeba ocenic stan. jezeli kreci sie bez niepokojacych dzwiedkow. moze sobie byc. jednak jezeli wymieniasz pasek wielorowkowy warto wymienic napinacz.

ja jestem zwolennikiem ori.

Opublikowano

u mnie jak już trzeba było go wymienić była rolka odgięta. Pracowała ale pod kątem...

Opublikowano

Czy napinacz ten trzeba wymieniac co jakis czas ?? Wymieniam teraz caly rozrzad i niewiem czy wymieniac to ( koszt ok 400 zl ) czy nie, czy po prostu niech mechanik oceni jak nie trzeba to nie wymieniac ? Co o tym myslicie ?

Link :

http://www.allegro.pl/item300631085_napinacz_paska_vw_passat_b5_b6_audi_a4_1_9_tdi_now.html

cholera wie kiedy byl wymieniany .... osobisciue zacinał bym poślady, wyskoczy z 4 stów i wymienil ...

Opublikowano

Wojtas, odbierz PW.

Opublikowano

Jeśli jest dobry tzn. prosto i cicho chodzi to nie musisz aczkolwiek mozesz aby wrazie czego nie rozbierac za jakis czas znow całego przodu. Ostatnio wymieniałem kompletny rozrząd u siebie to za nowy napinacz dalem 100 :tongue4: z tym ze ja mam b5 :)

PS. Napewno znajdziesz gdzieś tańszy napinacz bo to co przedstawiłeś w linku to ... złodziejstwo :P

pozdro :audi::thumbup:

Opublikowano

Jeśli jest dobry tzn. prosto i cicho chodzi to nie musisz aczkolwiek mozesz aby wrazie czego nie rozbierac za jakis czas znow całego przodu. Ostatnio wymieniałem kompletny rozrząd u siebie to za nowy napinacz dalem 100 :tongue4: z tym ze ja mam b5 :)

PS. Napewno znajdziesz gdzieś tańszy napinacz bo to co przedstawiłeś w linku to ... złodziejstwo :P

pozdro :audi::thumbup:

sprawdziłeś dokładnie ? Do tego modelu ten napinacz trochę kosztuje... Nawet w B5tkach róznie jest

wojtas, jak masz przebieg ponad 150tys to raczej wymieniłbym w ciemno.

Opublikowano

Ostatnio wymieniałem kompletny rozrząd u siebie to za nowy napinacz dalem 100 :tongue4: z tym ze ja mam b5 :)

U Ciebie jest co innego, a w B6 AWX jest specyficzny napinacz i kosztuje właśnie tyle.

Opublikowano

witam

rzeczywiscie cena na aukcji jest kosmiczna bo 450zl to troche duzo za ok. 300zl moge ci sprzedac takie napinacze jak na aukcji firmy SKF lub EVR (jakoscia nie odbiegaja od orginalu). Jak bys potrzebowal to daj znac na GG 646342. Rowniez mam dostep do innych czesci np. CONTI, wiec jak cos potrzeba to pisz a bedziesz mial wiele taniej niz na allegro. :audi:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Mam mam i to ori w super cenie :thumbup: Pytalem sie tylko czy trzeba wymieniac, ale nie bede ryzykowal, caly przod na wierzchu, bedzie wymienione wszystko co sie da :dance:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2008, 22:38 _________________________________________________No i bylo wymienione wsio, stary napinacz szural, jest nowy, zrobilem 2tys km i buczy, rzezi, brzeczy, masakra dzisiaj bylem u mechaniora i mowi ze ten napinacz sie wysypal . . . f*ck, i musze znow odstawic auto, znow rozbieranie przodu i wymiana , szok . . .

Opublikowano

witam

rzeczywiscie cena na aukcji jest kosmiczna bo 450zl to troche duzo za ok. 300zl moge ci sprzedac takie napinacze jak na aukcji firmy SKF lub EVR (jakoscia nie odbiegaja od orginalu). Jak bys potrzebowal to daj znac na GG 646342. Rowniez mam dostep do innych czesci np. CONTI, wiec jak cos potrzeba to pisz a bedziesz mial wiele taniej niz na allegro. :audi:

za drogo - ja wymieniałem napinacz w ASO Skody i za ori do AWX'a zapłaciłem 356 pln

Opublikowano

wojtas-audi czyli że co ten nowy co kupiłeś ori się wysypał ??? :blink:

Opublikowano
  • Autor

wojtas-audi[/color][/b] czyli że co ten nowy co kupiłeś ori się wysypał ??? :blink

Wysypał sie jak mi mechanik mowil ze tam jest jakas sprezyna w nim czy cos i ze niby ona siadla, na wolnych obrotach caly napinacz drga, jak przygazuje jest ok .... Juz sie umowilem na wymiane, najgorsze ze znow trzeba rozbierac autko, dla jednego napinacza :blink:

Opublikowano

Ale ten napinacz na gwarancji jakiejś jest ?

Opublikowano
  • Autor

Ale ten napinacz na gwarancji jakiejś jest ?

No tak jak go wyciagne to go oddam,

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.