Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jacb82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jacb82

  1. a ja do b5 szukam felg z oponkami letnimi. 15 lub 16. I kogos zyczliwrego ze Szczecina kto zna sie dobrze na VAGu
  2. nie chce nic wpisywac poki nie jestem pewien, bo znajac swoje szczescie jak cos wpisze to mi sie centralny "rozkraczy". Jezeli mam 00000 a jednak centralny dziala to znaczy ze chyba cos bylo kombinowane w aucie???. Czy jednak moge po prostu wpisac jakies inne logiczne wartosci ??? Mial ktos kiedys taki przypadek z tymi samymi zerami??
  3. POMOCY!!! u mnie w centrlnym w software coding jest 00000. Co jest nie tak? Dodam ze w innych sterownikach mam wartosci (tzn sprawdzielm w RADIO i ABS) mam a4 97rok ADR. Bez alarmu, domykanie i otwieranie szyb z kluczyka
  4. witam proboje sposobem opisanym w faq jednak wyskakuje mi "That code is Invalid". Wie ktos jak to zrobic?
  5. jade na wymiane termostatu, zobaczymy czy pomoze termostat wymieniony, szybko osiaga 90stopni i ani drgnie. Spalanie przynajmniej wg FISu spadlo o prawie 3 litry. Wczesniej bylo w okolicach 13l/100km teraz spalanie srednie FIS pokazuje 10.2-10.3. Co prawda zrobilem dopiero 50km po miescie, ale poprawa jest juz widoczna.
  6. auto mi nie łapie 90stopni, wymiana termoststu mam nadzieje ze rozwiazae moje problemy
  7. też chyba mam ten problem bo temperatura dochodzi do ok 80stopni po 2-3km, 90stopni to juz musze troche pojezdzci aby złapało.
  8. generalnie to nie wiem o co chodzi w tych prgramach, chcalbym np "zamontowac" domykanie szyb przy zamyakniu auta z pliota, ale nie mam pojecia co gdzie i jak. Chcialbym tez sprawdzic parametry silnika, bo wydaje mi sie ze za duzo mi pali auto (1.8 ADR ok 13L/100km)
  9. kiedy spocik w Szczecinie?
  10. dodam więcej informacji 1.8 125KM benzyna, 1997rok avant, manual, opony 195/60 R15. Jazda 95% bez klimy. Wydaje mi sie ze dlugo dochodzi do temperatury 90 stopni, trwa to nawet 3-4km. Kupiłem kabel VAG, ale nie za bardzo wiem jak sie poslugiwac tymi programami
  11. witam jak w temacie, czy te silniki pala aż tak dużo?? Ile palą Wasze ADRy? Co może być przyczyną tak kosmicznego spalania? Jeżdże wmiare spokojnie i spalanie na poziomie 13l/100KM miałem jezdzac przez dwa miesiące brata a6 2.4v6. A tu w a4 1.8 125KM mam praktycznie identyczne przy podobnym stylu jazdy.
  12. witam zakupilem kabelek VAG, dostalem pytke z programami jednak jeden jest wersja niepełna- aby miec wszystkie funkcje wymaga rejestracji (nie wiem jak to zrobic) a pozostale dwa sie wywalaja na kompie. Ma ktos moze pelna wersje jakiegos programu?
  13. czyli musze coś kupować? Nie da sie zewrzeć jakichś kabelków?
  14. to i ja odswieże mam zapytanie do włascicieli a4 z końcówki 97roku, bo takową własnie posiadam. Nie mam alarmu, mam centralny na pilota. Gdy zamykam z kluczyka to po przytrzymaniu szybki jada do góry. Co zrobic aby to samo następowało przy zamykaniu z pilota? Wiem że rożne roczniki miały rozne rozwiązania, dlatego napisałem że interesuje mnie ścisle końcówka 97roku.
  15. witam mozecie mi pomóc gdzie zlokalizowac przewod zasilajacy pompe paliwa w a4 1.8 125KM avant 97rocznik? Potrzebuje do zalozenia odciecia z "magicznym przyciskiem"
  16. witam zarejestrowałem sie bo zamierzam kupić audi a4. Mam nadzieje ze forum te pomoze mi w wyborze a potem w przyjemnej eksploatacji mojego autka ;P pozdrawiam wszystkich forumowiczow

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.