Treść opublikowana przez jacb82
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
a ja do b5 szukam felg z oponkami letnimi. 15 lub 16. I kogos zyczliwrego ze Szczecina kto zna sie dobrze na VAGu
-
Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
nie chce nic wpisywac poki nie jestem pewien, bo znajac swoje szczescie jak cos wpisze to mi sie centralny "rozkraczy". Jezeli mam 00000 a jednak centralny dziala to znaczy ze chyba cos bylo kombinowane w aucie???. Czy jednak moge po prostu wpisac jakies inne logiczne wartosci ??? Mial ktos kiedys taki przypadek z tymi samymi zerami??
-
[ALL] Jak aktywować vag 311.2 ??
juz zrobione, mozna zamknac
-
Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
POMOCY!!! u mnie w centrlnym w software coding jest 00000. Co jest nie tak? Dodam ze w innych sterownikach mam wartosci (tzn sprawdzielm w RADIO i ABS) mam a4 97rok ADR. Bez alarmu, domykanie i otwieranie szyb z kluczyka
-
[ALL] Jak aktywować vag 311.2 ??
witam proboje sposobem opisanym w faq jednak wyskakuje mi "That code is Invalid". Wie ktos jak to zrobic?
-
[B5 ADR] Spalanie na poziomie 13L/100km
jade na wymiane termostatu, zobaczymy czy pomoze termostat wymieniony, szybko osiaga 90stopni i ani drgnie. Spalanie przynajmniej wg FISu spadlo o prawie 3 litry. Wczesniej bylo w okolicach 13l/100km teraz spalanie srednie FIS pokazuje 10.2-10.3. Co prawda zrobilem dopiero 50km po miescie, ale poprawa jest juz widoczna.
-
[B5 ADR] Spalanie na poziomie 13L/100km
auto mi nie łapie 90stopni, wymiana termoststu mam nadzieje ze rozwiazae moje problemy
-
[B5 ADR] Spalanie na poziomie 13L/100km
też chyba mam ten problem bo temperatura dochodzi do ok 80stopni po 2-3km, 90stopni to juz musze troche pojezdzci aby złapało.
-
[B5 ADR] VAG kupiony i co dalej?
generalnie to nie wiem o co chodzi w tych prgramach, chcalbym np "zamontowac" domykanie szyb przy zamyakniu auta z pliota, ale nie mam pojecia co gdzie i jak. Chcialbym tez sprawdzic parametry silnika, bo wydaje mi sie ze za duzo mi pali auto (1.8 ADR ok 13L/100km)
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
kiedy spocik w Szczecinie?
-
[B5 ADR] VAG kupiony i co dalej?
win 7 32bity
-
[B5 ADR] Spalanie na poziomie 13L/100km
dodam więcej informacji 1.8 125KM benzyna, 1997rok avant, manual, opony 195/60 R15. Jazda 95% bez klimy. Wydaje mi sie ze dlugo dochodzi do temperatury 90 stopni, trwa to nawet 3-4km. Kupiłem kabel VAG, ale nie za bardzo wiem jak sie poslugiwac tymi programami
-
[B5 ADR] Spalanie na poziomie 13L/100km
witam jak w temacie, czy te silniki pala aż tak dużo?? Ile palą Wasze ADRy? Co może być przyczyną tak kosmicznego spalania? Jeżdże wmiare spokojnie i spalanie na poziomie 13l/100KM miałem jezdzac przez dwa miesiące brata a6 2.4v6. A tu w a4 1.8 125KM mam praktycznie identyczne przy podobnym stylu jazdy.
-
[B5 ADR] VAG kupiony i co dalej?
witam zakupilem kabelek VAG, dostalem pytke z programami jednak jeden jest wersja niepełna- aby miec wszystkie funkcje wymaga rejestracji (nie wiem jak to zrobic) a pozostale dwa sie wywalaja na kompie. Ma ktos moze pelna wersje jakiegos programu?
-
[B5 AEB] Domykanie szyb z pilota
czyli musze coś kupować? Nie da sie zewrzeć jakichś kabelków?
-
[B5 AEB] Domykanie szyb z pilota
to i ja odswieże mam zapytanie do włascicieli a4 z końcówki 97roku, bo takową własnie posiadam. Nie mam alarmu, mam centralny na pilota. Gdy zamykam z kluczyka to po przytrzymaniu szybki jada do góry. Co zrobic aby to samo następowało przy zamykaniu z pilota? Wiem że rożne roczniki miały rozne rozwiązania, dlatego napisałem że interesuje mnie ścisle końcówka 97roku.
-
[B5 ADR] Gdzie jest przewód pompy paliwa??
witam mozecie mi pomóc gdzie zlokalizowac przewod zasilajacy pompe paliwa w a4 1.8 125KM avant 97rocznik? Potrzebuje do zalozenia odciecia z "magicznym przyciskiem"
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam zarejestrowałem sie bo zamierzam kupić audi a4. Mam nadzieje ze forum te pomoze mi w wyborze a potem w przyjemnej eksploatacji mojego autka ;P pozdrawiam wszystkich forumowiczow