Treść opublikowana przez jacb82
-
[B5 ALF] Opuszczajac piszczy szyba... siara normlanie:/
a ja wyczyscilem gumy i pomoglo
-
[ALL B7] Jakie pióra do wycieraczek
najlepiej grafitowe czy jakos tak, nie kupuj jakiejs taniochy bo bedziesz zalowal
-
[ALL] Parktronik montaż
i jaki efekt koncowy? zapodaj foto;)
-
[ALL B5] Jaki wosk na zimę
polecam NXT Tech Wax 2.0
-
[ALL B5] Które gumowe dywaniki ?
Te pierwse bezapelacyjnie, to drugie to jakas lipa chinska
-
[B5 ADR] Znowu stukanie w silniku...
i co wyszło?
-
[B5 ADR] Przerywa, nie wkręca się na obroty po dodaniu gazu
to podstawa przy LPG
-
[B5 1.8] Problem z temeraturą silnika.
tez tak mialem, wymiana termostatu pomogla
-
[B5 1Z] A4 TDi
ładna sztuka
-
[B5 ADR] Spalanie na poziomie 13L/100km
u mnie spalanie miasto wg kompa 10.5L/100km. Odcinki raczej nie dlugie 2-5km. We wrzesniu auto idzie pod młotek, poszukiwania a6 2.8 lub e39 2.8 pomału rozpoczęte .
-
[B5 ADR] 3 bledy wkryte VAGiem - wie ktos co trzeba wymienic?
17733 - Knock-Control: Cylinder 1 Regulation Limit Exceeded P1325-35-10---Intermittet 17735 - Knock-Control: Cylinder 3 Regulation Limit Exceeded P1325-35-10---Intermittet 16716 - Knock Sensor 2 (G66) Signal too low P0332-35-10---Intermittet Wie ktos co jest nie tak?
-
[B5 ADR] Auto traci moc przy dużej prędkości
witam W piatek zauwazylem ze jadac dluzszy moment 110-140km/h auto na chwile przestaje mi "ciagnac" i po 2-3 sekundach znowu idzie do przodu. Stalo mi sie tak 3-4 razy. Dzis w drodze powrotnej zauwazylem ten sam objaw. Jade np. 120km/h przez 20-30sekund i nagle auto przestaje "ciagnac", po paru chwilach zalapuje spowrotem. Wie ktos co to moze byc? Zaraz podlacze VAGa - moze beda jakies bledy. No i mam: 17733 - Knock-Control: Cylinder 1 Regulation Limit Exceeded P1325-35-10---Intermittet 17735 - Knock-Control: Cylinder 3 Regulation Limit Exceeded P1325-35-10---Intermittet 16716 - Knock Sensor 2 (G66) Signal too low P0332-35-10---Intermittet Wie ktos co jest nie tak?
-
[B5 ADR] Spalanie na poziomie 13L/100km
zgadza sie. A co do zachowania przy wysokich predkosciach to ostatnio na probe rozbójałem Audika i mi przy predkosci 200-220km/h temp silnika pokazywala 60-70stopni i temp oleju tez byla niska. Po zwolnieniu wszystko wrocilo do normy, czyli "pion" 90stopni
-
[B5 ADR] Spalanie na poziomie 13L/100km
a jaki to oryginał? ze znaczkiem OOOO ??
-
[B5 ADR] Spalanie na poziomie 13L/100km
termostat za 38,71zl w intercars
-
[B5 ADR] Silnik klekocze jak diesel
Castrola
-
[B5 ADR] Silnik klekocze jak diesel
klekotanie tak jakby ustalo gdy wymienialem olej to mechanik powiedzial ze moze pomoze. Wlalismy syntetyk Shell.
-
[B5 ADR] Silnik klekocze jak diesel
na VAGu nie wywala mi zadnego bledu
-
[B5 ADR] Silnik klekocze jak diesel
mechanik za robocizne chce 500zl, a 400 za popychacze. Dletego 1000zl Jaki stan jest tych Twoich popychaczy?
-
[B5 ADR] Silnik klekocze jak diesel
witam zauwazylem ze silnik mi klekocze jak diesel. Mechanik powiedzial ze to popychacze. W jedym z watkow tutaj na forum przeczytalem ze oprocz popychaczy przyczyną "klekotania" mogą byc tez napinacz. Nie chce wydawac 1000zl na wymiane popychaczy i po paru dniach uslyszec ze mam do wymiany cos jeszcze. Czy klekotanie silnika ADR jest w 100% związane z popychaczami?
-
Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
aby było jasno, miałes w sterowniku centralnego same zera - 00000 i Centralny dzialal bez problemowo? Dodales 32 czyli teraz masz 00032 i nic sie nie pomieszalo z centralnym, tylko doszlo Ci zamykanie po 15 sekundach? Centralny nic nie szaleje, wszystko dziala tak jak przed dodaniem 32 gdy miales 00000?
-
Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
daj znac co z tego wyszlo
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
sorry
-
[ALL B5] Montaż elektryki z tyłu - koszta ???
witam orientuje sie ktos jakie sa koszta dolozenia elektryki z tyłu b5 1997 rok avant?
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
mam