Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
a ja dzisiaj pozyczylem polerke od koleszki w piatek wielkie pucowanie
-
Spociki Łódzkie
nareszcie nie bedzie capic na spocie :polew:
-
Spociki Łódzkie
w niedziele przelewalem :gwizdanie: no zrob zrob bo jarko na dniach wraca z chorwacji i pewnie beda placic za zlot tej babie w osrodku a w naturze baba nie chce? on moze tak tylko nuie wiem czy chlopaki by chcieli [br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 21:40_________________________________________________ nie mam skrobaczki ale mam grzanie w aucie.......tylko to paliwo drooooogie oj od wrzesnia w radiu dzisiaj trabili Pb 6 PLN za litr
-
Spociki Łódzkie
w niedziele przelewalem :gwizdanie: no zrob zrob bo jarko na dniach wraca z chorwacji i pewnie beda placic za zlot tej babie w osrodku
-
Spociki Łódzkie
jeszcze brakuje tego ze bedziemy w sierpniu szyby skrobac
-
Spociki Łódzkie
pozdoriwenia z pracy ide sie przekimac a pozniej czyli za jakies 3 h dalej byle do 7 i lecimy na chate i dpoiero w piatek na 8.00 do 11.00 i urlop
-
Spociki Łódzkie
ja jeszcze 3 dni i urlop
-
Spociki Łódzkie
kupic 0,5 finki i spedzic milo czas w parku ... i miło wyłapać w kły w drodze powrotnej lub jeszcze w tymże parku :D najlepiej jak bys przed spozyciem wzial od Kimiasza krem tedy jak by chcieli czegos wiecej to podaj im kremik i bedzie gitarra i 5h zleci az milo
-
Spociki Łódzkie
kupic 0,5 finki i spedzic milo czas w parku
-
Spociki Łódzkie
gitez majonez ale trawe fakt mogl bys skosic i sie ogolic teraz poczekajcie jak ja w piatek opierdole samochod na mokro ponizej plastamal i car wasch-em czy jakims takim podobnym c**jstwem
-
Spociki Łódzkie
a pozniej cala noc
-
Spociki Łódzkie
No tak myślałem że to Ty ale ja mam pecha do świateł bo zawsze co jestem przy sygnalizatorze to się czerwone zapala no i musze przejechać I po urlopie kurde znowu lecimy cały tydzień do roboty kurde:P nie cały tyidzeń tylko caly rok do nastepnego urlopu oczywisice mowie o okresie letnim
-
Spociki Łódzkie
cukier tez juz kupiony
-
Spociki Łódzkie
musiales miec dobra pogode
-
Spociki Łódzkie
- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
zalapie go straz graniczna i do PL nie zajedzie za przemyt :polew:- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
Klysiu to nie ma śmiacia, też jesteś zagrożony :polew: rzuce na pozarcie Młodego Irlandyczka i tak juz ma pozamiatane- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
z tego co czytam to Poziek jest dobry buhaj- Spociki Łódzkie
Ja cisne do Jastarni Polecam Juratę - wypasik :naughty: :naughty: no juz tam zesmy sie ustawili ze znajomymi ktorzy beda tam siedzec to musze juz do Jastarni walic ale w przyszlym roku czemu nie- Spociki Łódzkie
Ja cisne do Jastarni- Spociki Łódzkie
ja od 12 nad morzem do 19 a pozniej weekend alkoholowy w SAMOCIĄŻKU- Spociki Łódzkie
i to dobre jest na lodke lepszy slizg bedzie ::- Spociki Łódzkie
u Wieska tam gdzie Pyton ci dal namiar koszt. 100 PLN sam nie dawno u niego robilem spoko typ i zna sie na rzeczy [br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 06:22_________________________________________________Seba a do czego ten sylicon Amway-a- Spociki Łódzkie
- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
klysiu ja mam jeszcze w barku "po góralsku :drunk:" :naughty: więc chyba też przygotowany :decayed: :wink4: - X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI