Treść opublikowana przez klysek
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
musze isc do ruska po fajki ale mi sie nie chce
-
Spociki Łódzkie
Ja cos czuje ze mi Misiek dzisiaj jebnie jak sie spotkamy :naughty: [br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 15:06_________________________________________________dobrze chcialem a wyszlo jak zwykle on tylko tak strasznie wyglada :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 15:22_________________________________________________to co robimy walimy na ZGR ????? czy real :gwizdanie:
-
Dziś na forum zarejestrował się 70'cio tysięczny user :)
wydrukujmy mu dyplom
-
Spociki Łódzkie
no to ja moge byc zaraz tylko musze kupic ruskie peciwko
-
Spociki Łódzkie
o ktorej i gdzie mamy sie zjawic :gwizdanie:
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
koniec konicem sie tak nawla ze nie beda umieli PS podlaczyc
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
wczoraj mialem leposze zajecia niz nachlewanie sie :polew:
-
Spociki Łódzkie
jedziemy na impreze
-
Spociki Łódzkie
Misiek zyje [br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 12:53_________________________________________________impreza sie kreci a ja tu siedze w domu sam jak kolek
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
A chcecie sumem po twarzy :?: :polew: Przecież wy na ryby nie będziecie mieli czasu iść, tylko w tekena cały weekend :gwizdanie: my z Młodym jedynie sie znietrzezwimy i pojdzimy na kajaki lowic sumy tylko Jarko zeby nam przerembel zrobil Na palca :polew: :kox: :kox:
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
A chcecie sumem po twarzy :?: :polew: Przecież wy na ryby nie będziecie mieli czasu iść, tylko w tekena cały weekend :gwizdanie: my z Młodym jedynie sie znietrzezwimy i pojdzimy na kajaki lowic sumy tylko Jarko zeby nam przerembel zrobil
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
A chcecie sumem po twarzy :?: :drool: marzylem o tym od dziecka
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
ja z toba usiade do towarzystwa :gwizdanie: a jak sie nachlamy to rozdupcymy im TV :polew:
-
Spociki Łódzkie
- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
my w Jarosławcu mielismy problem nic mi nie mów.....ile paliwa przez ten "problem" straciliśmy nie dramatyzuj- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
my w Jarosławcu mielismy problem- Spedycja
ku..wa czy ja mowie ze nie moge znalezc pytalem sie czy gdzies ktos ma wejscie zeby na stale sie schaczyc- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
zebys zamiast do PL nie zajechal na RUS- Spedycja
no wiem ze jest roboty tylko w LDZ sa takie stawki ze lepiej nie mowic wiec posatnoweil gdzie w PL zajrzec i zaczalem sobie od forum- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
czasem tak ale jest przejezdny nawet matiz sie NIE zatapia :decayed: dobrej nocki klysiu woz pancerny stosunkowo udanej nocy- Spociki Łódzkie
ide w kokon starczy tych wrazen na dzisiaj :gwizdanie: jeszcze jedno pytanie do Mariana powiedz mi jak popada to ten krater co macie na Witosa napelnia sie glacie woda- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
z zawiazanymi oczami - X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI