Treść opublikowana przez klysek
-
Ktore cb wybrac ???
chlopy ktore cb brac http://allegro.pl/uniden-pro-510-xl-jak-nowy-i1710478670.html takie cosik czy moze ... http://allegro.pl/cb-radio-alan-101-plus-ostrowiec-sw-i1706019309.html czy takie cos :mysli:
-
Spociki Łódzkie
wiem Krzysiu ze masz unidena chce byc taki jak ty i rtez sobie kupie
-
Spociki Łódzkie
ile za niego? chyba 60 PLN[br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 13:38_________________________________________________ale juz powiedzialem ze go nie chce wiec pewnie zaraz gdzies zostanie sprzedany w okolicznym spozywczaku :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ale z wami to wsie szybko mozna podjac decyzje a Alana niech komus opierdola
-
Spociki Łódzkie
no wlasnie czytam ze to na bazie presidenta dobra c**j klamaka zapadla lykam pseudo PRESIDENTA
-
Spociki Łódzkie
mowisz ze unidena lykac w sumie czytam to dobra opinie ma na necie ale chcialem uzytkownikow sie zapytac :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 13:24_________________________________________________czyli co mowicie UNIDENA i ogien w eter
-
Spociki Łódzkie
tylko mam rozkmine ktore brac sowje dalem staruszkowi w prezencie na dzien dziecka a teraz ja musze sobie jakies ladne dziabnac i swiety mikolja z bałut dal mi do wyboru totm te 2 radyjka [br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 13:22_________________________________________________ one juz sa do dobioru
-
Spociki Łódzkie
no ja sie nie ebde chwialil za ile ja je moge lyknac :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
chlopy ktore cb brac http://allegro.pl/uniden-pro-510-xl-jak-nowy-i1710478670.html takie cosik czy moze ... http://allegro.pl/cb-radio-alan-101-plus-ostrowiec-sw-i1706019309.html czy takie cos
-
Spociki Łódzkie
Kimi to ty musisz dobra kase tam tzrepac co
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
mi sie nie chcialo dzisiaj z domu wylazic wiec olalem temat dzisiaj- Spociki Łódzkie
wogole ktos dzisiaj zajrzy po od samego rana cisza jak w grobie- Spociki Łódzkie
nigdzie dzisiaj kazdy spi a nie checki be4dzie gasil :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
nom ja tez mialem na dzialke smigac wykapac samochod i d*pa zbita ;(- Spociki Łódzkie
zyje ktos wogole tutaj- Spociki Łódzkie
i jak juz po praniu :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
pora konczyc pracy i spadac do domciu w kimono- Spociki Łódzkie
pokropilo jak psu z pod ogona- Spociki Łódzkie
no i pracy ze do soboty rano siedze ok 20 h jak portier k**wa- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
oooo to jak się wybiore do kuzyna to chyba zajadę pooglądać i te 2,5 zwłaszcza , w czasie urlopu i wizyty w Monte Carlo szczękę zgubiłam na chodniku i ledwo nadążałam z fotami Audiol z najwyższej półki a i A4 cuuuuudną widziałam :slina: no to zapodaj jakies foto [br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 11:49_________________________________________________ zapłac bigosem- Spociki Łódzkie
zaplac pesosami