Treść opublikowana przez klysek
-
[ALL B5] Wyciek płynu hamulcowego
szczena jej opadnie jak z taka wiedza zajade dzkie wielkie
-
Spociki Łódzkie
No muszę, bo już cholera dwa miesiące tak się zbieram do tego, jak kot do srania. A Ada jak kołysała, tak kołysze :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: jak na kutrze w GDAŃSKU
-
Spociki Łódzkie
to co się ku*** żeś nie odezwał? w którym to sklepie byłeś? nie miałem do ciebie nr. tel. w sklepie rog ul.Toruńskiej a ul. Kutnowskiej taki sklepik na rogu byla w nim baba co miala za***iste PEKASY jak JUrek Killer pipka jesteś, trzeba było od DJ brać z tego co kojarzę to jest sklep z butami, tak? nie spozywczak gdzie nic nie ma co mozna spozyc :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
to co się ku*** żeś nie odezwał? w którym to sklepie byłeś? nie miałem do ciebie nr. tel. w sklepie rog ul.Toruńskiej a ul. Kutnowskiej taki sklepik na rogu byla w nim baba co miala za***iste PEKASY jak JUrek Killer
-
Spociki Łódzkie
bo koleszka idzie na urlop od poniedzialku na 2 tygodnie i bede musial tu siedziec x2 i sam ogarniac to cale gowno
-
[ALL B5] Wyciek płynu hamulcowego
podlacze sie do tematu mam taki sam problem tylko ja mam jeszcze jedno pytanie zeby ktos łopatologicznie mogl wlepic mi jakis link jak ktore te oringi zakupic bo jak podjechalem do pierwszego lepszego sklepu to mila pani zadala mi 1500 rzoznych pytan i bylem zielony i nie wiem jakie konkretnie mam zakupic
-
Spociki Łódzkie
jakos wam powiem ze mnie ten piatek wcale nie cieszy
-
Ktore cb wybrac ???
Dobra pany dzieki za odpowiedzi juz radio siedzi w samochodzie presidenta nie biore ani zadnego modelu wyzeszego bo tego Unidena mam mozna powiedziec ze za pol darmo takze mysle ze temat zamykamy
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
a ja dzisiaj sluzbowo bylem w Szamka stronach bardzo przyjemna miescina i pani obslugujaca sklep .......
-
Spociki Łódzkie
sie szykujemy ucze Barta higieny bo wiesz..... strasznie siezaniedbal ostatnimy czasy
-
Spociki Łódzkie
jak bhy to byla zima to byla by idealna skrobaczka
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
albo lepiej przytelep sie PKS-em niech leci do Wawy samolotem a Poziek Go odbierze i przywiezie na zlot i po drodze beda mogli sobie namioty stawiac
-
Spociki Łódzkie
i prosze stopy myc regularnie co 20 min
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
albo lepiej przytelep sie PKS-em
-
Spociki Łódzkie
ty slyszalm ze nie bedziesz pil tylko bedziesz pilnowal porzadku zeby nikt nikomu jedzenia z talerza nie podpierdalal :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
i po pracy .....
-
Spociki Łódzkie
- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
A wybiera się :gwizdanie: na mecz też się wybiera jaki mecz- Spociki Łódzkie
cos sie nam grupa uciszyla ostatnimi czasy- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
zdrajca :ranting1:- Ktore cb wybrac ???
chodzi mi tylko czy Unidena czy Alana dalem tylko przyklad z alledrogo - X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI