Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

klysek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez klysek

  1. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    potwierdzam Pyton w takiw klocki jest galanty
  2. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    musze porezac go bo troche szerszy jestes ale tu sie podpiluje tu dosztukuje i bedzie jak ulal :takiego: trzeba było tyle nie :jerk: to nie miałbyś teraz takiego problemu ;( myslale ze sie dgadamy :no: ale można fajka pokoju buch kontrolowany :decayed: to kiedy będziesz znowu w kce? :gwizdanie: nie mam bladego pojecia teraz to juz nie predko bo wrocil gosciu z urlopu ktory lata tam co 2 dni a ja wtedy bylem za niego ;( to lipa :thumbdown: tymczasem koncze prace zawijam do chalupy koniec tego dobrego na dzisiaj
  3. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    musze porezac go bo troche szerszy jestes ale tu sie podpiluje tu dosztukuje i bedzie jak ulal :takiego: trzeba było tyle nie :jerk: to nie miałbyś teraz takiego problemu ;( myslale ze sie dgadamy :no: ale można fajka pokoju buch kontrolowany :decayed: to kiedy będziesz znowu w kce? :gwizdanie: nie mam bladego pojecia teraz to juz nie predko bo wrocil gosciu z urlopu ktory lata tam co 2 dni a ja wtedy bylem za niego ;(
  4. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    musze porezac go bo troche szerszy jestes ale tu sie podpiluje tu dosztukuje i bedzie jak ulal :takiego: trzeba było tyle nie :jerk: to nie miałbyś teraz takiego problemu ;( myslale ze sie dgadamy :no: ale można fajka pokoju
  5. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    musze porezac go bo troche szerszy jestes ale tu sie podpiluje tu dosztukuje i bedzie jak ulal :takiego: trzeba było tyle nie :jerk: to nie miałbyś teraz takiego problemu ;( myslale ze sie dgadamy
  6. ten watek powinien mieć nazwe " X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - Wątek Alkoholowy "
  7. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    musze porezac go bo troche szerszy jestes ale tu sie podpiluje tu dosztukuje i bedzie jak ulal
  8. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zwykle europejczyki to ja tez mam jada juz do mnie poliftowe angliki - 50pln to nie tragedia nawet jezeli brac pod uwage niedogodnosci zwiazane z zakladaniem "do gory nogami" jezeli chodzi o czesci to sprawa wyglada tak: bartek1605 chce kompresor klimy wito505 chce lampy DJ i ja chcemy kierownice ja chce fotele przod, mieszek i reczny i w sumie to wzialbym pas przedni bo ja mam ulamane uchwyty lamp te przy chlodnicy oczywiscie planujemy podlozyc Ci przedliftowe/zwykle graty i wmowic ze tak bylo :polew: :polew: bartek1605 oglądał kompresor i jest inny takie lampy w swojej ofercie ma Gwerty jedna kierownicę na dwóch? to jak wtedy jeździć :decayed: fotele muszą zostać bo muszę mieć na czym siedzieć jeśli chodzi o mieszek i gałkę to będą na sprzedaż, do tego mam skórzany rękaw na ręczny z passka, ale pasuje bez najmniejszego problemu a skorzany pas cnoty tez masz na sprzedaz
  9. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zwykle europejczyki to ja tez mam jada juz do mnie poliftowe angliki - 50pln to nie tragedia nawet jezeli brac pod uwage niedogodnosci zwiazane z zakladaniem "do gory nogami" jezeli chodzi o czesci to sprawa wyglada tak: bartek1605 chce kompresor klimy wito505 chce lampy DJ i ja chcemy kierownice ja chce fotele przod, mieszek i reczny i w sumie to wzialbym pas przedni bo ja mam ulamane uchwyty lamp te przy chlodnicy oczywiscie planujemy podlozyc Ci przedliftowe/zwykle graty i wmowic ze tak bylo :polew: :polew:
  10. klysek odpowiedział(a) na klysek temat w Audi A4 B5
    dobra dzieki wielki na weekendzie bede rzezbil
  11. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Rouville
  12. klysek odpowiedział(a) na klysek temat w Audi A4 B5
    dobra to jeszcze raz po koleji tak lopatologicznie mi wytlumacz co najpierw i na czym konczymy dodam ze w progach nie ma dziur tylko zaczyna schodzic lakier i ruda sie pojawia wiec chce jak najszybciej ogranac temat zeby poniej nie bylo wlasnie zadnych dziur [br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 09:53_________________________________________________a jeszcze jedno chciał bym te progi zabezpieczyć czymś a'la guma żeby kamienie znowu progów nie po uszkadzaly :gwizdanie:
  13. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  14. klysek opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    jako ze na forum siedze juz jakis czas chcial bym zaczerpnac wiedzy dotyczacej renowacji progów lecz nie w tylko Punto mojej kobity :gwizdanie: a mianowice chodzi mi o to ze progi sa pomalowane pod kolor calej budy i zaczal z nich zlazic lakier i teraz moje pytanie jest nastepujace: bede zdzieral stary lakier z progów i chcial bym je zamazać jakimś specyfikiem typu Bitex albo czymś podobnym tylko z tego cow iem to daje sie jeszcze jakies mazidło antykorozyjne pod to czy nie i co najlepiej kupic zeby dobrze to zabezpieczyc :gwizdanie: z góry dziekuje
  15. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  16. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja chyba tez pomodze i zaloze sobie choinke o zapchu kokosowym :polew: :polew:
  17. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dobrze by bylo zeby DJ co nie co sie wypowiedzial
  18. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ale nie nie koleszka jest w NRD i dzwonil zebym mu powiedzial na co patrzec przy zakupie
  19. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panowie potzrebuje info na temat A6 z '97 2,8 Q na co zwrocic uwage podczas zakupu i jaka cena jest przystepna za ten model :gwizdanie:
  20. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  21. wazne ze Heniooo sie dobrze bawil :polew:
  22. i mieczakow pamiętasz co w jarosławcu piliśmy teraz musze zrobić wyjątek bo nie wypada by organizator zataczał się po ośrodku :gwizdanie: no na poczatek chyba ze Złotą z Krakowa i Miśkami od nas śliwowice a pozniej u was w wigwamie jakas dentke
  23. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    pozdrowienia z Tymianki
  24. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.