Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
k**wa na 15 musze jechac do PO :wallbash:
-
Spociki Łódzkie
:polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
co ty jutro do roboty tzra isc odrabiac dzisiejszy bankiet [br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 21:21_________________________________________________Pyton tak blisko siebie mieszkamy moze po "KOMANDOSIE" lykniemy :polew: :polew: mmaam cooś lepszego moze byc cos lepszego- Spociki Łódzkie
dobra milo bylo dzisiaj ale lece w kokon- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
tobie nie ufamy ja też sobie nie ufam nie pij- Spociki Łódzkie
Kimi lece nie jadę autem młody ty nie bądź taki hop do przodu :gwizdanie: spoko stara nie bede- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
tobie nie ufamy- Spociki Łódzkie
Ania bedzie leciec na do Polandu [br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 21:42_________________________________________________ leja nie patrza no mieszkasz w takiej biednej murzynskiej dzielnicy to skacza jak malpy- Spociki Łódzkie
w elektrowni bjia :gwizdanie: ale nas wszytskich przelecisz czy tylko wybranyuch- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
nie ma sprawy mow ile kasy ci trzeba na tyskacze a ja cie zaspokoje- Spociki Łódzkie
to kup sobie ponton bo tu ciagle pada ;(- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
kupisz sobie waciki i pare pierdolek- Spociki Łódzkie
bo to była herbata z liści przetrawionych przez Tadżykistańskiego niedźwiedzia [br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 21:33_________________________________________________do Karczmy też musimy zajrzeć ja jak sie bedziesz wybieral jak najbardziej jade [br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 21:35_________________________________________________ zagraniczna :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
:nabijasie: :nabijasie:- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
jutro kasa bedzie plynekla do ciebie- Spociki Łódzkie
co ty gadasz takie zaro mielim na stole ze Chriss takiego na weselichu nie mial :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 21:29_________________________________________________Bartek golone opierdzielil az milo- Spociki Łódzkie
co ty jutro do roboty tzra isc odrabiac dzisiejszy bankiet mówisz o tej herbacie co wypiłeś za 2 zeta oj nie byla taka tania :gwizdanie:- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
no nie dziwie sie jak czestowal pania co spiewala widelcami :polew: ale rano kulturowo na papierocha wpadl tylko nie wiedzial pozniej jak wyjsc jak zlapal klina- Spociki Łódzkie
co ty jutro do roboty tzra isc odrabiac dzisiejszy bankiet [br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 21:21_________________________________________________Pyton tak blisko siebie mieszkamy moze po "KOMANDOSIE" lykniemy :polew: :polew:- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
gicior [br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 17:09_________________________________________________Klysek jakbyście mieli zamiar z flaszką po domkach się przejść to zacznijcie od mojego tak jak w Jarosławcu tyle że tam Henioo mnie wspomagał Henia juz nie czestujemy alko bo pozniej tanczy z obrazami ze scian :polew:- Spociki Łódzkie
tez juz wrocilem- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
my z LDZ tez jednak lecimy- Spociki Łódzkie
ktos chetny oprocz nas :naughty: :naughty: :naughty: Mariano jak zwykle zwarty i gotowy no ja tez w tym tygodniu monety przeleje- Spociki Łódzkie
:polew: wplaciles kase na zlot - Spociki Łódzkie