Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
no i ja [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 13:19_________________________________________________niech ktos wezmie bo cos immo mi sie jebie
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Kimi dobry link z tym Hitlerem zapodales- Spociki Łódzkie
:polew: :polew: [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 10:57_________________________________________________dobrze ze w slup nie walna :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
"dobra ja koncze bo bokami latam "- Spociki Łódzkie
ja 23 juz dawno lulalem :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
tu cala noc ktos czuwa- Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
jedziemy pod TESCO- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
k**wa jaka i wczoraj wojna zeby mnie nie skrzyczeli- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Ja mam 37 latek :hi:Dobra lecę na jak mówiłem do jutra :polew: 4 lata mniej niz moi rodzice :gwizdanie: To od dzis mówisz mi TATO :polew: :polew: albo dziadku :tongue4: :polew: [br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 22:03_________________________________________________ :good:- Spociki Łódzkie
Ja mam 37 latek :hi:Dobra lecę na jak mówiłem do jutra :polew: 4 lata mniej niz moi rodzice :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
prosze wpisac mnie na liste- Spociki Łódzkie
Mnie też teraz w niedzielę nie będzie Odbijemy sobie w sobotę za tydzień :naughty: :naughty: A na wiosnę i latem, jak będzie ciepło, robimy jakieś "plenery" ? Typu disco w lesie do muzyki z aut + grill i te sprawy? :naughty: juz jeden taki open party bylo A ja nie mogłem :disgust: Ale teraz nie ma bata :naughty: jestem za nawet chocby dzisiaj ognicho itp.- Spociki Łódzkie
Mnie też teraz w niedzielę nie będzie Odbijemy sobie w sobotę za tydzień :naughty: :naughty: A na wiosnę i latem, jak będzie ciepło, robimy jakieś "plenery" ? Typu disco w lesie do muzyki z aut + grill i te sprawy? :naughty: juz jeden taki open party bylo- Spociki Łódzkie
aaaaaaaaa, jutro :pociesz:- Spociki Łódzkie
Qrde, teraz tak patrze, a te Dubidze to w pytke misia daleko pomiedzy LDZ a Slaskim :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
może sie jeszcze w tym roku pojedzie Ja tam jestem prawie co tydzień bo ma 20 km no ale w panoramie mowia ze w dubidzach to 30 metrowe zaspy sniegu jeszcze sa :polew: :polew:- Spociki Łódzkie
u nas leje od rana od jutra ma się znacząc znowu zima :thumbdown: ale sanki woze nadal- Spociki Łódzkie
jak chcesz mozmey sie spyknac na przytulaska- Spociki Łódzkie
jestes juz drugi ktory tak stwierdzil- Spociki Łódzkie
moze byc ciezko bo dzien wczesniej idzemy na party :gwizdanie: - Spociki Łódzkie