Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

klysek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez klysek

  1. klysek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    milem w tej wyciagnietej rece chyba dominowi cos nia robilem ---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ---------- AUDI A4 B6 MAŁYSZ MASKA PRZÓD PRZEDNIA GRILL EU (3877228927) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. wladi moze maske chcial bys sobie wyrezac :decayed:akurat kolor ci podejdzie
  2. klysek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :polew:
  3. klysek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wystrczy zeby na leb nie lecialo :decayed:
  4. klysek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    rozgryles mnie
  5. klysek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tym razem odcinam z Wami Grześ pozanosi nas do łóżeczek a Klysia na patio Tomciu wybacz ja przez tydzien budziłem się ze smiechu, że zapomniałem o Tobie ale w takim stanie i tak by Ci nikt materaca nie nadmuchał dobrze ze jestescie mietkie faje i sie nachlaliscie jak prosieta a ja jeszcze bylem na tyle przytomny zeby rozbroic wyro na ktorym spal Artur i Marcin i cos sobie zorganizowalem
  6. klysek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a pojedziemy do rafiego tydzien wczesniej niz BT a pozniej razem od niego wyruszymy zrobi sie dobry podklad tylko od razu mowie nie chce wiecj spac przy kaloryferze na czyms co imituje lozko
  7. klysek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    postaram się by mnie ostro nie sponiewierało a poza tym to Ty się tak nie śmiej bo niebawem z Tobą coś szarpnę % O jest Hebata Rafi kup duże pudelko liptina co by Panicz nie miał kaca next day:-) ja mu dam liptona...na kaca u mnie od samego rana sie atakuje ...co nie Wladi i rozpierdziela bramki po pijaku
  8. klysek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wladi dziwka
  9. klysek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wiemy a Wladi bryluje:naughty: najbardziej w BT
  10. klysek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    błądzisz Tomciu oj błądzisz...zarząd sie nie myli ja sie bede upierał przy swoim cala wine ponosi p-u-m-a :polew: i czarnobyl i mgła :grin: bo brzoza juz była złamana :polew: z tego co udało sie ustalic zarzadowi tam byl jakis wybuch
  11. klysek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    błądzisz Tomciu oj błądzisz...zarząd sie nie myli ja sie bede upierał przy swoim cala wine ponosi p-u-m-a
  12. klysek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja twierdze ze wladi jest niewinny
  13. No przydało by się ja już mam 3 Bukowiny za sobą i kolejnej nie odpuszczę :naughty: to tak jak ja a z toba jeszcze przyjemnosci nie mialem http://cdn.crushable.com/files/2012/10/ryan-gosling-locker-room.gif

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.