Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

klysek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez klysek

  1. klysek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    najwyzsza pora opchnac parcha
  2. klysek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :grin::grin::grin::grin::grin::grin:
  3. plastidip-em maluj
  4. klysek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    moge ci tylko powiedziec ze ruch maja nie wielki bo taki sam punkt jest kilka ulic dalej i samochodow pod sklepem sporo widac ze maja ruch a co do radia na osobówka polecił bym ci Unidena pro 510xl albo 520xl w zestawie z antena presidenta robia dobra robote ,dla osobowki w sam raz
  5. klysek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    u siebie we wsi uchodzi nawet za ładną ale w Łodzi jest przeciętną panną Kłysek znasz firme konektor z Łodzi zajmującą się CB radiami?? =9 3 min spacerem od mojego domku ale otworzyla sie jakos nie dawno
  6. klysek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    =9 u siebie we wsi uchodzi nawet za ładną ale w Łodzi jest przeciętną panną
  7. klysek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kup sobie Fiata bedziesz mial mniejszy problem
  8. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a co w pracy bedziesz no będę właśnie o to chodzi znalazles prace
  9. klysek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  10. klysek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wladi a kojkarzysz ten pojazd ? od macietola z GD Audi A4 B6 1.9 tdi awx 131km Gdańsk ? Tablica.pl
  11. klysek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    szukam 3 mmiesiac i nic kompletnie nic . chce tylko wewnetrzny s-line najlepiej z okolic no trafic cos fajnego ciezko ja tez szukam i szukam i uja jest ale nie ma co sie spieszyc kiedys sie cos trafi
  12. klysek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czego ty sie kuzwa spodziewales
  13. klysek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    za te pieniadze znajdziesz cos zacniejszego
  14. klysek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pokaż czy to jest s-line czy tylko tak się nazywa niemiec płakał jak sprzedawał
  15. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a co w pracy bedziesz
  16. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tomek ma omamy pijackie oj wypraszam sobie ostatnio pilem hmmm w piatek i sobote to dosyc dawno widze ze sie oszczedzasz
  17. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tomek ma omamy pijackie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.