Treść opublikowana przez Arturo86r
-
[B5 ABC] Czarna Perła 2,6 V6 by Arturo86r
ok rozumiem jestem Ci bardzo wdzieczny za wszystkie uwagi narazzie ciagle jestem na etapie poszukiwan wiec jest jeszcze troche czasu, mechanicy za wymiane samych sprezyn zycza sobie 200-300zl ciekawe ile wiecej beda krzyczec za wymianie z amorkami
-
[B5 ABC] Czarna Perła 2,6 V6 by Arturo86r
Napewno zgodze sie z tym ze komplet(amory + springi) jest lepszym rozwiazaniem niz same sprezyny. Dziwi mnie tylko fakt ze naprawde wiele osob chocby tutaj na forum ma obnizone samochody samymi sprezynami i absolutnie nie wspominaja o objawach podobnych jak u Ciebie jak np. dobijanie na kazdej nierownosci
-
[B5 ADR] moja czwóreczka nowe foty
Ładna A4:) gleba tez niezla co montowales??
-
[B5 AJM] Sposób jazdy na małe spalanie z automatyczną skrzynią biegów
A ile ci pali kolego ze tak bardzo chcesz oszczedzac??
-
[B5 ABC] Czarna Perła 2,6 V6 by Arturo86r
Moze miales sprezyny ktore obniazja -60mm, przy -30mm nie powinno byc zle, w razie czego mozna zawsze dokupic amorki sportowe[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2010, 10:44_________________________________________________Jak dla mnie to jest idealna gleba tylko nie jestem pewnien do konca czy uzyskam podobna gleba na samych springach (foto zapożyczone) [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2010, 11:00_________________________________________________Nadal szukam sprezyn marza sie Eibach Pro kit ale 700zł wolaja a za taka kaske mozna wyrwac cala sportowa zawieche sprezyny+amorki :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Silnik klekocze jak diesel
A wczesniej kolego jaki miales olej??
-
[B6 ALT] Dziwny hałas przy uruchamianiu silnika po dłuższym postoju
To nie jest nastawnik. Kłaniaja sie hydrauliczne popychacze zaworów. Po dluszym postoju lekko "klekocza" standardowy objaw zuzytych popychaczy, a raczej brak ich smarowania. jezeli "klekot" trwa tylko chwile po odpaleniu auta nie masz sie czym przejmowac
-
[B5 ADR] Silnik klekocze jak diesel
Kolego mechanik ma najprawdopodobnie racje. Przyczyna "klekotu" beda popychacze. Zeby sie o tym przekonac podnies maske, przyłóz ucho nad pokrywe zaworów, nie ma mozliwosci zebys tym sposobem nie upewnil sie czy to popychacze czy moze cos innego
-
[B5 ABC] Czarna Perła 2,6 V6 by Arturo86r
Chromowane listwy lezą rowna tylko na fotce drzwi kierowcy byly nie domkniete, mi osobiscie sie podobaja a co najwazniejsze nie odklejaja sie nie łuszcza, wiec poki co zostaja Zamiast kata wleciała rura na przelot poki co srodkowy tłumik ma sie dobrze. Co do obnizania samochodu samymi sprezynami ile ludzi tyle opini wiele osob z tego forum tak ma i jest bardzo zadowolonych, jak dla mnie to doskonały kompromis na nasze drogi, auto nie staje sie "taczką" i nie jest tez "kozą" Czarna obwódka grilla... tez mnie kusi od jakiegos czasu
-
[B5 ABC] Czarna Perła 2,6 V6 by Arturo86r
W srodku nie ma kompletnie zadnej roznicy zreszta na zewnatrz rowniez autko ozyje z dolnego zakresu obrotów, powyzej 3-3,5 obr/min dzwiek V-ki zdecydowanie lepszy w sensie rasowym
-
[B5 ABC] Czarna Perła 2,6 V6 by Arturo86r
sprezyn jeszcze nie mam tak jak mowilem beda eibach lub weitec, a do mechaniora podjechalem z ciekawosci zeby zorientowac sie ile mnie to wyniesie[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 10:22_________________________________________________Foty felg na aucie I fotka wnetrza co prawda torche rozmazana ale jest
-
[B5 ABC] Czarna Perła 2,6 V6 by Arturo86r
Zdjecia beda na bierząco nawet dzis po wrzuceniu felg tez beda, zawias wjedzie w przyszłym miesiacu[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 08:52_________________________________________________Felgi na aucie wyglad jak dla mnie :kox: Oponki 235/45/17 lezą ladnie i odziwo nic nie obciera wieczorem wrzuce fotki [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 12:58_________________________________________________Fotek jeszcze nie bedzie aparat nie dal rady bo bylo juza za ciemno jak sie do tego zabralem. Dzis blem pytac mechanika ile bedzie kosztowac zmiana sprezyn ze zwykłych na sport : pomyslal i powiedzial ze 280zł... Co myslicie dobra cena czy szukac kogos innego??
-
[B5 ABC] Czarna Perła 2,6 V6 by Arturo86r
Bilstein lub Weitec mnie interesuja, kółka juz w garazu jutro wrzucam na auto
-
[B5 ABC] Czarna Perła 2,6 V6 by Arturo86r
Ja prawdopodbnie bede pchał same springi -30mm wiem ze pare osob na forum tak jezdzi i nie narzeka np. mA4ciek bedzie nizej i dosc komfortowo do tego fela 17" dopełni całosci i powinno byc nieźle Potem bede mysłal o lampach polift i grilu Tak jak pisalem to forum to ZARAZA :>
-
[B5 ABC] Czarna Perła 2,6 V6 by Arturo86r
Po wycieciu kata Audiola ciagnie duzo lepiej z wolnych obrotów, na wyzszym zakresie juz tego tak nie czuc, ale za to dzwiek V-eczki znacznie sie polepszył
-
[B5 ABC] Czarna Perła 2,6 V6 by Arturo86r
Z tym forum to cholera wie..... jedna wielka zaraza Pablo ty masz obnizona zawieche napisz co tam masz wsadzone konkretnie??
-
[B5 ABC] Czarna Perła 2,6 V6 by Arturo86r
No ale 17 a 19 to jest roznica zreszta sie okaze jakby co mam w garazu dwie gumy 215/45/17 wiec nie ma strachu. Pablo wogole mamy bardzo podobne autka: ten sam silnik, kolor, rocznik podobne mody (chodz ja nie pojde az tak po bandzie i 19 nie bedzie napewno nigdy) trzeba sie bedzie kiedys spotkac na --->kresce<----
-
[ALL B5] Mokro w aucie!
Na twoim miejscu rowniez je zalalbym pianką, bo skoro z tyłu sa zaslepki to przed pewnie tez tak powinien miec
-
[B5 ABC] Czarna Perła 2,6 V6 by Arturo86r
Z radyjka jestem bardzo zadowolony :> Dzieki za porady odnosnie kata warto było napewno Jutro wybieram sie po te felgi 235/45/17 Zobaczymy jak beda wygladac Potem pomaszeruje blizej gleby. Mysle ze springi -30mm nawet na seryjnych amorkach swoje zrobia. Swoja drogą ciekawe czy 235/45/17 nie beda tarły przy skrecie
-
[ALL B5] Mokro w aucie!
ciag dziur pod progiem,
-
[B5 AEB] Granatowy Avant by Glovash
Ładne autko proponuje pomyslec o małym pakiecie chrom (obwódki szyb, relingi) na twoim kolorku bedzie wygldac zajeb.... :>
-
[B5 ATJ] Black Devil by Olovski
Najlepszy kolor wyposazenie Ogólnie wyglada na zadbany egzemplarz. Szerokosci kolego[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 19:43_________________________________________________Pozatym znam warsztat koraszewskiego dobra robote chlopcy robia
-
[ALL B5] Mokro w aucie!
Jezeli dobrze sie schylisz pod autko to zobaczysz kilka gumowych zaslepek. U mnie jednego nie bylo. wszystko ladnie zalalem pianka montazowa i czekam aktualnie co sie bedzie dzialo
-
[ALL B5] Nowe Swiatła(foto) Moja Audiczka wkońcu się doczekałem....
Co do sensownosci alarmu to przemawia za nim cena. Za zdalne sterowanie centralka dasz powiedzmy 400zeta Przesadziles deliktanie mowiac. U nas ceny samej centralki od 70-150 zl zalezy czy chcemy podlaczac moduł komfortu. Za pilota+alarm 150-250zl na full wypasie. Koszt zalozenia bajeru 100-150zl u fachowca :> Ja osobiscie woskuje auto woskiem z firmy Formuła1 cena 21zł. Efekt do ceny-rewelacja Pozatym ładne autko bardzo ciekawy kolor, na poczatek pomysl o alu feldze bedzie duzo lepiej. Szerokosci kolego.
-
[B5 ABC] Czarna Perła 2,6 V6 by Arturo86r
Chromy z "metra" niestety.Załozenie klimy jest zdecydowanie nieopłacalne nie ukrywam ze troche jej brak no ale cóż wolalem kupic zadbany egzemplarz bez klimy niz "pazia" z nia. Co do radia to mialem wczesniej Panasonica, Pioneera i LG wcale nie odbiega od nich jakoscia dzwieku, nie jestem audiofilem i moze dlatego nie odczuwam roznicy, a port USB i podwietlenie idealnie w kolor przemowily wlasnie za tym modelem. O kat. nie bede pisal bo ile ludzi tyle opini, ja wycialem i jestem bardzo zadowolony [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 16:32_________________________________________________I jeszcze pytanie odnosnie wymiany sprezyn. Jak to sie sprawdza w praktyce, o ile maksymlanie mozna je polozyc na samych springach, czy nie szkodzi to amorkom zbyt bardzo???