Treść opublikowana przez 450yamaha
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tylko wydech zmieniłem :-)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jestem za:naughty: Mówisz i masz :-)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No toż to właśnie umawiam się z Wami :-) Miło będzie się znów spotkać :-)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z siedzenia nic nie wynika , zapraszam na przejażdzke :-)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a z tymi S4 to mi tylko humor popsujecie :polew: a co Ci popsuje humor ? za głośno będzie czy co :-)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To exactly właśnie ta Jak co to pisać na mejla, dzwonić na numer tam w aukcji albo tu na forum - obojętnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A3 2009, 1.4 tfsi, 125 koni, 37 000 przebiegu, serwisowana w aso, z niemiec, pare bajerów typu kolorowy komputer, podgrzewane przednie fotele, spłaszczona kierownica u dołu, skórzana, felgi oryginalne od audi 17".. 60 000 pln nie wiem, czy link do allegro wolno ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Smutno smutno.. młodego auto trzeba sprzedać Ktoś nie chce może A3?
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Ile tam miałeś w finale? 13.35? 13.34?
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Niestety pod Częstochowe w sobote ani niedziele nie dam rady zawitac, ale gdzies kiedys mozna sie spotkac, bo o samych czasach z filmikow oceniac to nie to samo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i na czym polega tenże box?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zapytałem się, jak to jest wobec tego, że ABT czy MTM oferują programy do tego silnika. Odpowiedział, że to nie mogą być same programy, bo nie da się przeprogramować kompresora. Mówił, że jak jest turbina, to można jej programem 'kazać' robić większe ciśnienie, czego nie osiągnie się przy kompresorze. Dalej - program MTM czy ABt polega na tym, że przepustnica powyżej iluśtam tysięcy ( mówił coś o 6-6,5) obrotów nie dostarcza już więcej mocy, a oni robią tak, że ona dalej dodaje mocy - w praktyce na papierze moc jest większa, ale na d*pie nie czuć.. Powiem mam mindfucka teraz, mogłby ktoś wyjaśnić? ---------- Post dopisany at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:06 ---------- Zapytałem się, jak to jest wobec tego, że ABT czy MTM oferują programy do tego silnika. Odpowiedział, że to nie mogą być same programy, bo nie da się przeprogramować kompresora. Mówił, że jak jest turbina, to można jej programem 'kazać' robić większe ciśnienie, czego nie osiągnie się przy kompresorze. Dalej - program MTM czy ABt polega na tym, że przepustnica powyżej iluśtam tysięcy ( mówił coś o 6-6,5) obrotów nie dostarcza już więcej mocy, a oni robią tak, że ona dalej dodaje mocy - w praktyce na papierze moc jest większa, ale na d*pie nie czuć.. Powiem mam mindfucka teraz, mogłby ktoś wyjaśnić?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Czy do silnika z kompresorem można zrobić program czy nie? Bo dzwoniłem do Geko-cars to mi powiedzieli, że jak jest kompresor to nie można.. ?
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
chętnie sprawdzę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to dawaj coś innego )
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
łee ja wiem, WSZYSTKIE!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To może ja zacznę. Mam na sprzedaż C200 benzyna manual z 2007 sedan za 80 000 Nie żeby coś, luźna propozycja ;P
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie, nie byłem, nie chciałem się w ciemno pakować ---------- Post dopisany at 11:57 ---------- Poprzedni post napisany at 11:57 ---------- Nie, nie byłem, nie chciałem się w ciemno pakować
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja się już tu tak na tą hamownie nastawiłem a tu nie ma chętnych!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jakie hamowanie? ja nic nie wiem. Kiedy,za ile no i czy mają 4x4? Zobacz kilka tematów niżej w tym dziale ---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:39 ---------- Jakie hamowanie? ja nic nie wiem. Kiedy,za ile no i czy mają 4x4? Zobacz kilka tematów niżej w tym dziale
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema! Jedziemy na to hamowanie?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aaa, rozumiem, dzięki!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A ja myślałem, że mówisz właśnie o tamtym dziale..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie mogę, nie mam 100 postów.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tej wiara, nie chce ktoś kupić szyby tylnej prawej pasującej do a4 b8? Mam taką jedną za dużo po małym wypadeczku, nie mam co z nią zrobić