Treść opublikowana przez 450yamaha
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A u mnie synek dalej od paru lat w tą samą grę - bije Niemców! Wolfenstein Enemy Territory )
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Sprawdziłem to u mnie - mocowania raczej są na tyle mocne, że nic się nie powinno uginać. Ty też miałeś oryginalnego tego Millteka?
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
No cóż, to trzeba będzie czyścic
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Gdzie ? W środku? czy dokoła?
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
No jak widzisz po tych zdjęciach ten jest całkiem w porządku, bez jakichś dziwnych spawów czy czegokolwiek, oglądaliśmy go jak przyjechał i raczej nie można było na cokolwiek narzekać. Też nie wiem co jest z tymi do 2.0 TFSI, ale z tych zdjęć wynika, że ten od S4 raczej jest ok prawda? Tak, to jest wydech non-resonated.. Powiem Ci, że brzmi bardzo przyjemnie, słychać go w środku - czy głowe urywa nie wiem, może z tyłu jak się za autem stoi, w środku cud miód i malina, tyle mogę powiedzieć Będziesz kiedyś w Poznaniu to wpadnij się przekonać!! ---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ---------- No jak widzisz po tych zdjęciach ten jest całkiem w porządku, bez jakichś dziwnych spawów czy czegokolwiek, oglądaliśmy go jak przyjechał i raczej nie można było na cokolwiek narzekać. Też nie wiem co jest z tymi do 2.0 TFSI, ale z tych zdjęć wynika, że ten od S4 raczej jest ok prawda? Tak, to jest wydech non-resonated.. Powiem Ci, że brzmi bardzo przyjemnie, słychać go w środku - czy głowe urywa nie wiem, może z tyłu jak się za autem stoi, w środku cud miód i malina, tyle mogę powiedzieć Będziesz kiedyś w Poznaniu to wpadnij się przekonać!!
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
U mnie ta rura jest kompletnia inna. Obie rury tak jakby wychodzą z jednego miejsca, a nie tak jak na tamtych zdjęciach, że jest 'doklejona' do drugiej..
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Muszę Ci powiedzieć, że dziwnego tego Millteka miałeś. Ja wymieniałem w zeszłym tygodniu i takich dziwacznych rozwiązań nie ma. Tak to u mnie wygląda:
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
"coś z prawdziwego zdarzenia"? Sugerujesz, że Milltek nie jest z prawdziwego zdarzenia?
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Czas odkurzyć temat. Po wielu dyskusjach, rozważaniach i przemyśleniach... Jest nowy wydech! Milltek non-resonated z czterema końcówkami. Jakiś filmik już wkrótce!! ---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:28 ---------- Czas odkurzyć temat. Po wielu dyskusjach, rozważaniach i przemyśleniach... Jest nowy wydech! Milltek non-resonated z czterema końcówkami. Jakiś filmik już wkrótce!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bartek, cała przyjemność po.. eee.. nie - przyjemność tu była obopólna Następnym razem musisz stanąć z tyłu, za autem - wrażenia jeszcze lepsze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Również dzięki za spota - było fajnie ;-) I ta grande italia familia za nami..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jutro jaka pogoda ma byc? Gdzie sie spotykamy??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Moze i ja wpadne. Auto jest, wydech jest, prawdopodobnie bede!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mial podpis pod tablicą a4-klub polska więc raczej stąd ktoś.. ale no trudno Nie chciałby ktoś za jakiś czas kupić a3 może, albo nie zna kogoś kto szuka?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobra Pany, przyznać się kto ma a4 kombi takie granatowe chyba, ze zmienionym znaczkiem audi z tyłu i naklejką VAG na dole po prawej; spotkał się z kimś też jakimś a4 na BP przy skrzyżowaniu bałtycka/gdyńska, pojechał potem w prawo na środkę i przed śródką dalej w prawo na solną i ciął się z czarnym A3?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zrobione. Ze spotem jak będzie cieplej też dam znać!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Szkoda, liczyłem, że może się uda Jak chcesz obejrzeć auto, to kiedykolwiek będziesz w Poznaniu - daj znać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Seria, bo mocy i tak wystarczy na wszystkich kogo się spotyka, a jak już nie wystarczy, to jest to coś pokroju M6... Ale brzmiał będzie lepiej! To co, jedziesz z nami pośmigać?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Już niedługo w temacie będzie reaktywacja, bo idą zmiany-zmiany na wiosnę! PRzecież wpadaj, tu nie chodzi o ściganko (chyba, że się trafi ktoś), tylko o 'szybszy' polatanie. O spocie trzeba będzie pomyśleć
-
Układ wydechowy Milltek, AWE lub STaSIS do S4 B8?
Dobra pany decyzja podjęta. Jak widać po temacie, zajęło to trochę czasu ale udało się! Wyczekujcie filmów
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ktoś chętny na jakieś wieczorno-nocne jazdy po Poznaniu ? )
-
Dyskusje i porównanie osiągów aut
Widzę, że temat być może powróci do łask ;-) Oczywiscie wciąż zachęcamy wszystkich do wrzucania swoich filmików
-
Układ wydechowy Milltek, AWE lub STaSIS do S4 B8?
No brzmi bardzo sensownie. USP Motorsports - B8 Audi S4 Milltek Catback and Downpipes Tylko ten automat...
-
Układ wydechowy Milltek, AWE lub STaSIS do S4 B8?
Faktycznie.
-
Układ wydechowy Milltek, AWE lub STaSIS do S4 B8?
Mam takie pytanie, miał ktoś może styczność z którąkolwiek z wymienionych wyżej firm tuningowych? Chodzi mi konkretnie o wydechy, czy jest sens to sprowadzać do takiego S4 któryś z nich? No i oczywiście jak się to ma do niemieckich ABT czy MTM? Będę wdzięczny nawet za jakieś linki z porównaniami czy opiniami, bo szukałem ale trochę ciężko znaleźć coś sensownego..