Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

450yamaha

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 450yamaha

  1. A co to za 'esa' którą ma Malik? B8? I ile ma to 2.0 TFSI Kuredu po tuningu?
  2. Jeśli chodzi o mnie to postaram się pojawić, jak wszystko dobrze pójdzie
  3. Przepraszam ale nie rozumiem :gwizdanie: W sensie, kto to jest i czym jeździ
  4. Jak kiedyś się okaże, że 333 hp to za mało, to sie pomyśli o jakimś podniesieniu mocy
  5. jak tylko pogoda znośna to wychodzimy z podziemia wpadnij kiedyś, chętnie zobaczę S4 B8 W najbliższym czasie się wybiorę
  6. jakieś wspólne jazdy na takich spocikach, jak motocykliści? Czy raczej jakaś kawka w KC?
  7. A sa jakieś spoty na otwartym powietrzu?? Czy tylko takie w ciemnych ponurych podziemiach KC?
  8. W sumie to jestem niezmiernie ciekaw bezpośredniego porównania S4 B8 z Rs4 B7.. S4 B8 już mamy, ma ktoś to drugie auto do porównania? )
  9. Tzn z tym systemem w S4 jest dziwna sprawa. Bo nawet na włączonym ESP pozwala nieźle pozarzucać w zakrętach.. Jakby czasem nie działało
  10. Czy Audi dobrze zrobiło zmniejszając ilość cylindrów i pojemność w nowej S-ce to już kwestia dyskusyjna - możnaby gadać długi czas Mi osobiście akurat nie przeszkadza zejście na tych dwóch wartościach. Co do modyfikacji to tak jak wspominałem - za jakiś czas pomyśli się o wymianie wydechu na coś bardziej.. brzmiącego Felg myślę, że nie ma co zmieniać. Już na 18" trzeba uważać - raz na te 17 000 km pękła mi felga. Do wymiany niestety.
  11. Niestety nie miałem okazji spróbowac jazdy tym 4.2 V8.. A na jakieś zloty jak będą, i zrobi się tylko trochę cieplej napewno się wybiorę Co do zmian w samochodzie, to chodzi mi po głowie wymiana wydechu na jakiś sportowy, ABT, MTM, Milltek - do pomyślenia @turdzi - tym magicznym przyciskiem ESP OFF można wyłączyc albo ASR, albo ASR i ESP naraz. Można w pełni śmigać na wyłączonych systemach )
  12. Reniu, dzięki, już poprawione. elmek, nie. Jestem wyznawcą manuala Nie toleruję automatów, jak na moje - w takich autach TYLKO manual
  13. Prawda Przynajmniej tak podejrzewam. Jeżdząc po mieście megaspokojnie, z zastosowaniem się do wskazań kontrolki od biegów (a wygląda to mniej więcej tak: 1. bieg -do 10 kmh, 2. - do 20 kmh, 3. - do 30 kmh itd.) pali około 14-15.
  14. Wiadomo - można. Ale po co? Standardowa moc jest jak narazie zupełnie wystarczająca A szybszy i tak się znajdzie
  15. Taki filmik powstał raz sobie, spontaniczny pomysł Jak tylko stopnieje śnieg i zrobi się odrobinę cieplej, to podobny filmik zostanie nakręcony, ale z tyłu, zza samochodu, coby wydech było słychać
  16. Już z tą fabryczną mocą daje dużo pociechy z jazdy A i na drodze nie trafił się póki co ktokolwiek, dla kogo trzebaby robić 400 koni
  17. Od listopada jestem szczęsliwym posiadaczem tego auta Standardowe 18", w środku nawigacja, podgrzewane sportowe fotele z alcantarą, czujnik zmiany świateł świateł, czujniki parkowania - nic szczególnego Póki co przejechane 17 000 km żadnych problemów, śmiga aż miło, na autostradzie wg GPS ponad 260 poleciał Trzy filmy:
  18. 3.0 T -> w mieście około 14-15 litrów, wariując wychodzi jakieś 20, na trasie spokojnie jeżdżąc, poniżej 10l/100km można zejść Przy takiej normalnej jeździe zbiornik wystarcza na 400 km.
  19. Witam. Jeszcze szczęśliwym posiadaczem Audi S4 B8 z 2010 roku. Chętnie spotkam się i powymieniam doświadczeniami z innymi posiadaczami naszych kochanycn A4 Do zobaczenia na zlotach ! Pozdrawiam, Konrad P.S. To mój powitalny filmik W razie jakichkolwiek pytań apropo samochodu, można pisać na gg: 5583145

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.