Treść opublikowana przez 450yamaha
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A co to za 'esa' którą ma Malik? B8? I ile ma to 2.0 TFSI Kuredu po tuningu?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jeśli chodzi o mnie to postaram się pojawić, jak wszystko dobrze pójdzie
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Przepraszam ale nie rozumiem :gwizdanie: W sensie, kto to jest i czym jeździ
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Jak kiedyś się okaże, że 333 hp to za mało, to sie pomyśli o jakimś podniesieniu mocy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak tylko pogoda znośna to wychodzimy z podziemia wpadnij kiedyś, chętnie zobaczę S4 B8 W najbliższym czasie się wybiorę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jakieś wspólne jazdy na takich spocikach, jak motocykliści? Czy raczej jakaś kawka w KC?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A sa jakieś spoty na otwartym powietrzu?? Czy tylko takie w ciemnych ponurych podziemiach KC?
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
W sumie to jestem niezmiernie ciekaw bezpośredniego porównania S4 B8 z Rs4 B7.. S4 B8 już mamy, ma ktoś to drugie auto do porównania? )
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Tzn z tym systemem w S4 jest dziwna sprawa. Bo nawet na włączonym ESP pozwala nieźle pozarzucać w zakrętach.. Jakby czasem nie działało
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Czy Audi dobrze zrobiło zmniejszając ilość cylindrów i pojemność w nowej S-ce to już kwestia dyskusyjna - możnaby gadać długi czas Mi osobiście akurat nie przeszkadza zejście na tych dwóch wartościach. Co do modyfikacji to tak jak wspominałem - za jakiś czas pomyśli się o wymianie wydechu na coś bardziej.. brzmiącego Felg myślę, że nie ma co zmieniać. Już na 18" trzeba uważać - raz na te 17 000 km pękła mi felga. Do wymiany niestety.
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Niestety nie miałem okazji spróbowac jazdy tym 4.2 V8.. A na jakieś zloty jak będą, i zrobi się tylko trochę cieplej napewno się wybiorę Co do zmian w samochodzie, to chodzi mi po głowie wymiana wydechu na jakiś sportowy, ABT, MTM, Milltek - do pomyślenia @turdzi - tym magicznym przyciskiem ESP OFF można wyłączyc albo ASR, albo ASR i ESP naraz. Można w pełni śmigać na wyłączonych systemach )
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Reniu, dzięki, już poprawione. elmek, nie. Jestem wyznawcą manuala Nie toleruję automatów, jak na moje - w takich autach TYLKO manual
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Prawda Przynajmniej tak podejrzewam. Jeżdząc po mieście megaspokojnie, z zastosowaniem się do wskazań kontrolki od biegów (a wygląda to mniej więcej tak: 1. bieg -do 10 kmh, 2. - do 20 kmh, 3. - do 30 kmh itd.) pali około 14-15.
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Wiadomo - można. Ale po co? Standardowa moc jest jak narazie zupełnie wystarczająca A szybszy i tak się znajdzie
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Taki filmik powstał raz sobie, spontaniczny pomysł Jak tylko stopnieje śnieg i zrobi się odrobinę cieplej, to podobny filmik zostanie nakręcony, ale z tyłu, zza samochodu, coby wydech było słychać
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Już z tą fabryczną mocą daje dużo pociechy z jazdy A i na drodze nie trafił się póki co ktokolwiek, dla kogo trzebaby robić 400 koni
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Od listopada jestem szczęsliwym posiadaczem tego auta Standardowe 18", w środku nawigacja, podgrzewane sportowe fotele z alcantarą, czujnik zmiany świateł świateł, czujniki parkowania - nic szczególnego Póki co przejechane 17 000 km żadnych problemów, śmiga aż miło, na autostradzie wg GPS ponad 260 poleciał Trzy filmy:
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
3.0 T -> w mieście około 14-15 litrów, wariując wychodzi jakieś 20, na trasie spokojnie jeżdżąc, poniżej 10l/100km można zejść Przy takiej normalnej jeździe zbiornik wystarcza na 400 km.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam. Jeszcze szczęśliwym posiadaczem Audi S4 B8 z 2010 roku. Chętnie spotkam się i powymieniam doświadczeniami z innymi posiadaczami naszych kochanycn A4 Do zobaczenia na zlotach ! Pozdrawiam, Konrad P.S. To mój powitalny filmik W razie jakichkolwiek pytań apropo samochodu, można pisać na gg: 5583145