Treść opublikowana przez 450yamaha
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
;o! głowę bym dał że ktoś mi ten Twoj nick przedstawił No nieważne. W każdym razie dobrze wiedzieć, że się tyyyle czasu temu widzieliśmy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ee dobrze pamiętasz. Gadałes na tym spocie teraz dużo z moim synem, tym takim co 17 lat ma i był w szarej kurtce z quadem na plecach. Ja miałem taką brązowa bluzę z kapturem.. Wzrostu mam 183
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cielismy sie na tej autostradzie czy co, że mnie po takim czasei zapamietałeś? [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 23:39_________________________________________________A to tak, Tatuś uwielbia ruszać z pod dystrybutora szybciej Bardzo możliwe zatem No popatrz, i po takim czasie spotykamy się TU
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
vario-tech.. Ale my mieliśmy normalny wydech w tym audi, Może po rejestracji kojarzysz? WZ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobranoc tym co spadowywują
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Eee własnie taki granatowy.. Autostradą do Łodzi latałem 2 razy w tygodniu, często w Koninie stawałem. Ale ja miałem seryjny wydech.. [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 23:09_________________________________________________O właśnie taki: http://i50.tinypic.com/2urbcbl.jpg
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie nie. Na Superby uważam. Zawsze. Od kiedy w TVN Turbo mówią 'materiał od poznańskiej drogówki' i za chwilę pokazują Superba 3.6 z tym silnikiem co w Porsze Cayenne jest.. Na szczęście trafiliśmy na jakiegoś zwykłego władka, żadnych wojewódzkich
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dokładnie tak, 3.2 to było. Jak znajdę fotke to wrzuce
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i dlatego mam no name na klapie zawsze dreszczyk emocji niech ktoś ma a co hehe Ehh u nas trzeba by cały tył wymienić, te 4 rury nie zachęcają NIKOGO do wyścigów. Chociaż nie.. Dwóch się trafiło - Range Rover Sport i Skoda Superb. :wallbash:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Trzym sie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Eeee dziękuję, mimo wszystko zostanę przy swoim kochanym S4 Tak mi się własnie wydaje, że to może być wina tych ledów. W poprzednim A4, B7, nie było ledów, seryjnie 260 koni było i tyyyyyyym to się dopiero śmigało. Mało kto zjeżdzał. A jak ktoś z tyłu podjeżdzał to w ogóle. Bo napisane było 1.8... hehehe
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mi się wczoraj jak wracałem autostradą trafiło M6 na autostradzie.. Do 200 jechał, ale za chwilę cyk kierunkowskaz i na prawo bezpiecznie. Nie wiem co mam zrobić z tym autem. Jak nawet M6 zdjeżdża patrząc w lusterko
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Taka prawda. Jak dostawałem pierwsze auto to miałem wizję ścigania się ze wszystkimi obojętnie czym by nie jechali.. Później mi przeszło. Teraz, jak jest czym jeździć, to ludzie nie chcą Mówisz o Subaru Imprezie WRX Sti? No my jesteśmy otwarci jak mówiłem na wszelkie propozycje, można jechać i do Berlina, jak najbardziej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Eh pojawienie się dziecka w rodzinie zawsze wymusza zmianę auta U nas niestety też trzeba było zmienić świeżo upieczonej mamie auto
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No nie ma letko. To co z tym S500? Będzie jak się tylko zrobi cieplej? Kolega kupuj Golfa R z 260 km i też równamy S4 vs golf R, no trudno powiedzieć, dopał do setki mają podobny nie wiem bo nie jeździłem wiem tyle, że R-ka jest 50 klocków tańsza od TTS, a silniki te samiutkie No nie ma letko. To co z tym S500? Będzie jak się tylko zrobi cieplej? Kolega kupuj Golfa R z 260 km i też równamy S4 vs golf R, no trudno powiedzieć, dopał do setki mają podobny nie wiem bo nie jeździłem wiem tyle, że R-ka jest 50 klocków tańsza od TTS, a silniki te samiutkie Bo TTs to audi, a R to VW.. i nikt mi nie powie że to nie ma znaczenia Kupuj obojętnie co z tych dwóch i jazda!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No nie ma letko. To co z tym S500? Będzie jak się tylko zrobi cieplej? Kolega kupuj Golfa R z 260 km i też równamy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas kogo pytasz?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No my jesteśmy jak najbardziej za Jak się tylko zrobi cieplej to skaczemy do Berlina na obiad, by przy okazji zasmakować niemieckich Autobahnów i tam się spróbować
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To wcale nie było śmieszne. Na szczęście wszystko zgodnie z wymogami, papiery itd więc mogli tylko grzecznie zawrócić na pięcie i odjechać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jednak nie. Nie próbuj być najmądrzejszy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tzn.. kiedyś jeździliśmy quadami (stąd nick ) i na forum ogólnopolskim też mieliśmy taki swój kącik wielkopolski jak tutaj no i sie umówiliśmy publicznie podając miejsce zbiórki.. o 9 zbióra, a o 9:02 zjechały sie dwa radiowozy i 'przypadkowe' sprawdzanie dokumentów. Co więcej, leśniczy dziwnym trafem jeździł w tym samym rejonie co my. I proszę nie mów mi że to chrzanienie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak masz S500 to dawaj porównamy z S4
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
info podałem, bo może ktoś chce się wybrać i popatrzeć lajw.. a podawanie publicznie miejsc takich lub innych zbiórek już raz się źle dla nas skończyło.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie że spieniłem ale jak ktoś takie pytania zadaje...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Po to aby poinformować o samym fakcie takiego wyścigu. To nie ja rzuciłem temat miejsca, a nie odpowiadać nie wypada. Już wiesz?