Treść opublikowana przez 450yamaha
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przerobiłbym pewnie już wcześniej ale nie było miejsca za bardzo - jak widać. Dopiero na samym końcu miałem okazje przycisnąć do końca
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sobota wieczór się bliża, czas baunsów
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
To daj znać jak już będziesz wiedział co i jak Jestem ciekaw jak to wyjdzie
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
To namawiaj tam mamę i jechane
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Generalnie z tego: Wygląda jakby S4 dawało radę, ale załatw, to sprawdzimy )
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
A co mama ma za auto? [br]Dopisany: 27 Luty 2010, 13:22_________________________________________________Piotrek, ten film już widziałem, załątw mi tylko 335i i jedziemy na wyscig
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
No to wiadomo, im więcej porównań tym bardziej będzie wiadomo, ile jest wart tak na prawdę ten samochód - jak najbardziej jestem 'ZA' - jeśli chodzi o jakiekolwiek porównania
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
A to nie Ty masz te 300 koni zrobione? ;o A co to będzie to 'jakieś coś'? Jeśli to będzie jakies 911 GT2 czy coś podobnego i dostanę, to program mnie nie bawi
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Auto z filmiku to 335d, diesel. Później zrównaliśmy się z panem i uchylił okno by sie nam zapytać co my tam mamy za silnik, to przy okazji ja go zapytałem Gaz w podłodze miałem od razu jak zjechał, wcześniej nie mogłem bo bym go rozjechał O sobie mówisz czy o czymś takim live, jak to powyżej?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
E tam dawało radę, nie dawało rady, nie mogło uciec A na początku nie mogłem się ścigać tam w tej 10 sekundzie bo z przodu coś jechało i musiałbym to przeskoczyć
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Ciekawostka, porównanie S4 z BMW 335d, jeszcze ciepłe, z przed 10 godzin To tak jeżeli ktoś nie trafił na film w temacie tego auta
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
po prostu ruch na tej naszej A2 pod Poznaniem w piątek po południu jak cholera i nie było jak.. dopiero po 3 minutach zrobiło się miejsce.
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
Nam ktoś wsadził w wycieraczkę tą taką wizytówke A dokładnie było to na parkingu Tesco na piątkowie w Poznaniu
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Wynik raczej oczywisty.. Skoro S4 > 335 > S5 Jeśli tylko załatwisz mi S5 4.2 to idę na to
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Jasne vito, jak tylko się zrobi cieplej to ruszamy na little race [br]Dopisany: 22 Luty 2010, 18:49_________________________________________________Jeżeli ktokolwiek jest zainteresowany, to tutaj jest filmik pokazujący jazdę tym autem Jeszcze ciepły materiał )
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak jeeeeeeeeeeest wrzuciło się
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Spoko spoko, ja mam dziś czas Na pewno się wrzuci.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie no jasne Jezu ile mozna wrzucac filmik ;/
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tylko to może trochę potrrwać ) Spoko, mnie nie będzie na żadnym spocie do 14 marca niestety, później spoko
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja tu przepraszam ale na meczu sie zasiedziałem, dopiero wróciłem i youtube mi zresetował połączenie oO A wrzucanie 70 mega trochę trwa :/
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Film jest wrzucany w FULL HD jakby ktoś chciał się ponapalać full rozdzielczością Dlatego też to potrwa. Ja panowie spadam na meczyk ważny dla Poznania (Cracovia - Legia) Dlatego proszę się spodziewać i mnie i filmiku po 22 Pozdrawiam!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Już zaczynam wrzucać, jak tylko będzie gotowe daje tu link.. Rywalem było coś z 290 końmi.. z turbo.. Niemieckie auto. Nic więcej nie zdradzam, zaraz będzie film
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to dawaj tą Ską się umówimy w najbliższym czasie UWAGA UWAGA Panowie i Panie, jeśli też są Dziś, jadąc na tenisa autostradą.. trafił się pierwszy prawdziwy wyścig autostradowy tym autem!! Filmik ma ponad 3 minuty, obejrze go, przeanalizuje czy moze skrócic i wrzuce Powiem wam, ze zwycięzca mijał przegranego przy 240.. Jedno pytanko do was, wiecie może, czy rejestracje aut na filmach muszą być zamazane??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Poszło info Trzymaj się
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hehe okej widzimy się tu jutro! I filmik z Cayenne też będzie! Narka