Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

450yamaha

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 450yamaha

  1. Także jeszcze co do porównania dwóch wyżej wymienionych autek to zapraszam na filmik w niedziele po południu )
  2. Jeśli chcesz przyglądać się wszystkiemu live, to zapraszamy
  3. Tutaj nie podam, bo Ci 'równo ubrani' mogą to również czytać, i nagle przypadkiem zjadą się wszystkie cywilne w to miejsce, ale na PW zaraz chętnie poinformuję
  4. Oba z automatem, oba około 8.3 do 100 km/h. Choć wyścig będzie z rolki
  5. Panowie w niedziele po południu wielki Showdown Porsche Cayenne V6 3.6 vs. Audi Q7 3.0 TDI Jakieś typy?
  6. Wyślij im uśmiech
  7. Hahaha i co, zmieściłeś tą ilość zer tam w linijce?
  8. Nawet my, ludzie z Poznania nie możemy pisać 24/7 ;P
  9. Hhehehe popatrzcie w mój profil jakie mam auto z silnikiem! Nasz admin jest błyskawiczny
  10. Obyś na takim spociku nie skończył http://demotywatory.pl/619891/Zlot--milosnikow-letniego-ogumienia
  11. Już napisałem, oby góra podziałała
  12. A który to tu jest odpowiedni, żeby do niego o to napisać?
  13. Bo nie da sie tu na forum wybrać nowego S4....
  14. nie zjarzyłęm Co miałes na myśli pisząc, że myslałeś że to jest S4 a to jest zwykła B8????
  15. chłopaki coś gadali że ta twoja to S4 a teraz tak patrze w opis i to zwykła B8 jest Toż to najprawdziwsze S4 http://www.a4-klub.pl/smf/all_b8_czarna_s4-t115057.0.html
  16. Ano Widać kto był nowy ....ja pare razy kołowałem tu ti tam hehe My byliśmy 15:20 i trafiliśmy na obozowisko BMW i Hond 3 kółka zrobiliśmy
  17. Spot sie jak najbardziej udał Nowi zostali przywitani
  18. I respekt dla tego Twojego S4 Prezencja 1 klasa a to fabryczne cudo hmmm no tak mawiają ale okaże się po pierwszych 200.000 km:)
  19. tak tak, z tego co policzyliśmy to bylo 22
  20. Miło było poznać wszystkich
  21. No to przybędziemy
  22. Jak tam dojechać w ogóle na ten poziom -2? Jakiś plan dojazdu?
  23. Nie było konfrontacji. Nie było wczoraj czasu, musicie czekać
  24. bo ja sie odezwalem jeszcze wczoraj

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.