Treść opublikowana przez 450yamaha
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oj tam oj tam szkoła stres polski matma chemia wszystko ogarnąć trzeba a tu się o takie rzeczy czepiają.. :gwizdanie: Doszliśmy co i jak było źle... Pogadaliśmy, i następnym razem 13 pęknie i bez czipa. z Czipem to może jakieś niskie 12?
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
No auto w środku nic nie miało, nawet tapicerki w drzwiach.. A wracając do S4 to serią dałoby się na lajcie zejść poniżej 13 gdyby tylko np 50 litrów mniej w baku
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Na następny raz programik.. i mniej paliwa w baku. Pojechaliśmy niemalże z pełnym bakiem, bo czemu i nie? Kiedy okazało się, ze spieprzyli pomiar jednego wyścigu, kolega z Nissana 200SX bardzo się oburzył, że on się na oparach ściga i może nie dojechać następnego kółka. A my jak takie barany z pełnym bakiem, dlatego nie zeszliśmy poniżej 13
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja wrzucę potem kilka filmików.. S4 vs Nissan 200SX z auta... S4 vs Nissan 200SX z głównej wieży.. Porsche 911 Turbo vs Nissan z wieży.. i.. pojedynek o 3 miejsce.. Audi S4 vs BMW 135i (z wieży) Niestety, jak Vito_ napisał, przegraliśmy walkę o trzecie miejsce, o 0.03 sekundy. I to tylko przez gorszy czas reakcji, bo sam czas przejazdu lepszy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Prawda, w trójkę się wybraliśmy )
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no dzięki dzięki ktoś tam wrzucił na tamto forum link widziałem, od 18:50 Nawet widać jak na starcie odstawiamy nissana
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no i po 'zulicynator' Viper nie przyjechał.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oczywiście, będą w miarę możliwości. Cieńko tym niemniej widzę starcie z Viperem 8,3 V10 600bhp
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spać panocki jutro rejsujemy na torze Poznań
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tor
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
My też się wybieramy, no chyba, że pogoda się obróci o 180 stopni
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
ależ oczywiście, dzięki
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
bo dwustrefowy nie jest standardem w B8..
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
No, na ostatnią edycję 1/4 na torze poznań spinamy poślady i będziemy
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Eh no na zawodach to nie wyjdzie, bo praca wzywa i się nie pojawię, ale jesteś z Poznania więc na pewno nie będzie problemu z umówieniem się kiedykolwiek indziej
-
Dyskusje i porównanie osiągów aut
http://rapidshare.com/files/417692383/MOV01556.zip
-
Dyskusje i porównanie osiągów aut
tomwi: 50-100 4.0 sek 50-150 10.2 sek 70-200 19.5 sek 100-200 16.0 sek ;-)
-
Dyskusje i porównanie osiągów aut
Jak Panowie, ktoś się zjawi 11.09 Na Torze?
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Wg mierzonych porównań, Camaro SS i S4 robią 1/4 w dokładnie takim samym czasie..
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Ou, temacik ciekawy, już tam napisałem, jak najbardziej jestem ZA [br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 05:47_________________________________________________No panowie, 11.09 będzie prawdziwe porównanie tego auta z takimi samochodami jak: Chevrolet Camaro SS 6.2l V8, Nissan GT-R, czy 380 konne BMW serii 1... Zobaczymy co z tego wyniknie, jeśli będzie się dało, to będą filmiki..
-
Dyskusje i porównanie osiągów aut
Najmniej ile da się racjonalnie wytłumaczyć filmikiem to jest 12,9 sek. Zaraz wszystko dokłądnie screenami opiszę, żeby uciąć tu wszelkie spekulacje ażebym miał coś zmieniać [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 22:01_________________________________________________Tak to wygląda. http://http://img704.imageshack.us/img704/5449/kuredu100200.jpg
-
Dyskusje i porównanie osiągów aut
Panowie, ciężko to megadokładnie policzyć.. kuredu, deptając od 0, to 50 do 70 sie robi w niecale dwie sekundy. Na komputerze pokładowym pojawia się np 43, 57, 70 km/h.. Więc starałem się uśrednić to wszystko, i starałem sie to jak najdokładniej zrobić, patrząc przy okazji na normalny prędkościomierz (o ile było widać). Dlatego porównania czasów na tak małych różnicach predkości ma niewielki sens, bo prędkości kosmicznie szybko na wyświetlaczu przeskakują.
-
Dyskusje i porównanie osiągów aut
Nie tak szybko panowie Czas się spiąć, pojechać na miejsce kręcenia filmików raz jeszcze, wyłączyć ESP, założyć kask na głowę, dla bezpieczeństwa, i jechane. I dam radę A jak nie, to kto wie :gwizdanie: O ile się plany nie pozmieniają, to ja pojadę na ten Tor Poznań 11.09. W Klasie narazie z ciekawszych rywali jest BMW 135 380 km i Nissan GT-R 480km + :gwizdanie:
-
Dyskusje i porównanie osiągów aut
Możesz wrzucać w dowolnej chwili, ja wszystko na dysku zapisuję i będę od razu liczył, kopiował poprzednią listę i doklejał aktualne wyniki
-
Dyskusje i porównanie osiągów aut
Dawaj vario-tech, od razu podepniemy to pod resztę W ogóle, możnaby stworzyć forumową bazę