Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

450yamaha

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 450yamaha

  1. oj tam oj tam szkoła stres polski matma chemia wszystko ogarnąć trzeba a tu się o takie rzeczy czepiają.. :gwizdanie: Doszliśmy co i jak było źle... Pogadaliśmy, i następnym razem 13 pęknie i bez czipa. z Czipem to może jakieś niskie 12?
  2. No auto w środku nic nie miało, nawet tapicerki w drzwiach.. A wracając do S4 to serią dałoby się na lajcie zejść poniżej 13 gdyby tylko np 50 litrów mniej w baku
  3. Na następny raz programik.. i mniej paliwa w baku. Pojechaliśmy niemalże z pełnym bakiem, bo czemu i nie? Kiedy okazało się, ze spieprzyli pomiar jednego wyścigu, kolega z Nissana 200SX bardzo się oburzył, że on się na oparach ściga i może nie dojechać następnego kółka. A my jak takie barany z pełnym bakiem, dlatego nie zeszliśmy poniżej 13
  4. Ja wrzucę potem kilka filmików.. S4 vs Nissan 200SX z auta... S4 vs Nissan 200SX z głównej wieży.. Porsche 911 Turbo vs Nissan z wieży.. i.. pojedynek o 3 miejsce.. Audi S4 vs BMW 135i (z wieży) Niestety, jak Vito_ napisał, przegraliśmy walkę o trzecie miejsce, o 0.03 sekundy. I to tylko przez gorszy czas reakcji, bo sam czas przejazdu lepszy
  5. Prawda, w trójkę się wybraliśmy )
  6. no dzięki dzięki ktoś tam wrzucił na tamto forum link widziałem, od 18:50 Nawet widać jak na starcie odstawiamy nissana
  7. no i po 'zulicynator' Viper nie przyjechał.
  8. oczywiście, będą w miarę możliwości. Cieńko tym niemniej widzę starcie z Viperem 8,3 V10 600bhp
  9. spać panocki jutro rejsujemy na torze Poznań
  10. My też się wybieramy, no chyba, że pogoda się obróci o 180 stopni
  11. bo dwustrefowy nie jest standardem w B8..
  12. No, na ostatnią edycję 1/4 na torze poznań spinamy poślady i będziemy
  13. Eh no na zawodach to nie wyjdzie, bo praca wzywa i się nie pojawię, ale jesteś z Poznania więc na pewno nie będzie problemu z umówieniem się kiedykolwiek indziej
  14. http://rapidshare.com/files/417692383/MOV01556.zip
  15. tomwi: 50-100 4.0 sek 50-150 10.2 sek 70-200 19.5 sek 100-200 16.0 sek ;-)
  16. Jak Panowie, ktoś się zjawi 11.09 Na Torze?
  17. Wg mierzonych porównań, Camaro SS i S4 robią 1/4 w dokładnie takim samym czasie..
  18. Ou, temacik ciekawy, już tam napisałem, jak najbardziej jestem ZA [br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 05:47_________________________________________________No panowie, 11.09 będzie prawdziwe porównanie tego auta z takimi samochodami jak: Chevrolet Camaro SS 6.2l V8, Nissan GT-R, czy 380 konne BMW serii 1... Zobaczymy co z tego wyniknie, jeśli będzie się dało, to będą filmiki..
  19. Najmniej ile da się racjonalnie wytłumaczyć filmikiem to jest 12,9 sek. Zaraz wszystko dokłądnie screenami opiszę, żeby uciąć tu wszelkie spekulacje ażebym miał coś zmieniać [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 22:01_________________________________________________Tak to wygląda. http://http://img704.imageshack.us/img704/5449/kuredu100200.jpg
  20. Panowie, ciężko to megadokładnie policzyć.. kuredu, deptając od 0, to 50 do 70 sie robi w niecale dwie sekundy. Na komputerze pokładowym pojawia się np 43, 57, 70 km/h.. Więc starałem się uśrednić to wszystko, i starałem sie to jak najdokładniej zrobić, patrząc przy okazji na normalny prędkościomierz (o ile było widać). Dlatego porównania czasów na tak małych różnicach predkości ma niewielki sens, bo prędkości kosmicznie szybko na wyświetlaczu przeskakują.
  21. Nie tak szybko panowie Czas się spiąć, pojechać na miejsce kręcenia filmików raz jeszcze, wyłączyć ESP, założyć kask na głowę, dla bezpieczeństwa, i jechane. I dam radę A jak nie, to kto wie :gwizdanie: O ile się plany nie pozmieniają, to ja pojadę na ten Tor Poznań 11.09. W Klasie narazie z ciekawszych rywali jest BMW 135 380 km i Nissan GT-R 480km + :gwizdanie:
  22. Możesz wrzucać w dowolnej chwili, ja wszystko na dysku zapisuję i będę od razu liczył, kopiował poprzednią listę i doklejał aktualne wyniki
  23. Dawaj vario-tech, od razu podepniemy to pod resztę W ogóle, możnaby stworzyć forumową bazę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.