Treść opublikowana przez xDiselx
-
[ALL B6] Tuner TV
hmm no to teraz pytanko takie czy w aucie wlasnie powinno byc okablowanie do podlączenia tego tunera czy trzeba dodatkowo samemu rezac bo u siebie rozebralem i cos nie widze zadnych kabli aby mozna bylo to podłączyc a te kable oznaczone strzalkami sa podlaczone do jakiegos sprzetu co to moze byc fotke dokladniejsza wkleje pozniej ale moze ktos wie co tam moze byc? nie "mow" ze to Ty kupiles ten tanszy z tych aukcji sprawdz czy dasz rade to podłączyc tez u siebie
-
[ALL B6] Tuner TV
no sa dwie takie aukcje 2 jeszcze wieksza okazja http://allegro.pl/item1179433053_audi_a8_99_02r_lift_tuner_tv.html tylko zostaje jeszcze sie dowiedziec czy to sprawne jest, a co do rysia to jak juz bede to mial to apytam dzieki wielkie moze jak mi sie uda to jakies fotostory umieszcze z montazu tego ustrojstwa no i wlasnie o to mi chodzi o to wyłaczanie w czasie jazdy, a dokladniej wiesz moze jak to zrobic ??
-
[ALL B6] Tuner TV
no to chyba sobie sprawie go bo czesto stoje na trasie w sporych korkach i wtedy przydalo by sie cos dla zabicia nudy jak jezdze sam a jeszcze jedno bo ponoc jest tam jakas blokada przy tych urzadzeniach ze powyzej pewnej predkosci odlacza tv czy to prawda i jsli tak to czy mozna to wylaczyc wlasnie przy pomocy vag-a ??
-
[ALL B6] Tuner TV
witam chcialbym sie dowiedziec czy do mojej nawigacji http://img10.imageshack.us/img10/7484/dscn2164g.jpg bedzie pasowal ten tuner tv z aukcji umieszczonej ponizej niby ta sama Navi ale z A8 http://allegro.pl/item1171660846_tuner_tv_do_nawigacji_navi_plus_a8_d2_lift_lifting.html i czy trzeba ja tam jakos vag-iem konfigurowac odblokowywac czy cos z tych rzeczy, prosze o pomoc i z gory dziekuje
-
[ALL B6] Nowe kierunkowskazy - pytanie
niema co tu sprawdzać, "słuchaj" kolegów z forum w b6 jest to standard
-
[B8 CAB] Dziwne zachowanie auta
poczytaj tu moze Ci sie to przyda http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=55260 http://szypulski.motogrono.pl/filtr-czastek-stalych-%E2%80%93-ekologicznie-popsute-auto/
-
[B6 AWX] Pedał hamulca zostaje w podłodze i nie odpuszcza!!!
u mnie jest to samo po mocniejszym wcisnieciu nawej jak stoi to pedal hamulca sie blokuje i trzeba go recznie odblokowac mi sie wydaje ze to jakas taka blokada jakby awaryjnego hamowania czy cus :gwizdanie: no chyba ze cos jest z naszymi hamulcami nie tak, jak ktos wie niech napisze czy to normalne czy trzeba "leczyc"
-
[B5 AJM] Zawór EGR wyciek oleju - pomocy!!!
rozkrec go wstaw do nafty lub jakiegos podobnego rozpuszczalnika na noc przczysc go pozniej troche osusz i zamontuj ponownie u mnei po takiej operacji przestalo z niego cieknac a pozatym to nic takiego te wycieki norma po jakims czasie z tym EGR-em
-
Strefa Śmiechu
niema to jak fachowiec [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 22:42_________________________________________________jaki jest najlepszy środek antykoncepcyjny? środek d..y
-
[B6 AWX] Przepływomierz
nieno skoro go tam niema to pewnie tak ma być sa rozne te przeplywomierze do roznych silnikow jedem moze ma dodatkowy drucik a drugi nie potrzebuje nie wiem jak bede mial wolna chwile to podejde i zmierze ale pewnie bedzie takie samo
-
[B6 AWX] Przepływomierz
u mnie jest bez tego drucika, przepływka boscha, a nawet nie wiem do czego ten drucik tam jest jakis opornik??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich klubowiczy