Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

xDiselx

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez xDiselx

  1. hmm no to teraz pytanko takie czy w aucie wlasnie powinno byc okablowanie do podlączenia tego tunera czy trzeba dodatkowo samemu rezac bo u siebie rozebralem i cos nie widze zadnych kabli aby mozna bylo to podłączyc a te kable oznaczone strzalkami sa podlaczone do jakiegos sprzetu co to moze byc fotke dokladniejsza wkleje pozniej ale moze ktos wie co tam moze byc? nie "mow" ze to Ty kupiles ten tanszy z tych aukcji sprawdz czy dasz rade to podłączyc tez u siebie
  2. no sa dwie takie aukcje 2 jeszcze wieksza okazja http://allegro.pl/item1179433053_audi_a8_99_02r_lift_tuner_tv.html tylko zostaje jeszcze sie dowiedziec czy to sprawne jest, a co do rysia to jak juz bede to mial to apytam dzieki wielkie moze jak mi sie uda to jakies fotostory umieszcze z montazu tego ustrojstwa no i wlasnie o to mi chodzi o to wyłaczanie w czasie jazdy, a dokladniej wiesz moze jak to zrobic ??
  3. no to chyba sobie sprawie go bo czesto stoje na trasie w sporych korkach i wtedy przydalo by sie cos dla zabicia nudy jak jezdze sam a jeszcze jedno bo ponoc jest tam jakas blokada przy tych urzadzeniach ze powyzej pewnej predkosci odlacza tv czy to prawda i jsli tak to czy mozna to wylaczyc wlasnie przy pomocy vag-a ??
  4. witam chcialbym sie dowiedziec czy do mojej nawigacji http://img10.imageshack.us/img10/7484/dscn2164g.jpg bedzie pasowal ten tuner tv z aukcji umieszczonej ponizej niby ta sama Navi ale z A8 http://allegro.pl/item1171660846_tuner_tv_do_nawigacji_navi_plus_a8_d2_lift_lifting.html i czy trzeba ja tam jakos vag-iem konfigurowac odblokowywac czy cos z tych rzeczy, prosze o pomoc i z gory dziekuje
  5. niema co tu sprawdzać, "słuchaj" kolegów z forum w b6 jest to standard
  6. poczytaj tu moze Ci sie to przyda http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=55260 http://szypulski.motogrono.pl/filtr-czastek-stalych-%E2%80%93-ekologicznie-popsute-auto/
  7. u mnie jest to samo po mocniejszym wcisnieciu nawej jak stoi to pedal hamulca sie blokuje i trzeba go recznie odblokowac mi sie wydaje ze to jakas taka blokada jakby awaryjnego hamowania czy cus :gwizdanie: no chyba ze cos jest z naszymi hamulcami nie tak, jak ktos wie niech napisze czy to normalne czy trzeba "leczyc"
  8. rozkrec go wstaw do nafty lub jakiegos podobnego rozpuszczalnika na noc przczysc go pozniej troche osusz i zamontuj ponownie u mnei po takiej operacji przestalo z niego cieknac a pozatym to nic takiego te wycieki norma po jakims czasie z tym EGR-em
  9. niema to jak fachowiec [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 22:42_________________________________________________jaki jest najlepszy środek antykoncepcyjny? środek d..y
  10. xDiselx odpowiedział(a) na sleyer temat w 1.9TDI
    nieno skoro go tam niema to pewnie tak ma być sa rozne te przeplywomierze do roznych silnikow jedem moze ma dodatkowy drucik a drugi nie potrzebuje nie wiem jak bede mial wolna chwile to podejde i zmierze ale pewnie bedzie takie samo
  11. xDiselx odpowiedział(a) na sleyer temat w 1.9TDI
    u mnie jest bez tego drucika, przepływka boscha, a nawet nie wiem do czego ten drucik tam jest jakis opornik??
  12. Witam wszystkich klubowiczy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.