Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Cor72z

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Cor72z

  1. teraz to wszędzie pizga Może gdzieś w lesie [br]Dopisany: 10 Luty 2010, 16:35_________________________________________________Ja znam fajne miejsce pod estakadą na przeciwko Wałów Chrobrego ..... Tam może tak nie wiać
  2. Ale robicie bałagan
  3. Heheheh ta też cie widziałem Musiałem zrobić przegląd bo mi zabrali dowód za szyby [br]Dopisany: 08 Luty 2010, 23:21_________________________________________________ Koleś u niego pracował i opowiadał że to przyjemny warsztat
  4. U Bronka?? w Stargardzie robisz auto ??? Znam z opowieści zakład u BRONKA :>
  5. 2 razy na miesiąc powinno być dobrze ...... w pierwszą i trzecią niedziele np.
  6. Ja na następnym spocie na pewno będę :> Ustalamy jakiś termin??
  7. to nie podjazd tylko cała ulica dojazdowa ok 300m Sąsiedzi wala w ch............. nie odśnieżają muszę czekać na pług ;(
  8. Zasypało mi drogę do domu i nie mam jak wyjechać zrobiły się muldy mam niskie auto nie chce zniszczyć dolnej obudowy... w tygodniu ma być spychacz więc poczekam do tego czasu na spocie mnie nie będzie raczej bo mam do zrobienia kilka rzeczy Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia następnym razem
  9. Ja postaram się być ale nie moją niunią bo nie mam przeglądu.... na 16 ??
  10. http://demotywatory.pl/860219/Piekna-Niemka
  11. a co miałem kręcić się w kółko jak prawie każdy co ma Q ?? Kolega od nas kręcił film na spocie i akurat to uchwycił więc wrzuciłem .... ale Tukan jakieś komentarze bezsensowne... z miłą chęcią popatrzę jak koledzy robią booskie numery :>
  12. to zrób tak ośką Tukanie
  13. Tu moje ślizganie :> Quattro
  14. Osz ty !!! Czarna fajniejsza jest
  15. ja chce biała :gwizdanie:
  16. Ja właśnie czaje się na n97 Musze odłożyć troszkę grosza .....
  17. Zawsze służę pomocą
  18. takie mrozy to nie ma co się dziwić mi odpala jeszcze :> w zeszłym sezonie były problemy ale wymieniłem świece i teraz jest cacy [br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 19:01_________________________________________________Panowie zobaczcie na te zdjęcie ... jest za mocne widać coś w stylu maski z krzyku i jakieś szpony chyba że tylko ja to widze
  19. No proszę :> widzę że macie wspólne hobby
  20. Wypasiona stronka... widzę że całkiem spore archiwum masz juz
  21. Jak dla mnie 16 może zostać .... szkoda tylko że ciemno się robi szybko Część Piątek
  22. Wątek ze zdjęciami i filmami by się faktycznie przydał ...
  23. Zaczynam nowy wątek żeby nie było bałaganu.... Więc można dogadywać się odnośnie następnego spotu już tu
  24. malzenska klotnia // MARRIAGE BICKER

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.