Treść opublikowana przez Cor72z
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
teraz to wszędzie pizga Może gdzieś w lesie [br]Dopisany: 10 Luty 2010, 16:35_________________________________________________Ja znam fajne miejsce pod estakadą na przeciwko Wałów Chrobrego ..... Tam może tak nie wiać
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Ale robicie bałagan
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Heheheh ta też cie widziałem Musiałem zrobić przegląd bo mi zabrali dowód za szyby [br]Dopisany: 08 Luty 2010, 23:21_________________________________________________ Koleś u niego pracował i opowiadał że to przyjemny warsztat
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
U Bronka?? w Stargardzie robisz auto ??? Znam z opowieści zakład u BRONKA :>
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
2 razy na miesiąc powinno być dobrze ...... w pierwszą i trzecią niedziele np.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Ja na następnym spocie na pewno będę :> Ustalamy jakiś termin??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
to nie podjazd tylko cała ulica dojazdowa ok 300m Sąsiedzi wala w ch............. nie odśnieżają muszę czekać na pług ;(
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Zasypało mi drogę do domu i nie mam jak wyjechać zrobiły się muldy mam niskie auto nie chce zniszczyć dolnej obudowy... w tygodniu ma być spychacz więc poczekam do tego czasu na spocie mnie nie będzie raczej bo mam do zrobienia kilka rzeczy Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia następnym razem
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Ja postaram się być ale nie moją niunią bo nie mam przeglądu.... na 16 ??
-
Strefa Śmiechu
http://demotywatory.pl/860219/Piekna-Niemka
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
a co miałem kręcić się w kółko jak prawie każdy co ma Q ?? Kolega od nas kręcił film na spocie i akurat to uchwycił więc wrzuciłem .... ale Tukan jakieś komentarze bezsensowne... z miłą chęcią popatrzę jak koledzy robią booskie numery :>
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Cudownie
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
to zrób tak ośką Tukanie
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Tu moje ślizganie :> Quattro
-
Nokia N97 - wyraźcie swoje opinie
Osz ty !!! Czarna fajniejsza jest
-
Nokia N97 - wyraźcie swoje opinie
ja chce biała :gwizdanie:
-
Nokia N97 - wyraźcie swoje opinie
Ja właśnie czaje się na n97 Musze odłożyć troszkę grosza .....
-
Klubowicz A6 dziękuje Klubowiczom A4
Zawsze służę pomocą
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
takie mrozy to nie ma co się dziwić mi odpala jeszcze :> w zeszłym sezonie były problemy ale wymieniłem świece i teraz jest cacy [br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 19:01_________________________________________________Panowie zobaczcie na te zdjęcie ... jest za mocne widać coś w stylu maski z krzyku i jakieś szpony chyba że tylko ja to widze
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
No proszę :> widzę że macie wspólne hobby
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Wypasiona stronka... widzę że całkiem spore archiwum masz juz
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Jak dla mnie 16 może zostać .... szkoda tylko że ciemno się robi szybko Część Piątek
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Wątek ze zdjęciami i filmami by się faktycznie przydał ...
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Zaczynam nowy wątek żeby nie było bałaganu.... Więc można dogadywać się odnośnie następnego spotu już tu
-
Strefa Śmiechu
malzenska klotnia // MARRIAGE BICKER