Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Cor72z

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Cor72z

  1. No to USTALAMY na SZTYWNO ??? Wiec pierwsza i trzecia Niedziela miesiąca....
  2. !
  3. Mi też by pasowało w Czwartek i Niedziele.... A jak reszta.... :gwizdanie:
  4. Dobre są Na 2 raz Aparat trzeba zabrać ze sobą :gwizdanie: Trzeba ustalić sztywny termin spotkań .... Może wpierw każdy niech zaproponuje
  5. :>[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 22:06_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=FjM6EUwdpTU&feature=player_embedded#!Jest ktoś od nas z forum
  6. Kto tam foty pstrykał niech wrzuci...
  7. Po której stronie się spotykamy ???? Colorado czy Columbusa???
  8. to co o 18 na kostce brukowej??? spiidy napisz na gg do reszty jak możesz
  9. Myślicie że w niedziele w Galaxy (Kolebce Szczecińskiego LANSU i shoppingu) będzie miejsce
  10. ja będę a gdzie dokładnie i o której???
  11. Jakoś po staremu leci Cześć Marcin :> Jakiś Spot może w niedziele??? hmmm ja wieczorową porą mogę dopiero... Bo mam misje cmentarz
  12. Tak spryski lamp .... właśnie też się zastanawiam czemu pompka nie działa... może za mało płynu wlałem + wyciekło go jeszcze dlatego może nie działa...
  13. to się stało jakieś 3 tygodnie temu.... auto jest w garażu ale nieogrzewanym....... miałem letni płyn do spryskiwaczy dodam że pozostałe auta które stały na dworze nie maja problemów tego typu Jeżeli cieknie od strony pasażera.... to na początek nie sprawdzać od tej strony???
  14. Witam Zauważyłem cieknący płyn od spryskiwaczy po stronie pasażera podejrzewam że jest to nieszczelność na przewodzie doprowadzającym płyn do spryskiwacza .... Próbowałem dolać płynu na full i włączyć spryskiwanie reflektorów myśląc że może spryskiwacz się zawiesił .... ale to nic nie dało pompa nawet się nie włączyła.Zauważyłem że płyn cieknie do momentu zapalenia się rezerwy na wyświetlaczu po czym przestaje uciekać..... Mam 3 pytania 1.Czy pompa mogła się spalić ? 2.Czy jest możliwe sprawdzenie tej nieszczelności bez demontowania przedniego zderzaka?? poprzez zdemontowanie nadkola? 3. Od czego zacząć diagnozę tego problemu?
  15. Korzystając z okazji też się zareklamuje -> http://allegro.pl/felgi-18-rs6-czarny-mat-opony-audi-volkswagen-i1290127891.html Sprzedam felgi RS 6 18 czarny mat więcej wiadomości na gg
  16. Moje są czarne/matowe mam auto z października 2003 wiec sądzę że to są z dużą..
  17. Wybaczcie Panowie ale nie mogę się pojawić z przyczyn osobistych
  18. hmmm sądzę że mam z dużą...... jak to sprawdzić?
  19. Ja mogę być w czwartek ale ok 19.30/20 bo na 18 jestem umówiony na wymianę trampek na kapcie zimowe :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.