Treść opublikowana przez Cor72z
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
No to USTALAMY na SZTYWNO ??? Wiec pierwsza i trzecia Niedziela miesiąca....
- Strefa Śmiechu
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Mi też by pasowało w Czwartek i Niedziele.... A jak reszta.... :gwizdanie:
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Dobre są Na 2 raz Aparat trzeba zabrać ze sobą :gwizdanie: Trzeba ustalić sztywny termin spotkań .... Może wpierw każdy niech zaproponuje
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
denveco
-
Strefa Śmiechu
:>[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 22:06_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=FjM6EUwdpTU&feature=player_embedded#!Jest ktoś od nas z forum
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Kto tam foty pstrykał niech wrzuci...
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Po której stronie się spotykamy ???? Colorado czy Columbusa???
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
to co o 18 na kostce brukowej??? spiidy napisz na gg do reszty jak możesz
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Myślicie że w niedziele w Galaxy (Kolebce Szczecińskiego LANSU i shoppingu) będzie miejsce
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja będę a gdzie dokładnie i o której???
-
Co sądzicie o tym telefonie?
Polecam c6
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
właśnie :>
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Jakoś po staremu leci Cześć Marcin :> Jakiś Spot może w niedziele??? hmmm ja wieczorową porą mogę dopiero... Bo mam misje cmentarz
-
[ALL B6] Cieknący płyn od spryskiwaczy od strony pasażera.
Tak spryski lamp .... właśnie też się zastanawiam czemu pompka nie działa... może za mało płynu wlałem + wyciekło go jeszcze dlatego może nie działa...
-
[ALL B6] Cieknący płyn od spryskiwaczy od strony pasażera.
to się stało jakieś 3 tygodnie temu.... auto jest w garażu ale nieogrzewanym....... miałem letni płyn do spryskiwaczy dodam że pozostałe auta które stały na dworze nie maja problemów tego typu Jeżeli cieknie od strony pasażera.... to na początek nie sprawdzać od tej strony???
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Heheh OK
-
[ALL B6] Cieknący płyn od spryskiwaczy od strony pasażera.
Witam Zauważyłem cieknący płyn od spryskiwaczy po stronie pasażera podejrzewam że jest to nieszczelność na przewodzie doprowadzającym płyn do spryskiwacza .... Próbowałem dolać płynu na full i włączyć spryskiwanie reflektorów myśląc że może spryskiwacz się zawiesił .... ale to nic nie dało pompa nawet się nie włączyła.Zauważyłem że płyn cieknie do momentu zapalenia się rezerwy na wyświetlaczu po czym przestaje uciekać..... Mam 3 pytania 1.Czy pompa mogła się spalić ? 2.Czy jest możliwe sprawdzenie tej nieszczelności bez demontowania przedniego zderzaka?? poprzez zdemontowanie nadkola? 3. Od czego zacząć diagnozę tego problemu?
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Korzystając z okazji też się zareklamuje -> http://allegro.pl/felgi-18-rs6-czarny-mat-opony-audi-volkswagen-i1290127891.html Sprzedam felgi RS 6 18 czarny mat więcej wiadomości na gg
-
[ALL B6] Jaki jest numer fabryczny ksenonów z czarnymi wkładami
Moje są czarne/matowe mam auto z października 2003 wiec sądzę że to są z dużą..
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Wybaczcie Panowie ale nie mogę się pojawić z przyczyn osobistych
-
[ALL B6] Jaki jest numer fabryczny ksenonów z czarnymi wkładami
hmmm sądzę że mam z dużą...... jak to sprawdzić?
-
[ALL B6] Jaki jest numer fabryczny ksenonów z czarnymi wkładami
Mam takie samo pytanie :>
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Ja mogę być w czwartek ale ok 19.30/20 bo na 18 jestem umówiony na wymianę trampek na kapcie zimowe :>
-
Youngtimer'y, auta z duszą, kultowe klasyki
Audi 50