Treść opublikowana przez Cor72z
-
[ALL B6] Projekt schwarz, siedzenia s-line b7 i inne
hehe spoko :gwizdanie: podaj mi swoje gg
-
[ALL B6] Projekt schwarz, siedzenia s-line b7 i inne
Mnie też dopiszcie jak będziecie zamawiać to dajce znać gg 4777243 lub kom. 724006048.
-
[ALL B6] Projekt schwarz, siedzenia s-line b7 i inne
Ja mam konto ale jest nowe i nie mam żadnego komentarza.....
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
nie gadajcie tu o pierdołach :gwizdanie:
-
[ALL B6] Projekt schwarz, siedzenia s-line b7 i inne
ja bym był chętny na te kierunki jak chcecie zamawiać grupowo :>
-
[ALL] Montaż wskaźnika Oil Pressure + Test
:> Spoko :gwizdanie:
-
[ALL] Montaż wskaźnika Oil Pressure + Test
Oczywiście że robiłem papierem wodnym który wcześniej moczyłem we wodzie... lecz od czasu do czasu przemywałem jeszcze felgę wodą żeby zmyć pozostałości papieru itd....... :>
-
[ALL] Montaż wskaźnika Oil Pressure + Test
Brud o którym mówisz do chyba ścierane aluminium co jakiś czas trzeba felgę przemyć wodą.... Przynajmniej ja tak robiłem żeby ten brud nie wgryzł się w świeżo odkryta warstwę....
-
[ALL B6] Projekt schwarz, siedzenia s-line b7 i inne
Ile dałeś za matowy grill dolny i górny??? i gdzie kupowałeś??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Sprzedam Felgi polerowany rant VW Audi seat skoda Mercedes 5x112 http://www.allegro.pl/show_item.php?item=996480824 Popytajcie znajomych
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Czarna wstążka obowiązkowo .... 3 maj się Panie
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
wszystko pasuje :> umawiamy się pod Mc'Donaldem o 11.30 ???
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ryby połapać :>
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Siema Martinez ja bym w sobotę też był :>
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Najlepszy Kebab jest u turka na Wernyhory taki ukryty :> POLECAM a co do spotu to faktycznie spotkajmy się 11.04.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Spotykamy się teraz 4.04 w niedziele ???
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Nochal dawaj foty :gwizdanie:
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
No ja też będę W Niedziele na 13?
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
to na która w końcu?? będę wysyłał info do klubowiczów których mam na gg :>
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Chyba chodzi o tor na Wojska Polskiego
-
[ALL] Montaż wskaźnika Oil Pressure + Test
Tak myślałem ze to maszyna za perfekcyjnie to wyszło .... ile cie wyniosła taka przyjemność??
-
[ALL] Montaż wskaźnika Oil Pressure + Test
No to się przyłożyłeś można wiedzieć jakimi papierami i pastami działałeś ??? i jaki czas poświęciłeś na felge???
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Mi tam wszędzie pasuje :gwizdanie: ostatnio troszkę zaniedbałem kolegów ;( Obiecuję poprawę
-
Strefa Śmiechu
- Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Ja dziś odpadam Mam misje przeprowadzkę...... - Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012