Treść opublikowana przez Cor72z
-
[ALL B6] Zapieczona nakretka tylnej wycieraczki
Witam mam taki sam problem z zapieczoną nakrętką wycieraczki ..... jakieś pomysły na odkręcenie jej?
-
Wędkarstwo
Jest ktoś z okolic Szczecina?
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
:> Żeby nie było jak z bmw e36 M-power więcej ich jeździ w Polsce niż zostało wyprodukowanych.
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
To S4 chyba nie....
-
Wędkarstwo
Tylko pozazdrościć Super
-
Wędkarstwo
Witam Będąc w ostatni weekend na rybach złapałem 7 szczupaczków 5 ok 45 cm oraz 2 ok 30cm ale oba złapały się na jedną przynętę Pierwszy raz spotkałem się z taka sytuacja.....
-
Wędkarstwo
Pięknie Jaki rodzaj okonka pływający czy tonący i jaki rozmiar
-
Wędkarstwo
Wymiar 45/50 cm miały ok Ja wypuszczam wszystkie okazy wystarczą mi zdjęcia :>
-
Wędkarstwo
W sobotę testowałem slidera 5cm o to efekty :> godzina 06.19 godzina 08.17 godzina 19.56 wszystkie trzy wypuściłem..
-
Strefa Śmiechu
Toy car's amazing drifting !!
-
Wędkarstwo
Bardzo ładny więc muszę sobie kupić plecionkę i slidera 12 :>
-
Wędkarstwo
SALMO SLIDER 12 60g i 70g występuje.... Jaki sprzęt używasz do takich ciężkich przynęt ??? ja mam kij 10-30g więc raczej nie będzie działać
-
Wędkarstwo
Panowie napiszcie jeśli oczywiście nie jest to tajemnica .... na co łapiecie Szczupaki wymiana doświadczeń może się przydać W moim przypadku najwięcej szczupaków udaje mi się złapać na tą blachę wahadłową gorąco polecam :>
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Jak coś się będzie działo ze spotami dajcie znać gg 4777243
-
Wędkarstwo
Ja wypuszczam wszystkie....
-
Wędkarstwo
Wczoraj ->Drawno Pojezierze DRAWSKIE Szczupaczek i Karpik
-
Wędkarstwo
Majówkowy Szczupaczek (pistolecik) Zdjęcie i do wody...
-
Wędkarstwo
ładnie ładnie ja teraz jadę na majówkę ... więc sądzę że coś złapie
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
W Niedziele czekasz :> ???
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Ale stypa się zrobiła... nikt nawet nie napisze o spotach niedzielnych.. Marcin ja też się zjawie na peleton :>
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
Poka Poka :>
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
Przed Policami z której strony
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
Gik gdzie dałeś do Lakiernika???
-
[ALL B6] BRA do A4 B6 ....??? gdzie kupić ?
Jest faktycznie napisane że do każdego modelu .... ale chodziło mi o opinie klubowiczów mających do czynienia z innymi firmami....
-
[ALL B6] BRA do A4 B6 ....??? gdzie kupić ?
Witam Mam pytanko czy można kupić bre do A4 B6 ->http://allegro.pl/oslona-na-maske-bra-bmw-vw-opel-honda-audi-nct-i1524032799.html