Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Cor72z

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Cor72z

  1. Ładna foto relacja :good: / Ja mogę na ognisko wpaść.... a kto jeszcze reflektuje ???
  2. Dobrzeeee widać ile nas było Marcin wrzuci pewnie jutro fotki :>
  3. DAWAĆ FOTY!!!!!! :gwizdanie:
  4. Spot udany :good: oby tak dalej... :>
  5. Więc na Wałach o 18.00 ??? Pogoda nie jest taka zła .... a później pomyślimy???
  6. W Galaxy na 1/2 pierwsza godzina za free proponuje jak już lekki lans będzie :gwizdanie:
  7. Dzięki za podpowiedz...
  8. Dzięki galec Wpierw pojadę na reklamacje do tego ''Lakiernika'' Widzieliście tą akcje u nas w mieście ??? -> http://kundelek.com/24/karny-ku...s-za-ciulowe-parkowanie/ i są też naklejki http://allegro.pl/naklejki-karny-ku**s-100szt-trudno-zrywalne-hit-i1444414096.html
  9. http://rly.pl/dziwactwa/740-karny-ku...s-za-ciulowe-parkowanie/ było???
  10. Nie musi być tani ale ma być dobry :> Galec świętym??? gdzie to jest???
  11. Robię listę 1.Cor72z 2.Xsystoff 3.denveco 4.spiidy 5.Cornek 6.Martinez ??? 7.marecki1978 8.galec
  12. Panowie znacie Porządnego lakiernika w Szczecinie ??? Proszę o pomoc... Rok temu malowałem dokładkę i maskę w: Q-Service AUTO-JAN - Szczecin Ulica: Wszystkich Świętych 37 71-457, Szczecin Ostatnio schodzi mi lakier ... oraz miejscowo klar... To są jaja jakieś zapłaciłem 500zł za element... grrr ;( to jakiś cyrk....Ku....
  13. Ja będę :> Pisać to listę zrobimy :gwizdanie:
  14. na 3.0 TDI PRAWDA ????
  15. Dawaj :gwizdanie: nie spinaj się
  16. http://img818.imageshack.us/img818/267/bmwm.jpg było???
  17. ile masz do setki w tym projekcie??? zapytam tylko i kończymy dyskusje bo to nie ten wątek :gwizdanie:
  18. Kosiarkę elektryczną
  19. Ładne kamienie powiadasz .... mogą być otoczaki z pola hehehe ładne kamienie możesz kupić na sztuki lub kg w składach budowlanych niedaleko cmentarza.... coś w tym stylu....http://allegro.pl/kamienie-kamyczki-ozdoby-do-akwarium-okazja-i1414527069.html
  20. Piszą bzdury i tyle....... Znam wiele osób które maja 2.5 i są z nich zadowoleni :>
  21. Maciej składaj i wpadaj ...... :gwizdanie:
  22. no w Lutym :>
  23. hmm popytam.... :>
  24. Wszystko fajnie tylko nie ma podanego modelu..... i nie jest to rozmiar 19..... :gwizdanie:
  25. Witam Znalazłem taką felgę (20) podejrzewam że to od nowego modelu A7/A8... Orientujecie się co to za model i czy występuje w 19 calach ??? [/url

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.