Treść opublikowana przez Cor72z
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Ładna foto relacja :good: / Ja mogę na ognisko wpaść.... a kto jeszcze reflektuje ???
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Dobrzeeee widać ile nas było Marcin wrzuci pewnie jutro fotki :>
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
DAWAĆ FOTY!!!!!! :gwizdanie:
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Spot udany :good: oby tak dalej... :>
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Więc na Wałach o 18.00 ??? Pogoda nie jest taka zła .... a później pomyślimy???
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
W Galaxy na 1/2 pierwsza godzina za free proponuje jak już lekki lans będzie :gwizdanie:
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Dzięki za podpowiedz...
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Dzięki galec Wpierw pojadę na reklamacje do tego ''Lakiernika'' Widzieliście tą akcje u nas w mieście ??? -> http://kundelek.com/24/karny-ku...s-za-ciulowe-parkowanie/ i są też naklejki http://allegro.pl/naklejki-karny-ku**s-100szt-trudno-zrywalne-hit-i1444414096.html
-
Strefa Śmiechu
http://rly.pl/dziwactwa/740-karny-ku...s-za-ciulowe-parkowanie/ było???
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Nie musi być tani ale ma być dobry :> Galec świętym??? gdzie to jest???
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Robię listę 1.Cor72z 2.Xsystoff 3.denveco 4.spiidy 5.Cornek 6.Martinez ??? 7.marecki1978 8.galec
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Panowie znacie Porządnego lakiernika w Szczecinie ??? Proszę o pomoc... Rok temu malowałem dokładkę i maskę w: Q-Service AUTO-JAN - Szczecin Ulica: Wszystkich Świętych 37 71-457, Szczecin Ostatnio schodzi mi lakier ... oraz miejscowo klar... To są jaja jakieś zapłaciłem 500zł za element... grrr ;( to jakiś cyrk....Ku....
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Ja będę :> Pisać to listę zrobimy :gwizdanie:
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
na 3.0 TDI PRAWDA ????
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Dawaj :gwizdanie: nie spinaj się
-
Strefa Śmiechu
http://img818.imageshack.us/img818/267/bmwm.jpg było???
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ile masz do setki w tym projekcie??? zapytam tylko i kończymy dyskusje bo to nie ten wątek :gwizdanie:
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Kosiarkę elektryczną
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Ładne kamienie powiadasz .... mogą być otoczaki z pola hehehe ładne kamienie możesz kupić na sztuki lub kg w składach budowlanych niedaleko cmentarza.... coś w tym stylu....http://allegro.pl/kamienie-kamyczki-ozdoby-do-akwarium-okazja-i1414527069.html
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
Piszą bzdury i tyle....... Znam wiele osób które maja 2.5 i są z nich zadowoleni :>
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Maciej składaj i wpadaj ...... :gwizdanie:
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
no w Lutym :>
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
hmm popytam.... :>
-
Pomoc w rozpoznaniu felgi...
Wszystko fajnie tylko nie ma podanego modelu..... i nie jest to rozmiar 19..... :gwizdanie:
-
Pomoc w rozpoznaniu felgi...
Witam Znalazłem taką felgę (20) podejrzewam że to od nowego modelu A7/A8... Orientujecie się co to za model i czy występuje w 19 calach ??? [/url