Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wania

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wania

  1. trzeba by było cały pulpit zwalać...boje sie ze pourywam coś..ale czy jest kabel odpowiedzialny za te wszystkie cześci naraz ?..
  2. Nagle znikło mi podświetlenie rzędu przycisków tam gdzie znajdują się włączniki świateł przeciwgłowych, awaryjne, ogrzewanie tylnej szyby, wraz z tym zgasło podswietlenie popielniczki i nie ma napięcia w zapalniczce...Oczywiście sprawdziłem wszystkie bezpieczniki i są OK..co jest grane?? czy są jakieś inne bezpieczniki gdzieś ukryte ? co może powodować brak oświetlenia...bo ogólnie włączniki działają...
  3. Panowie jak by nie było zapraszam do Dębicy...u nas piski krzyki pod parkingiem KAUFLANDA ( dach ) i jak dotąd tylko raz się pojawili i upomnieli jak nie tam to pod plusem ogrom parkingu, jak nie tam znowu to moło MC...no i tak mógłbym wymieniać...
  4. wszystko spoko...ale miejsce chyba inne trzeba znaleźć...
  5. Mowisz...masz Hmm...Zdiecia sa...ale jakosc srednia...tak czy inaczej zarejestrowano...he
  6. ewentualnie zakupic szejka.... :>
  7. na 99% bedę pod mac..dzisiaj
  8. hejka ludziska ...kiedy następny spocik ??
  9. nie zakładam nowego tematu bo ten jest właściwy....mam ten sam problem 16 cali i opona 225/55 czy 17 i opona 225/50...mój wybór padł na felgi: Zawieszenie mam standardowe a w tej chwili koła 15 stand alusy. PROSZE O POMOC
  10. Mam na imie Marcin I jestem z Dębicy... A to kilka fotek mojej skromnej bryczki... W przyszłości spewnością wprowadze kilka modyfikacji... http://antypas.fotosik.pl/albumy/300382.html
  11. WItam wszystkich...ogólnie wszyscy mówią na mnie wania...i 2 miechy temu zakupiłem A4 1999 AVANT 1.8 LPG SEQUENSY 24.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.