Treść opublikowana przez wania
-
[ALL B5] Brak podświetlenia rzedu włączników (ogrz tylnej szyby,przeciwmgielne itp)
trzeba by było cały pulpit zwalać...boje sie ze pourywam coś..ale czy jest kabel odpowiedzialny za te wszystkie cześci naraz ?..
-
[ALL B5] Brak podświetlenia rzedu włączników (ogrz tylnej szyby,przeciwmgielne itp)
Nagle znikło mi podświetlenie rzędu przycisków tam gdzie znajdują się włączniki świateł przeciwgłowych, awaryjne, ogrzewanie tylnej szyby, wraz z tym zgasło podswietlenie popielniczki i nie ma napięcia w zapalniczce...Oczywiście sprawdziłem wszystkie bezpieczniki i są OK..co jest grane?? czy są jakieś inne bezpieczniki gdzieś ukryte ? co może powodować brak oświetlenia...bo ogólnie włączniki działają...
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Panowie jak by nie było zapraszam do Dębicy...u nas piski krzyki pod parkingiem KAUFLANDA ( dach ) i jak dotąd tylko raz się pojawili i upomnieli jak nie tam to pod plusem ogrom parkingu, jak nie tam znowu to moło MC...no i tak mógłbym wymieniać...
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
wszystko spoko...ale miejsce chyba inne trzeba znaleźć...
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Mowisz...masz Hmm...Zdiecia sa...ale jakosc srednia...tak czy inaczej zarejestrowano...he
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ewentualnie zakupic szejka.... :>
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
na 99% bedę pod mac..dzisiaj
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
hejka ludziska ...kiedy następny spocik ??
-
[ALL] Jakie felgi
nie zakładam nowego tematu bo ten jest właściwy....mam ten sam problem 16 cali i opona 225/55 czy 17 i opona 225/50...mój wybór padł na felgi: Zawieszenie mam standardowe a w tej chwili koła 15 stand alusy. PROSZE O POMOC
-
Moje AUDI A4 AVANT 1.8 1999
Mam na imie Marcin I jestem z Dębicy... A to kilka fotek mojej skromnej bryczki... W przyszłości spewnością wprowadze kilka modyfikacji... http://antypas.fotosik.pl/albumy/300382.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
WItam wszystkich...ogólnie wszyscy mówią na mnie wania...i 2 miechy temu zakupiłem A4 1999 AVANT 1.8 LPG SEQUENSY 24.