Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. tylko troche mam obawy czy dźwięk będzie wporzo czy wogule usłysze jakieś słowa piosenek czy tylko bass:P heh ja, jak by coś to kupie troszke gorszej klasy niż tu wystawił kolega sprzęcik bo na przód zestawik taki: http://www.allegro.pl/item257167730_infinity_ref_5020cs_pakiet_bonusow_od_dealera.html lub http://www.allegro.pl/item259736084_hertz_esk_130_super_jakosc_hurtownia_katowice.html a do bagażnika coś żeby za całość zapłacić 1200 zł... wiem że nie będzie to WYPAS no ale i tak wielki postęp jak dla mnie że wkońcu dorobiłem się bassu z bagażnika a nie z pułeczki tylko :>
  2. Witam:) w mojej audi miałem radio audi BETA wiec nic specjalnego, z przodu głośniki oryginalne, a z tyłu na pułce nie mam nic, żadnych starych głośnikow ani maskownic poprostu bez dziur. założyłem radio Pioneer które jeździło w poprzednim aucie, chce na przód założyć 13 cm jakiś zestawik albo 16 cm ale tu będzie trudniej, natomiast mam też pół roczne głośniki 6x9 hertz wersja CDX-690 bodajrze, grają bardzo ładnie i tutaj właśnie kieruje moje pytanie... czy na przód dać 13 czy 16 cm? czy na tył dać te moje hertz-y i skrzynie czy samą skrzynie? dosłownie chodzi mi oto czy jak założe samą skrzynie i na przód 13 cm to będzie to bardzo przyjemnie grało czy jeszcze dołożyć na pułeczke te hertz-e... chodzi mi o bass i głos wmiare głośny a dodam że słucham różnej muzyczki od techno do dance... czy założyć 16 cm w drzwi i tylko hertz na tył? jak myślicie? dodam że pieniądze nie grają roli bo kupie coś w zależności od kwoty będącej w moim posiadaniu... raczej ogólnie jestem za firma HERTZ bo wiem że to dobry sprzęt!
  3. Witam! oto mój pierwszy problem który opisuje na Tym forum... aczkolwiek mam centralny zamek + alarm na pilota w tzw. scyzoryku, przyjechałem, postawiłem i po jakiś 3 h a autko stało na deszczu nic, zero nie działa, nie piszczy, nie mruga dioda ani kierunki tak jakby nie było go wogule ale dodam że centralny z kluczyka dziala... doradzcie mi co mam zrobić, czy jechać do "fachowca" czy da się coś zrobić samemu, nie orientuje się jakie bezpieczniki sprawdzić czyli poprostu nie znam sie:/ dziękuje z góry za pomoc [br]Dopisany: 11 Lipiec 2007, 20:45 _________________________________________________up ponownie poruszam wątek... musze znać rozwiązanie tej usterki...
  4. Witam Wszystkich z okolic Rybnika i nie tylko... Pozdrawiam!!! Ja śmigam Audi A4 Sedan, color = black (wyblakły:P) rok. 1995, silniczek 5V i 125 KM tylko nie znam oznaczenia dokładniejszego tego silniczka:P dziękuję z góry za pomoc w wszelakich sprawach...a pare pytanek się znajdzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.