Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. więc RYBNICZANIE O 17.00 WYJAZD Z CARREFOUR RYBNIK...i na spokojnie dojedziemy sobie do Shell Gliwice a tam na nas już reszta będzie czekała tylko co sam nie pojade ps.jak narazie walcze z nierównymi obrotami bo musialem odłączyć akum i mam z tym problem:/ ale nie nie ja będe:D :> :gwizdanie:
  2. nooo tak tak chodziło o SHELL ps. wiedziałem że jakaś czerwona no to extra że coś się będzie działo... i możemy z rybnika wyjechać wcześniej ale to może wszyscy chętni się wypowiedzą już nie moge się doczekać
  3. to może RYBNICZANIE pojadą wspólnie jedną flotą??? poco każdy ma jeździć osobno i błądzić skoro możemy w "kupie" jechać co wy na to...? zreszta ludzie z okolic Knurowa też mogą się do nas dołączyć np. na stacji ORLEN na wlocie do centrum Gliwic? proponuje np. spotkanie na CARREFOUR - RYBNIK godz.17:20, później już na tym Orlenie o 17:50 będziemy najpóźniej... chyba że wcześniej wyjedziemy to będziemy szybciej, chyba że ktoś chce przepalić autko to będziemy szybciej osobiście wolał bym jechać za kimś bo tak samo umiem dobrze trafić na Polibude jak i Pks...
  4. akurat skończyłem patrzeć już na trzecią prognoze pogody i co widze??? AKURAT W PIĄTEK DESZCZ głoszą:/ i co Wy na to? ja wiem jedno=jak umyje auto to napewno będzie deszcz bo tak jest zawsze:/ a może by tak na czwartek przełożyć spocik ??? oczywiście żarcik ale serio trzeba pomyśleć nad dobrą i pewna lokalizacją...najwyżej wpadniemy na podziemny parking i jakby mieli jakieś "ALE" to wbijemy się do środka na jakieś ławeczki...
  5. Pucek odpowiedział(a) na Kamil_01 temat w Audi A4 B5
    mam to samo, z tego co udało mi się dowiedzieć i wyczytać to wina leży w pompce... trzeba ją przelutować bo wystąpiły zimne luty ale nic więcej nie pomogę bo sam nie za dużo wiem:/ ja planuje na pilota przerobić i mam cichą nadzieję że problem zniknie...:/ aha i mi dzieje się tak nie zawsze, niekiedy niemam wcale problemów a niekiedy to...
  6. z tym VAGiem to dobra myśl sam musze inspekcje skasować a niebęde przecież za to płacił no i przy okazji sprawdziłbym sobie czy niemam jakiś problemów z autem chociaż jak narazie nic się nie dzieje - odpukać jak patrze na liste to ciekawi mnie ile na serio osób wpadnie mam nadzieje że wszyscy :>
  7. nie no widze plany extra!!! jak założysz tą glebe to chyba padne normalnie respekt no ja bym polecał obramówke grilla na czarno ale znaczek OOOO zostawić w chromie:) sam to planuje zrobić i wiem że to raczej najlepsze rozwiązanie chyba że całkiem dostałeś manii "czarnego" pozdro i powodzenia:)
  8. heh wkońcu coś się dzieje w moich okolicach... spocik - no fajnie, tylko odrazu mówie że bez mapy nie jade:P heh nie mogłem znaleść tego głupiego FORUM:/ jeździłem i jeździłem i lipa, jakoś nie trafiłem, jedynie przypadkiem zajechałem do Areny, niewiem czy to miejsce będzie dobre <czyt. forum> czy może gdzieś indziej w bardziej spokojnym miejscu ale to już nie odemnie zależy:) więc wstępnie się pisze...
  9. a ja Panowie mam taki problem że po otwarciu auta z kluczyka bo tylko taki posiadam sposób otwierania auta nie zawsze otwierają mi się odrazu wszytskie zamki, otworzy się tylko ten który otwieram kluczykiem, a dopiero po zapaleniu auta lub po mocniejszym walnuęciu drzwiami czyt. zamykaniu zaraz się wszytsko otworzy:/ tak jakby gdzieś nie było styku... a nigdy nie robiłem nic przy pompce i niemam żadnych nieoryginalnych sterowników, co by to mogło być? wysmarować zamki czy jak?
  10. więc ja napiszę tak: mam kable dietz te które właśnie zamówiłeś, 20mm2, są dobrej jakości, i spopkojcie Ci wystarczą...zreszta i tak sporo się namęczysz żeby je upchać w progu ale to nic... ja lewym progiem ciągłem zasilające + jeden głośnikowy lewy z przodu a prawym progiem 2x sygnałowe i jeden głośnikowy z prawego przodu i mówiono mi że miały być zakłócenia ale nic się nie dzieje, ale radzę Ci dokup sobie minusowego kabla bo możesz mieć kłopoty z alternatorem i czymś podobnym...
  11. Iverson extra zmiany:) wogule grill widziałem taki sam na niemieckiej stronce i sam planowałem taki zrobić tylko ze zwykłego , lampki i zenon lalunia:D felgi też mi się widzą takie lecz aktualnie patrze po 18'' bo jednak 17'' to zbyt mało... (jak ktoś chce to moje sprzedać moge :>) kolorek noo już sam miodek... extra mega fajnie:) no ale lekka ściemka szybek mogła by być... ogólnie to jak dla mnie autku prawie nic nie brakuje (only szybki) i sam zbieram kaske na właśnie takie mody:) poozdro
  12. takich zdjęć to ja naoglądałem się sporo, lecz NIE MA NA NICH CIEMNO-NIEBIESKICH / FIOLETOWYCH audi a4 b5... zreszta dobra, sam coś wykrzesam, temat można zamknać
  13. więc Panowie i Panie... potrzebuje zdjęć niebieskich lub granatowych Audi, które zostały przerobione na S4 lub II lift, klubowiczów lub też z internetu bo nie moge znaleźć nic ciekawego a posiadam akurat taki kolorek, i myśle czy: -założyć zderzaki S4 + progi... lub nie zakładać zderzaków lecz tylko progi -założyć lampy przednie II lift wersje chrom czy też wersje ciemną... -założyć tylne lampy II lift lub lampy red&white clear... -założyć grill S4 lub czy wersje bez znaczków czarną ogólnie rzecz biorąc problem tkwi w tym że niewiem czy przerobić auto na ciemne i nieoryginalne, lub też na wersje bardziej S4, w chromie i na spokojnie i umiarkowano... oglądałem duuużo zdjęć czarnych, ogólnie ciemnych lub srebrnych audi, tylko niewiem czy to co mi się podoba, pasuje do koloru który jest po środku czyli granat/niebieski... jeśli temat nie powinien być w tym miejscu proszę o przeniesienie go do innego działu. ps. oto moje typy jak mi się podoba...
  14. na silniku 1,8 adr na 55l paliwa przy mieszanym trybie wychodze 630 km, a na trasie ok.700km oczywiście różnie to jest z szybkościami, ale przeważnie go ciągne ostro...
  15. nie koniecznie, ja mam 96 rok i mam podłokietnik lecz niemam składanych siedzeń, za to ojciec ma 95, ta najstarsza wersja i ma dzieloną i składaną kanape... zgadzam się że zleksza konstruktorzy przesadzili z tym...:/
  16. Pucek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    psy to tam jeszcze, ale ja mam większy problem, bo po przeprowadzce odziedziczyłem kota, który lubi leżeć pod autem a niekiedy nawet dupek sobie poleży na mojej masce aktuaalnie maska wygląda jak po 10000 myciach na myjni automatycznej!!! naszczęście dostał z paru kamyków i się oduczył, jednak nauka czyni mistrza!!! obsikane zderzaki i felgi to mam od zawsze, ale cóż, musiał bym wybić wszystkie pieski i kotki w Rybniku... więc na koniec życzę Wam CIERPLIWOśCI :> :> :>
  17. ja staram się zbać jak moge ale cóż, co mycie to nowa kreska tu i tam, a znów tu wgniecenie, poprostu szlag mnie trafia, jak myje na podwórku po 2 rundy, poprawiam, idealnie wygląda lecz mam takie szczęście że albo na drugi dzień pada albo musze jechać drogą na której robi się kanalizacja i znów to samo... poprostu już tak nie dbam jak dbałem gdy miałem niedawno pierwsze moje autko, bo już niemam sił na tych ludzi jak mi go niszczą, opierają się koszykami przed supermarketami itp. zderzaki po wszytskich stronach posiadają rysy, od kierowców którzy nie potrafia wyjechać lub wjechać między dwa auta...:/ i to co ktoś wyżej powiedział "parkować obok drogich i zadbanych aut" to się sprawdza!!!
  18. czyli jest to siedzenie w pewien sposób rozbieralne, o skrzypieniu w audi słyszałem i coś z tym trzeba zrobić bo już mi psychika pada... musze go wyciągnąć i zobaczyć co tam pod siedziskiem się kryje, dzieki za pewnego rodzaju pomoc pozdro
  19. no i kolego popełnisz błąd... poczytaj na forum o montażu 16cm i wtedy sobie odczujesz rożnicę, bo jeśli dasz te glośniczki, które nie są tak rewelacyjne jak by się zdawało to będzie lipa, oczywiscie mam nadzieję że wytłumisz drzwiczki! ja zamontowałem 13cm i zaniedługo zmieniam na 16cm bo te co mam są już niewystarczające... tym bardziej jeśli planujesz rozbudowę o zwmaka i suba...
  20. Witam! dawno się nie odzywałem bo niestety niemam dostępu do internetu ale mam ogromny problem, od pewnego czasu lekko poskrzypywało mi siedzenie pasażera z przodu, założyłem audio, i od tego czasu pod wpływem pewnych ciśnień chyba czy czegoś innego tak zaczeło mi skrzypieć to siedzenie że już niemoge z tym wytrzymać ;( jak walne w siedzisko ręką to slychać skrzypienie i to konkretne, gdy tylko położe ręke ono zanika ale słychać wyrażnie że to sprężyny czy coś w tym stylu czy można coś z tym zrobić? czy jak? u kierowcy nic, cichutko, a u pasażera to masakra:/ dzieki za wszelką pomoc, odczytam dopoiero jutro te posty więc serdecznie dziękuję raz jeszcze!
  21. noo i jak Panowie...uporal się ktoś z tym problemem, bo ja jadąc przez miasto to szok...ludzie myślą że klapa mi wyskoczy, szczerze to ja sam mam obawy, bo bardziej brzęczy cała klapa niż sama rejestracja:/ czy może mi się urwać zamek? czy jak, jakieś sposoby na skaczącą klape?
  22. jak czytam coponiektóre posty to... z żadnej skrzynki takiej małej nie uzyskasz bassu, tym bardziej z takiej świecącej dyskoteki... za 300 zł to kupuje się średniej jakości okablowanie a nie odrazu 3 w 1...wiec co tu dużo mówić, dozbierać albo tak jak koledzy mówili to wygłuszyć drzwi i włożyć lepszej klasy 16cm, lecz taki glośnik lepszej klasy to powyżej 400 zł trzeba dać, oczywiście nowy, nie żaden JBL bo to chińszczyzna, lecz np. Powerbass, Focal, AudioSystem, Dego, Rockford...
  23. nooo elegancja francja:D takie autko mi się podoba, bez wieśniackiego tuningu, tylko fajny styling, sam ide w tą samą strone, ale jeszcze "troche" mi brakuje! respekt:D i mam nadzieję że to co pisałem na priva będzie do zrobienia
  24. no i conieco zrealizowane, dostałem paczke od firmy Essa a w niej wzmacniacz U.S Amps XT 800.4 i głośnik RE Audio SR10D2,skrzynka 20L zamkniętą, okablowanie Stinger i Dietz i już nie mogę się doczekać efektu! również zmieniłem kierunki boczne na białe,podwójna końcówka wydechu firmy speeder no i jak wspomniałem zamontowałem nowy mieszek w trakcie również przeróbka grilla wrzuciłem radio ALPINE CDE 9881R, wygłuszyłem drzwi matami i zamontowałem niestety tylko 13cm zestaw odseparowany firmy POWERBASS ES-5C już wiem że na 100% wrzuce tam 16cm! foto w 1 poście
  25. ja jeszcze ciągne PB ES-5C na radiu alpine i gra mega przyzwoicie wiec to niejest wina głośnikow czy radia lecz albo złego podłączenia albo poprostu beznadziejnych kabli, kable najlepiej 2,5mm2 ale ja stawiam na złe podłączenie, pewnie przy zwrotnicy... powodzenia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.