Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. racja Pelex, plastikowymi aurisami wozi się ochrona nie raz widziałem jak jeździli tymi limuzynami z 70 KM pod maską i co ja widze? M@rk będzie za tydzień...!!! o jaaaaa niemożliweee hehheh jak już wspomniałem będe napewno, więc w takim wypadku będzie Nas CHYBA więcej... chyba wpadnie ktos wiecej niz ELYTAAA....
  2. o jaaaaa to o schowek wam chodziloooo źle zrozumiałem:P, niestety albo i stety wpadne za tydzień z kobietą, więc mam jak by coś kierowce :> :polew: noo a wspólną popijawe szło by zorganizować najlepiej w RYBNIKU a jak tam po spociku? ile autek? kto był, wogule ktoś był??? ZA TYDZIEŃ BĘDE NA BANK... :>
  3. Piotrek żeby potem nie musiałeś dzielić się tym co wozisz w bagażniku z diagnostą... :> noo i mnie niestety też nie będzie, fachowcy od przeróbki centralnego ogrzewania grali w bambuko i dopiero jutro będą kończyć!!! więc raczej się nie wyrobie, ale za tydzień OBOWIĄZKOWO BĘDE
  4. ostro? moim zdaniem słabo :> że tak zaczne, WYGŁUSZENIE TO PODSTAWA bo inaczej nie ma sensu zmieniać głośników... radio alpine, jak kupować to tylko i wyłącznie model 9812... co do wzmacniaczy, jeśli ktoś chce naprawde dobry zestaw, i nie ma mu szkoda aż tyle kasy to radze kupić u-dimension Junior 4 kanałówke, i podłączyć do niego przedni zestaw w bi-ampingu, albo jeżeli są i ktoś chce podłączyć głośniki z tylnich drzwi to zamiast bi-ampingu wpiąć się w tył jakość gwarantowana bo junior to naprawde mega jakość jeśli mowa o bagażniku, jak to bywa w A4 i ogólnie z tego typu autkami sedan problem jest z przedostaniem się basu do środka auta, natomiast klapa gra swoją piosenkę, radze do bagażnika albo 25cm minimum 300 RMS w skrzyni zamkniętej, albo to samo w bass-reflex lecz to zależy od rodzaju słuchanej muzyki i do napędzenia takiego suba wystarczy 2 kanałówka, np. U.S. Amps XT 800.2 i w mostku sobie poradzi jeśli mowa o kosztach to tak mniej więcej: radio 1200zł przód coś z DEGO, PB, RAINBOW, AUDIO SYSTEM ok.600 zł tył zależy jak kto chce, i jak to wygląda w B7 ale też +/- 600zł bo nie powinno być głośników w drzwiach z tyłu wzmak JUNIOR 1000 zł wzmak do suba U.S Amps 800 zł sub sama skrzynia 200 zł plus głośnik ok. 600 zł okablowanie 500 zł - może zabraknąć wytłumienie 500 zł -może zabraknąć ceny oczywiście mniej więcej, bo zależy gdzie kupujemy, czy dostaniemy rabat, i czy kupimy lepsze, albo gorsze komponenty oczywiście jeśli sami robimy to nie płacimy aż tyle... była mowa o wzmaku Orion, tak bardzo dobry, ale czy warto inwestować aż tyle kasy? tego typu wzmacniacze bardziej nadają się do napędzania baaardzo odpowiednich, czyt.mocnych subwoferów
  5. ciesze się że mogłem pomóc wkońcu następny kto skusił się na amerykańskie doznania i jest baaardzo zadowolony ps. wytłum konkretnie, a przekonasz się co naprawde potrafią te skromne trzynastki
  6. buhahahahhaha :polew: wy chyba jesteście na jakiś dopalaczach jak to czytam, to kobieta na mnie patrzy i dziwi się jak to można się śmiać do laptopa a tak wogule to super z Was koledzy, zemna nikt i w dodatku niczym się nie podzielił oj oj ja to sobie zapamiętam!!! M@rk bo jak byś był na spocie to byś wiedział gdzie kto pracuje :polew: :polew: :polew: ps. Miron chyba Ci się coś ciachło z godzinka spotu w pierwszym poście :gwizdanie: bo zaś każdy wpadnie na 19 i będe tam stał jak idiota i czekał :>
  7. hehehh Miron, nie będzie okazji bo od teraz spociki na Forum mamy więc tam nie będe go do 6 tyś obr. ciągnął M@rk hehehhehh Ty mistrzu spalonych hamulców, mało Ci wydatków żeby Mironowi wymieniać tarcze i klocki na nowe? no widzisz Pittera...znów flaszka, bo to ja i Pelex udzieliliśmy Ci rady Pelex dałeś rady dojechać do pracy na czas? bo jak odjeżdzałem to miałeś całe 5 minut :>
  8. Nowak a tak wymyślałeś ja bym odrazu taki felunek założył bo moim zdaniem te felgi są świetne!!! zakochałem się w nich jak Miron je założył do B6, no i odrazu inne autko bo szczerze mówiąc te poprzednie mi się nie widziały, teraz jest :kox: ps. kupowałeś w ciemno czy od pewnego gościa? i skąd? pewnie all... i cena, bo wiadomo że idzie kupić drogo i tanio, i albo oryginały albo podróbki, walnij na priv conieco
  9. no bardzo ładna! właśnie takiej będe szukał, napęd na 4 łapy i benzynka z dmuchawką no i koniecznie avant, tak jakoś wyszło :> ja bym walił dokładki w kolor, i konkretne alu i to by wystarczyło :gwizdanie: kolego pochwal się na priv ile kosztowała była to pewna sztuka którą ktoś polecił czy wyszukana na autoscout i sam jechałeś i kupiłeś?
  10. o jaaaaa takie autko... ;( ja też chceeee kurde skąd wy kase bierzecie na takie auta..., ja nawet na zmiane zawiasu niemam w moim B5, ale może kiedyś sobie kupie taką B6 niech Ci się kolego dobrze jeździ i mało a najlepiej wcale nie sypie! ja też bym na Twoim miejscu więcej nie robił jak całkowita ściema szybek, dokładki w kolor i wymiana lampek z tyłu plus jakieś 18'' i jest kozak pozdro ps. napisz mi na priv ile Cię kosztowała, przynajmniej dowiem się ile musze nazbierać!
  11. no stali bywalcy byli :> czyli chwała klubowa B6 Mirona, 3x sedan B5, 1x avant B5 no i Pasek kombi:naughty: co daje 6 autek :gwizdanie: mało ale chociaż tyle:) no a Miron znów dał znać po sobie że była wypłata, bo dał się przejechać tym którzy nie jechali jeszcze , chociaż ja też nie jechałem to wolałem nie jechać żeby spać spokojnie, a nie marzyć o takim samolocie a M@RK znów dał d*py i go nie było:/ ja chyba nie zobacze tych Twoich alu na aucie ogólnie patrząc spocik bardzo przyjemny, chociaż te 2 godziny to stanowczo za mało, trzeba kiedyś w sobote spotkać się nad jakąś wodą czy chociaż na fajnym terenie, zrobić po południu Grilla i posiedzieć, albo duuuże ognisko, ładnie na jakieś trawce zaparkować furacze no i pare nowych fotek porobić do tematu czyli następny spot, dla wszytskich którzy nie wiedzą na FORUM NA 18:00, i Miron zmień tam w pierwszym poście info
  12. popieram Mirona, no więc jak widze znów dzisiaj praktycznie nikogo nie będzie Mark niewie, Miron niewiadomo czy się wyrobi, pelex chyba wpadnie...pittera może też guregoru też więc co znów tylko 4 autka? nao się nie odzywa, no i co tu robić...jechać takie kilometry i znów lipa
  13. no ale jednak Ty jesteś z Gliwic, więc tutaj nie ma problemu, natomiast ludzie zza Gliwic czyli jak my jeździmy, na 19, na dwie godziny więc szkoda fatygi, jednak na 18 będzie więcej czasu do gadki, i do różnych innych wyczynów, noo a pozatym nikt na umówioną godzine nie musi być, można przyjechać później albo wcześniej i obstawiam że większość ludków jest za godziną 18:00 co do miejsca, można umówić się że jeśli pada deszcz to forum, a jeśli jest wmiare fajnie czyli np. jak dzisiaj i wczoraj to akurat arena jest lepsza no ale ja nie jestem tutaj szefem
  14. no ja Miron zgadzam się całkowicie, tylko że podobno na FORUM ci ochroniarze się czepiają, tak ktoś mówił niedawno... ale zawsze można znaleźć lepsze miejsce do spootów, zadaszone to wiadomo...ale może gdzieś indziej, tylko niewiem gdzie bo nieznam dobrze Gliwic PS. ZAWSZE MOŻEMY SPOTOWAĆ SIĘ W RYBNIKU BO U NAS JEST PARE ŁADNYCH MIEJSC :> guregoru przecież wiem że godzina została zmieniona...bo od początku jeżdze na spociki... a właśnie odzywał się może do kogoś ten koleś z ŻOR od S4???
  15. tak to jest jak się kupuje takie autko z bardzo drogim silnikiem w utrzymaniu... coś za coś, ale albo trafiłeś tak EXTRA albo te silniki serio tak padają, ale to drugie moim zdaniem odpada, i tutaj kolego chwalimy się naszymi autkami a nie ŻALIMY SIĘ... i na przyszłość, zakładaj temat jak będziesz miał wszytsko co jest potrzebne, czyli w tym przypadku FOTKI... pozdrawiam
  16. guregoru a co szkoda Ci paliwa ? hmm jak narazie to pogoda jest wzorowa! ALE moim zdaniem ta 19-ta to za późno, bo już jest ciemno!!! no to jak...?
  17. M@RK... :notworthy: wkoooońcu!!! :> a ja liczyłem że masz już założony ten zderzak, a okazuje się że dopiero masz plany bo niebyło Cie na spotach więc pomyślałem że rzeźbisz... noo a jak tam Panowie, szykuje się jakaś większa frekwencja na spota czy norma?
  18. no a ja już po wymianie tarcz i klocków na ATE :> teraz to można śmigać po 200km/h nawet noo a zawias prawdopodobnie pod koniec tego tygodnia, i będzie już cycuś malinka:) no i na spota tym razem wpadne napewno pelex walcz, walcz, widze że masz problemy z tymi lampkami...
  19. Pucek odpowiedział(a) na Degas temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    autko bardzo fajne, ale : silnik słabiutki, pewnie będziesz twierdził że wystarczy ale z czasem na 10000000% zmienisz zdanie większe felgi, np. 17'' i lekka gleba, wystarczyła by -20mm i jak dla mnie, ja jeszcze bym wyrezał zenon i jest :kox: miłego użytkowania autka
  20. no wlaśnie, jak to jest z tą numeracją, sam spotkałem się na alle... z takim oznaczeniem, tak właśnie pisało na spręzynkach, ale po specyfikacji ze stroną weiteca nic nie wykazało, tam jest inna specyfikacja czy ktoś może udzielić jakiej kolwiek informacji?
  21. no wlaśnie Nowak!!! tutaj go masz, to prawda że za tyle co pisze można taką kupić, ale w benzynce i to zwykle 1,8 więc słabo, słabo... tdi byś miał skarbonke, za ledwo 20 tyś...w takim roku, ale prawdą jest że są takie "OKAZJE" WOSIEK pochwal się może jakie plany, tylko mnie nie dołuj że będzie B6... :gwizdanie: bo Ci je ukradne
  22. no wlaśnie, jakieś fotki zapodaj, opis, jakie wykonanie sprężyn, coprawda tego nie stwierdzisz ale np. wyglad, czy wygladają na solidne, jak auto zostalo utwardzone, no i jak np, reaguje na dziurach, czy to coś lepszego, czy tylko następny niby niemiecki produkt wyprodukowany w chinach widziałem je na allegro, bo akurat patrze sporo po sprężynkach bo przyszedl czas na wymiane, ale niewiem czy nie dołożyć 130 zł i mieć weitec-a, czy takie jak Ty kupiłeś czy coś innego jeszcze czekamy na informacje:)
  23. a no padły mi hamulce, tzn. tarcze poszły na całego, jeden wielki pisk podczas jazdy, i zgrzyt przy hamowaniu... no a jak ściągłem koło to okazało się że z prawej strony dwa górne wachacze kompletnie wywalone, końcówka drążka tak samo i koło ma takie luzy że w każdej chwili mogło praktycznie odpaść!!! więc dałem sobie siana, i mam wszystko na jutro zamówione, zakładać i jeździć, ale i tak się nie wyrobię, no cóż, liczyłem się z tym wszystkim ale nie że aż tak szybko to padnie no ale wracając do spociku, byłem dzisiaj na arenie, ale koło 18.00 no ale tylko na chwilkę więc d*pa blada, nie mogłem czekać na spotowiczów...:/ no to bawcie się jutro extra, no i foty, foty i jeszcze raz foty...!!! ps. MIRON to teraz widze przejażdzke bo na takich kucach to musi nosić!!!
  24. a mnie nie będzie ani w piątek ani niestety w katowicach, wysypała się awaryja i niestety nie dam rady naprawić a tak chciałem być :(
  25. wasior to kup se JBL i spadaj bo mądrzysz się a ledwo co parenaście postów napisałeś na tym forum widać że jesteś typowym maniakiem "super sprzętu" tylko liczą się cyferki i popularna marka serdecznie pozdrawiam ps. takie panele może założyć sobie ktoś kto jest leniem i nie chce mu się rezać środka drzwi żeby dobrze zamontować głośniki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.