Treść opublikowana przez Pucek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
właśnie...Miron jesteś Prezes bo rozkręciłeś spociki - szacun jak narazie wozisz się najlepszą bryką noo a po spociku to tak: jak tak dalej pójdzie to nas wywalą żebyśmy byli straszeni policją??? cóż to za niemądry strażnik :gwizdanie: dojazd nie był za ciekawy - szklanka ale chociaż warunki fatalne to BYŁO 10 AUTEK :naughty: normalnie szalejemy ps. co do konkursu to możemy prędzej zorganizować KONKURS NA POOBIJANE & PORYSOWANE AUTKO ROKU - tutaj bijemy wszystkich na głowe
-
[ALL B5] Ocena wybranego CarAudio do Audi B5
z tego co ja wiem, a jestem laikiem, to es 250 potrzebuje sporo mocy żeby dobrze zagrać, więc niewiem czym to napędzasz a tak wogule to nie jest wcale dobra marka, tak samo jak dżej-bi-el myślałem że tu skupimy się na sprzęcie zza wielkiej wody, a nie jakiś chiński bubel :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
będe... tak długo mnie nie było, że niewiem czy trafie a właśnie! musze wkońcu tą antene podłączyć :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
buuuu buuu Pelex ale dałeś d*py takie kubły...a już za pare dni miałem Ci je zapitolić...cóż, teraz takich poniszczonych nie chcę a jak tam drifterzy??? było co?? czy pękacie? Prezes to serio pech...ja ten pech miałem 3 lata temu, gdzie poszedłem na studniówke i mam, babe która niszczy mi autko... Vice Prezes...jak tam 1,45 m bat??? nie ukradli jeszcze??? dobrze ściąga? zadowolony? i teraz NOWOŚĆ jak za tydzień będe miał auto CAŁE, no bo różnie to jest to PRZYBĘDE REPREZENTOWAĆ RYBNIK NA SPOCIKA szok co nie :>?
-
Powrót zimy
noo Rybnik zasypany...dopiero wróciłem z roboty (pracuje do 22 a jest 23.30:/) więc biało, biało i jeszcze raz biało...tak drogi zasypane że szok, a widziałem tylko jeden pług
-
[B5 APT] Mruga 3 razy kontrolka z wykrzyknikiem
jeżeli zaświeci ona przy odpalaniu, a tym bardziej po zimnej nocy albo po długim przestoju to jest to na 100000000% akumulator do wymiany, poprostu kończy się, mam to samo, ale podładuje go co tydzień i znów pare dni mam spokój... więc nie ma co kombinować, spróbuj kolego troche go podładować a pewne że problem zniknie pozdrawiam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pelex nie mów że Ty też zaliczyłeś buuum... kurde jaki tam PKS...moja lala jeździ, chociaż ma dziure w zderzaku, drzwi bardziej wgniecone i jeszcze conieco ale jeździ, i też tak jezdze... zderzak już jest, a zreszta co będe pisał, napiszę tylko że na ROZPOCZĘCIE SEZONU BĘDZIE PRAWIE CAŁY POLIFT niestety na pakiet SSS.. mi było szkoda ja też szukam dobrego Lakiernika, nie musi być z Rybnika, ale tak że gościowi daje drzwi i zderzak, on maluje a ja je sam sobie odbieram i zakładam! za wmiare normalne pieniądze, czyli np. 300 zł za element
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oj oj widze że o mnie wszyscy zapomnieli...cóż może w takim razie rozkręce spoty RYBNICKIE... ps. umowa jest... :> w piątek będe znów...no jak by to powiedzieć BARDZO NIE TRZEŹWY, zresztą jakoś co piątek taki teraz bywam
-
[ALL B5] Moje A4 aktualnie i planowane zmiany
poprostu do audi ma być soczewka, bez żadnych rignów, wtedy posiadacze bmw cieszą się że kierowca audi chce nadrobić i założył sobie ringi słynące z bmw...i poco to? szczerze zamiast ringów prędzej bym założył te śmieszne nowe diodowe, ale to i tak WIEŚ TAŃCZY I ŚPIEWA, no i jakość świecenia...nie raz ludzie pisali że po przejściu choćby na depo, z tych ringów SZOK, taka różnica w świeceniu ale Twój cyrk, Twoje małpy ogólnie okej, ale niżej musi iść
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
noo i poraz kolejny dałem d*py, Miron masz racje, ale nie miał bym dylematu gdybym nie musiał mojego auta doprowadzić do stanu dobrego, czyli wahacze, sprężyny, nowy zderzak, lampy, drzwi, i do malowania tylne drzwi, tak samo przegub jest amen, silnik podskakuje czyli poduszki...koszt 2500 zł, tyle musze wsadzić w auto żeby go wmiare szybko sprzedać, i na tym potega ten problem:/ i niewiem czy to ma sens sprzedawać wtedy auto które mam zrobione na dobrze, leje i jade ale znów tym padłem, co do szukania, mam już auto na oku, wiem że pewne, cena ok. 20 tyś ale czarny 1.9TDI afn, i serio pewny zadbany wóz! musiał bym wstawić jedynie alu, i leje i jade, wszystko powymieniane łącznie z rozrządem, dwumas, sprzegło, wahacze, zawias obniżany, nawet lampy ori II lift i poprostu w tym momencie nie wiem co mam zrobić:/ musiał bym na już brać 10 koła kredytu, kupić tamte auto, porobić mojego i szybko sprzedawać i kredytu niema, ale nie chce drugi raz robić jak miałem z audi, audi stało w garażu a escort nie mógł się sprzedać i oddałem go za bezcen:/ kupie se malucha i będzie po problemie:/ nie wiem co robić!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
buhhahaha noo mieli byście trójkącik ale czester widze się wyłamał, no chyba że Kobieta go do tego zmusiła
-
Zapraszam na nowe forum o Windows 7
nie no męcze się z Vistą rok i powiem że XP to najlepszy system, no nie wliczając przedtem 98 SE...tam sie bawiło ciekawe jakie wynalazli nam zafunduje microsoft, i tak szybko na nic innego nie przejdę!
-
Wszystko na temat Car Audio (książka)
kurcze a to jakiś hit czy coś??? jak by ktoś mógł to proszę o wysłanie mi jej też [email protected]
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nooo i sami widzicie...jak tu szukać dobrego auta jak nic kompletnie niema coś mi sie wydaje że dalej będe skazany na te moje słabe padło:/ a wyglądała mi na wmiare fajną, tzn. nic nadzwyczajnego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
[email protected] baty dostaniesz oj dostaniesz... heh żeby u konkurencji pisać a tu nic? oj oj dupo wołowo czy ja wiem że szukam...nic nigdzie niema:/ na de znalazłem taką tylko nie ma za duzo fotek, a niemieckiego nigdy nie lubiałem http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=pl&id=89209316&pageNumber=5&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=110&minPowerAsArray=KW&maxPowerAsArray=148&maxPowerAsArray=KW&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=PETROL&minFirstRegistrationDate=1995-01-01&maxFirstRegistrationDate=2000-12-31&maxPrice=5001&ambitCountry=DE&transmission=MANUAL_GEAR&climatisation=AUTOMATIC_CLIMATISATION&siteId=GERMANY&features=CENTRAL_LOCKING&features=ELECTRIC_WINDOWS&features=POWER_ASSISTED_STEERING&features=IMMOBILIZER&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&customerIdsAsString=&categories=Limousine&categories=SportsCar&tabNumber=1 przebieg oczywiście śmiech na sali, i bez Q na maxa szukał nie będe, bo i tak moje padło musze podleczyć i sprzedać tanio, dopiero potem szukać! może wpadne na spocika, myśle że wezme sobie wolne bo mam na noc :> chciałbym wpaść...może Gureguru mi się da karnąć jak to taki T Q jeździ...w b5
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
noo Piterra, no tam produkuje się węgiel energetyczny, a u nas w Jastrzębskiej węgiel koksowy w 70% czyli do hut, do produkcji stalii i teraz jest niby kryzys bo piece w hutach zostały WYGASZONE :gwizdanie: więc nie potrzeba tyle naszego węgielka, dlatego nie będzie na wypłacie 3 z przodu noo to się przyjmuj! ale dowiedz się ile tam ludzie dostają, bo w KW nie zarabia się tyle co w JSW! noo i Panowie, chyba zmieniam furacza...albo kupie B5 1.8 T Q - pare znalazłem na de. i na wypasie albo coś innego do 25 tyś zł na już, ten mój mnie wkurza, bo każdy wie że silnik słaby, bez klimy i nie ma co tam inwestować, a na B6 jednak długo jeszcze musze zbierać czyli jakieś 2 lata... Miron, ta oferowana pomoc w szukaniu auta na DE jest dalej aktualna? jak by coś pytam... czy byś mi pomógł wyczaić coś z B5 też...
-
Nie masz pomysłu na strój karnawałowy - zrób go sam :)
pokazałem to ojcu i matce i powiem tylko tyle :polew: :polew: :polew: nie mam pytań! extra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
buhahhahahhaah do mojego szefa to nikt wejść nie może, nawet go nigdy nie widziałem ale jak każdy wie, krysys w Jastrzębskiej Spółce Węglowej ostro daje po d*pie:/ na 70 % wiem że dostane ale na stówke dowiem się koło 10/11 lutego bo właśnie wtedy mam koniec... no a dzisiaj dostarczyłem prośbe o przedłużenie Piterra ale pojechałeś :polew: to pora klepać Panowie mojego pazdziocha w tym Vag nie pomoże
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no niestety, tak to jest jak kobiecie da się auto:/ fatum i tyle... apropo kolegi [email protected] widziałem to przeszedł na "drugą strone ciemności" czyli jest na xero naszego forum, no i udziela się i udziela ps. walcze w pracy o umowe na czas nieokreślony :)trzymać kciuki!!!
-
[ALL] A4, A6, Passek B5 - ten sam zawias? sedan do avant - pasuje ?
Witam! rozglądam się za zawiasem w sensie gwint lub sportowy kit, i wiem że A4 i pasek B5 ma to samo mocowanie, ale A6??? i tutaj czekam na odpowiedz, czy z A6 też pasuje, i z jakiego modelu jeśli można wiedzieć... i odwieczny dylemat czy sedan i avant mają te same mocowania, czy na 100% podejdzie mi zawiecha z sedana do avanta i odwrotnie, znalazłem na forum i tylko sprzeczne odpowiedzi, różnie ludzie twierdzą, ale muszę być PEWNY W 100% mam nadzieję że KTOŚ mi pomoże dziękuję i Pozdrawiam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chciałbym żeby mi też ktoś w dupsko wjechał:/:/:/ poraz drugi w tym roku...źle zaczynam ten rok, jechałem z Kobietą, ona chciała naśladować Pelexa, tyle że szklanka na zakręcie i szliśmy PRAWIE JAK PELEX...i cóż, 3 metry niżej się zatrzymaliśmy, czytaj. NA ŁĄCE, szkody...nie ma co pisać bo serce mi się kroi...moge zapomnieć o gwincie ;( a na dodatek szybko mnie na spocie nie zobaczycie bo leże w domu chory, za tydzień mam na noc, potem na drugą...a dopiero potem na rano...o ile auto będzie zrobione poprostu pech pech i jeszcze raz pech...ale jak by nie było MOJE AUDI JEST BEZWYPADKOWE :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ee tam...nic się nie stało Miron jak ja widze to Twoje autko doczeka się nowego właściciela teraz na wiosne, no chyba że ktoś odetnie Ci dostęp do stron motoryzacyjnych!!! cóż, jak narazie widze że jestem najlepszy...Prezesowe B6 testowałem na autostradzie a Wy nieeee nie czuć że jedzie się te "2 paki" a ta elastyczność :gwizdanie: coś pięknego! no i środeczek jak w samolocie...mega mega wypas! heh mam nadzieję że narobiłem Wszystkim "smaka" na mega jazde Tym extra wozem! najwyżej odwiedze bank i zapodam konkretny kredycik ale będe miał Te B6
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Piterra składaj tam to składaj tak co za tydzień będziesz... chociaż znów moje przybycie jest zagrożone bo niby mam iść ponownie na drugą zmiane:/ ale to wezme urlop! Panowie, bo Pań u Nas niema, gdzie znajde dobrego lakiernika i blacharza w jednym? tylko w moim okręgu... a no pracują i pracują...jakoś trza zarobić na te B6
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hahahah teraz sie nie podlizuj krolu... noo ja tez sobie obiecałem że z audi się nie ścigam, tzn. musze panować nad moimi wściekłymi kucami bo wtedy każdy by ogladał moje naklejki na tylnej klapie... :polew: ale Piterra to ma problem! tyle kucy a kierownik taki słaby psychicznie, no i masz, wkońcu się dorobił nowych lamp!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pupa, ale mnie Prezes zdołowałeś...jak czerwona niebita strzała Cie bardziej rajcuje to ja niewiem...no fakt! te 101 arabskich koni robi swoje!!! no jak już wiadomo mnie kolejny raz nie będzie:/ niestety druga zmiana, więc nie zobaczycie mojego poobijanego padła, szukam lakiernika/blacharza i zaczynam rezać conieco i modować :> zwykły lakiernik mi pomaluje felgi bez problemu czy szukac szpeca od felg? edit krolu przegłeś... co prawda avanty B5 nie są ciekawe, ale B6 to bajka...lepiej sprecyzuj swoją wypowiedz bo Prezes ujeżdza avanta B6...więc podpadniesz