Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. oj Piterra jedziesz z kagańcem... już mi Cię żal nie dość że szybko będziesz wracał, to na dodatek nie pooglądasz fajnych dupek zastanów się co robisz...
  2. no możecie wpaść na Rybnik nad zalew, jakiś DINO PARK otwarli
  3. ja mam carbon i jest gites, drewna sobie wogule nie wyobrażam na mojej desce...takie sztuczne i świecące to jest gdyby tak prawdziwe drewno, ale serio prawdziwe, zaimpregnować i zapodać do autka, do tego cała bananowa skórka, było by extra te węglowe co zapodał Malik rezacz są mega kox! no ale cena :gwizdanie: a tak poza tematem, w moich carbonach mam w drzwiach pourywane zatrzaski, i są na kleju, tzn. były, kleje to kropelką, tak po trochu żeby nie ubrudzić tapicerki ale nie trzyma tak jak ma, dlatego przy okazji pytam jak Myślicie czym to najlepiej podkleić? może silikonem na gorąco? albo silikonem do szyb?
  4. noo nie żebym Cie dołował, ale będzie tak jak piszesz wieczorem to jedynie pozostaje CI odwiedzić jakiś dobry klub, i tam sobie też pooglądasz/zarwiesz/zabawisz - do wyboru
  5. noo sparki żebyś wiedział...panny pokazały już dzisiaj ciała, strzeliłem se rundke przez miasto żeby pooglądać niezłe ciałka łażą :>
  6. buhhehe ja już nie patrze, teraz będę uważał te auto tylko jako środek transportu, bo cała lewa kasa idzie w to autko :gwizdanie: zrobie to co chciałem zrobić i koniec już coraz bardziej nienawidze te auto:/ dopiero 19 stopni ciepła na dworze, a w środku piekarnik...BRAK KLIMY i zaraz będę jak tost się piekł:/ ale to tak jest jak się kupuje auto bez oleju w głowie, na szybko wrrr a co ktoś znów stawiał???????? oj ja widzę że serio się rozpijacie
  7. no szkoda że nie jadę, cóż te moje auto tak mnie dołuje.............pełno na nim rys mam takie nerwy że znów kupiłem padło, dlatego następne musi być super mega pewne!!! i spocik na wolnym powietrzu....extra, ja końcówki drążków wymieniałem, i przymierzałem się do wymiany wahaczy - teraz to dam radę! ehhh już niedługo i się pokażę fotosy jakieś są???
  8. buuu Miro ale pech, cóż, będe miał najwyżej lekko bite auto :> felgi felgami, można kupić inne... no a co z tym wypadem do BB?
  9. no i co szczerzysz zęby ? maluj te auto na czarno
  10. spadaj i tak ją kupię...chyba że mi ją sprzed nosa ktoś wcześniej zgarnie, to wtedy poszukam diesla sedana zostało mi tylko 18 z 21 dni wolnego, jak tak będę brał to na przyszły rok mi nie zostanie:/ i nie jadę jeżdze na 2 alu i 2 zimowych, z mega wyjebaną zawiechą, strach jeździć, dopiero pod koniec przyszłego tygodnia wszystko wymieniam:/ serio ja odpadam
  11. no to jedzcie tego 8.04 bo jak widać już 3 autka by jechały, ja najwyżej nie pojadę, no nie będę płakał, kiedyś się tam znów przejedziemy Miro...ale fotyyyyy buhahhaha ta małpa jest the best! ale zauważyłem że to chyba nie aktualne foto...bo tam jesteś bardziej koks, a teraz ten basior piwny odstaje
  12. buhehhee teraz ty Piterra masz zły dzień że tak koledze pojechałeś??? to jest to samo co ktoś chciał kombinować w Rybniku...jak chcesz to znajdz sobie kogoś z zabrza i się spotuj, a jak już wam się znudzi to i tak wpadniecie do Gliwic... jakoś jeżdze z Rybnika, mam ponad 20km i nie narzekam, jeździ się dla ludzi, dla miłośników marki Audi a nie bo tam akurat są spociki... co do Bielska, postaram się jechać, ale jedynym warunkiem jest to że pojedziemy po świętach
  13. Pelex a to sam zakładasz? hmm ja właśnie też sam chce wymienić, conieco wiem, wiem co i jak, ale czekam na odbiór gwintu żeby odrazu całość poskładać... kiedy planujesz wymiane? bo byśmy mogli coś pokombinować i odrazu na dwa auta wymienić :>
  14. u mnie zmiana planów, niewiem kiedy będę miał czas na wyjazd, ustalcie datę, najwyżej sobie załatwie wolne... jak narazie dużo roboty przy aucie, niewiem kiedy wpadnę na spocika:/ ogólnie brak czasu... GREGORY...święta są 12,13.04 Pelex coś to se sprawił??? gwint????? :>
  15. ja bym pojechał...ale dopiero od 15.04 mam czas, a chciałbym pojechać, no ale nie pojadę bez skończonych modów...
  16. ja jeżdze do Gliwic, to chociaż raz niech Gliwice wpadną do Rybnika :> co Wy na to OK WIDZE ŻE WSZYSCY SIĘ ZGADZAJĄ buheheh pomyślimy, zobaczymy :gwizdanie:
  17. buheheheh Prezes nie przeginaj z ceną, zresztą i tak ceny się jeszcze pozmieniają, ponegocjujemy pod koniec tego roku tamta którą pokazałeś wczoraj widziałem...weeeź ludzie mają poryte dajcie po piątku jakieś foty, żebym widział jak działa ten specyfik bo chyba nie wpadnę... Miro, ta biała mi się nie podoba... WOLE wiesz co...
  18. obstawiam że w połowie kwietnia, jak już będzie cieplutko (miejmy nadzieję) wyjedziemy z podziemi i tym sposobem przejedziemy przez Gliwice, prosto na nową/starą miejscówkę czyli pod ARENE więc wpadaj na spociki...a pojedziesz z nami takiego zaproszenia się nie odmawia ps. chodzą mi pewne plany po głowie, żeby zrobić sobie w przyszłości gdzieś grilla, tylko trzeba znaleźć spokojną i fajną miejscówkę...tak jakby ogólnopolski :gwizdanie:
  19. nie bo w soboty mają beee emmm wuuu a tak poważnie to na początku była ankieta, kiedy mają odbywać się spociki, no i wyszło że piątek... wal do Prezesa i zobaczymy co on na to...
  20. a no już dawno nie widziałem...
  21. buhehheheh nie no nigdy nie widziałem
  22. Gureguru na twoje auto to szkoda takich specyfików, i tak z każdej strony go już ludzie dopieścili... maluj całe na czarną perłe :> bez obrazy a Ty Prezes tak co się pochwalisz co to za specyfiki
  23. a no ludzie mają fantazję... Miro...a czego używasz do pielęgnacji autka??? megauris? dokładnie proszę, no i nazwy i przybliżone ceny, i na ile starcza, heh i jaki efekt tak wiem że dużo wymagam ale cóż...
  24. Pelex a jednak... :> Prezes a Ty nie kombinuj i szanuj auto, na necie nie ma żadnego fajnego egzemplarza:/ powiedz kiedy pastujesz, bo zawsze jak ja umyje, Ty Czester sie tracisz...to pada - przykład umyte w sobote, niedziela pada moje przybycie w tym tygodniu na spota zagrożone... zresztą i tak na spocie muszę coś wyrezać przy lampie z Piterrą...a go teraz nie będzie ps. alkoholiki...walicie piwsko a potem na siłownie bo bebech rośnie...CO NIE PREZES
  25. Alpine cde 9881r niestety PB ES 5C niestety Re Audio SR10d2 17,5l zamknięta US Amps 800.4 Stinger tyle

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.