Treść opublikowana przez Pucek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oj Piterra jedziesz z kagańcem... już mi Cię żal nie dość że szybko będziesz wracał, to na dodatek nie pooglądasz fajnych dupek zastanów się co robisz...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no możecie wpaść na Rybnik nad zalew, jakiś DINO PARK otwarli
-
[ALL B5] Wymiana drewna - co polecacie ?
ja mam carbon i jest gites, drewna sobie wogule nie wyobrażam na mojej desce...takie sztuczne i świecące to jest gdyby tak prawdziwe drewno, ale serio prawdziwe, zaimpregnować i zapodać do autka, do tego cała bananowa skórka, było by extra te węglowe co zapodał Malik rezacz są mega kox! no ale cena :gwizdanie: a tak poza tematem, w moich carbonach mam w drzwiach pourywane zatrzaski, i są na kleju, tzn. były, kleje to kropelką, tak po trochu żeby nie ubrudzić tapicerki ale nie trzyma tak jak ma, dlatego przy okazji pytam jak Myślicie czym to najlepiej podkleić? może silikonem na gorąco? albo silikonem do szyb?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
noo nie żebym Cie dołował, ale będzie tak jak piszesz wieczorem to jedynie pozostaje CI odwiedzić jakiś dobry klub, i tam sobie też pooglądasz/zarwiesz/zabawisz - do wyboru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
noo sparki żebyś wiedział...panny pokazały już dzisiaj ciała, strzeliłem se rundke przez miasto żeby pooglądać niezłe ciałka łażą :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
buhhehe ja już nie patrze, teraz będę uważał te auto tylko jako środek transportu, bo cała lewa kasa idzie w to autko :gwizdanie: zrobie to co chciałem zrobić i koniec już coraz bardziej nienawidze te auto:/ dopiero 19 stopni ciepła na dworze, a w środku piekarnik...BRAK KLIMY i zaraz będę jak tost się piekł:/ ale to tak jest jak się kupuje auto bez oleju w głowie, na szybko wrrr a co ktoś znów stawiał???????? oj ja widzę że serio się rozpijacie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no szkoda że nie jadę, cóż te moje auto tak mnie dołuje.............pełno na nim rys mam takie nerwy że znów kupiłem padło, dlatego następne musi być super mega pewne!!! i spocik na wolnym powietrzu....extra, ja końcówki drążków wymieniałem, i przymierzałem się do wymiany wahaczy - teraz to dam radę! ehhh już niedługo i się pokażę fotosy jakieś są???
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
buuu Miro ale pech, cóż, będe miał najwyżej lekko bite auto :> felgi felgami, można kupić inne... no a co z tym wypadem do BB?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i co szczerzysz zęby ? maluj te auto na czarno
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spadaj i tak ją kupię...chyba że mi ją sprzed nosa ktoś wcześniej zgarnie, to wtedy poszukam diesla sedana zostało mi tylko 18 z 21 dni wolnego, jak tak będę brał to na przyszły rok mi nie zostanie:/ i nie jadę jeżdze na 2 alu i 2 zimowych, z mega wyjebaną zawiechą, strach jeździć, dopiero pod koniec przyszłego tygodnia wszystko wymieniam:/ serio ja odpadam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to jedzcie tego 8.04 bo jak widać już 3 autka by jechały, ja najwyżej nie pojadę, no nie będę płakał, kiedyś się tam znów przejedziemy Miro...ale fotyyyyy buhahhaha ta małpa jest the best! ale zauważyłem że to chyba nie aktualne foto...bo tam jesteś bardziej koks, a teraz ten basior piwny odstaje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
buhehhee teraz ty Piterra masz zły dzień że tak koledze pojechałeś??? to jest to samo co ktoś chciał kombinować w Rybniku...jak chcesz to znajdz sobie kogoś z zabrza i się spotuj, a jak już wam się znudzi to i tak wpadniecie do Gliwic... jakoś jeżdze z Rybnika, mam ponad 20km i nie narzekam, jeździ się dla ludzi, dla miłośników marki Audi a nie bo tam akurat są spociki... co do Bielska, postaram się jechać, ale jedynym warunkiem jest to że pojedziemy po świętach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pelex a to sam zakładasz? hmm ja właśnie też sam chce wymienić, conieco wiem, wiem co i jak, ale czekam na odbiór gwintu żeby odrazu całość poskładać... kiedy planujesz wymiane? bo byśmy mogli coś pokombinować i odrazu na dwa auta wymienić :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
u mnie zmiana planów, niewiem kiedy będę miał czas na wyjazd, ustalcie datę, najwyżej sobie załatwie wolne... jak narazie dużo roboty przy aucie, niewiem kiedy wpadnę na spocika:/ ogólnie brak czasu... GREGORY...święta są 12,13.04 Pelex coś to se sprawił??? gwint????? :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja bym pojechał...ale dopiero od 15.04 mam czas, a chciałbym pojechać, no ale nie pojadę bez skończonych modów...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja jeżdze do Gliwic, to chociaż raz niech Gliwice wpadną do Rybnika :> co Wy na to OK WIDZE ŻE WSZYSCY SIĘ ZGADZAJĄ buheheh pomyślimy, zobaczymy :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
buheheheh Prezes nie przeginaj z ceną, zresztą i tak ceny się jeszcze pozmieniają, ponegocjujemy pod koniec tego roku tamta którą pokazałeś wczoraj widziałem...weeeź ludzie mają poryte dajcie po piątku jakieś foty, żebym widział jak działa ten specyfik bo chyba nie wpadnę... Miro, ta biała mi się nie podoba... WOLE wiesz co...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
obstawiam że w połowie kwietnia, jak już będzie cieplutko (miejmy nadzieję) wyjedziemy z podziemi i tym sposobem przejedziemy przez Gliwice, prosto na nową/starą miejscówkę czyli pod ARENE więc wpadaj na spociki...a pojedziesz z nami takiego zaproszenia się nie odmawia ps. chodzą mi pewne plany po głowie, żeby zrobić sobie w przyszłości gdzieś grilla, tylko trzeba znaleźć spokojną i fajną miejscówkę...tak jakby ogólnopolski :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie bo w soboty mają beee emmm wuuu a tak poważnie to na początku była ankieta, kiedy mają odbywać się spociki, no i wyszło że piątek... wal do Prezesa i zobaczymy co on na to...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a no już dawno nie widziałem...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
buhehheheh nie no nigdy nie widziałem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gureguru na twoje auto to szkoda takich specyfików, i tak z każdej strony go już ludzie dopieścili... maluj całe na czarną perłe :> bez obrazy a Ty Prezes tak co się pochwalisz co to za specyfiki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a no ludzie mają fantazję... Miro...a czego używasz do pielęgnacji autka??? megauris? dokładnie proszę, no i nazwy i przybliżone ceny, i na ile starcza, heh i jaki efekt tak wiem że dużo wymagam ale cóż...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pelex a jednak... :> Prezes a Ty nie kombinuj i szanuj auto, na necie nie ma żadnego fajnego egzemplarza:/ powiedz kiedy pastujesz, bo zawsze jak ja umyje, Ty Czester sie tracisz...to pada - przykład umyte w sobote, niedziela pada moje przybycie w tym tygodniu na spota zagrożone... zresztą i tak na spocie muszę coś wyrezać przy lampie z Piterrą...a go teraz nie będzie ps. alkoholiki...walicie piwsko a potem na siłownie bo bebech rośnie...CO NIE PREZES
-
[ALL B5] Czy taki zestaw będzie dobrze grał ?
Alpine cde 9881r niestety PB ES 5C niestety Re Audio SR10d2 17,5l zamknięta US Amps 800.4 Stinger tyle