Treść opublikowana przez Pucek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
znalazłem na necie za 84 zł szt. tzn. zamiennik ORI prawdziwy ori czyli valeo to ponad 120 zł za sztuke oczywiście używki, a ja mam nowe... podziele się wrażeniami jak wkońcu je dostane, czy było warto czy też nie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja też kombinowałem nad czymś do jazdy dziennej, ale ledy odrazu odrzuciłem bo takowe upatrzyli se u mnie mega tuningowcy, jeździ jedna A4 na ledach, no dobra okej, ale potem widziałem calibre, golfa 2/3, ostatnio fiesta, beeemwu, ogólnie u mnie ta moda już panuje od dawna, ja zrezygnowałem, chciałem zamiast halogenów coś tego typu założyć ale jednak kupiłem ori halo... ten zawias musi być, mi by było siara jeździć tak wysokim autem na takich fajnych alu i o takim rozmiarze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
heh przecież nie będziecie jeździć tak daleko, żeby kupić oponki... poszukajcie sobie tam w waszych rejonach, przecież ci handlarze co stoją na giełdzie mają właśnie warsztaty gdzie poza giełdą handlują też tam oponami tam gdzie ja kupiłem to miejscowość MARKLOWICE, kolo kopalni, mały warsztacik, ale opon mają nie za dużo, tylko same konkrety, żadnych łysych, tylko same fajne, i jak widzicie w dobrej cenie SomeS 18'' tam mieli, ale niewiem czy 225, widziałem 235,255 też było, po tym rozmiarze nie patrzyłem i się nie pytałem przyjedziecie a akurat będzie lipa bo opon mało i co...? dalej jeździsz wozem drabiniastym? co ze springami...? kuurde M@rk zabiłeś mnie tym pytaniem teraz...nie pamiętam dokładnie ale ja mialem ten ori koncentrat, wymieszałem go z wodą destylowaną, no jakoś 3,5 litra napewno... a Mark powinno na zbiorniczku pisać!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pelex ja jak szukałem to widziałem sporą ilość takich oponek w tym rozmiarze, to poprostu wmiare łatwo dostępny towar, pojeździj po serwisach gdzie mają używki, ja te moje, dwu letnie opony, Pirelli P Zero Nero, 17'' kupiłem za 180 zł szt, bieżnik prawie nowy, jeszcze "włoski" miały, mam takie jedno fajne miejsce, co sezon tam kupowałem i będę kupował ps. miałem jechać na giełde, ale zwątpiłem bo tam za podobny komplet opon (2 szt) zawołali mi 500 zł i to w gorszym stanie, no i człowiek nie wie co się dokładnie kupi, tam mi odrazu pozakładali i widziałem, słyszałem i czułem jak oponki się spisują
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
kupiłem tą antene tam gdzie kupowałem ten pierwszy zestaw, mówiłem gościowi że chce jakąś do metra, najlepiej na stałe, i żeby nie stracić na zasięgu, odrazu pokazał tą sirtela i mówił że będzie wporzo! ja tam na CB się nie znam, chce poprostu słyszeć co się dzieje przedemną jak jadę w trase to co mam jechać do elektromechanika, i powiedzieć mu że nie mam masy na klapie, ale najpierw sam sprawdzę czy tak jest dodam że wystroić tą antene chciałem w innym miejscu niż kupiłem, dlatego też tydzień po tym jak dowiedziałem się że ta antena nie pasi do tego radia pojechałem tam, powiedziałem co jest grane i sprzedawca potwierdził że musi się dać i że napoewno to się da zrobić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobry... po pierwsze, jestem bardzo zły, nie dostałem paczki z kubełkami, nie dojechały do mnie halogeny po drugie, odpadam z ogólnopolskiego, wszystkie plany poległy po trzecie, wymontowałem moje CB, więc pojade gdzieś w kolumnie żeby nie zarobić fajnego filmiku :gwizdanie: po czwarte, dostałem mandat 50 zł od miejskich pedałów czyt. straż miejska, za brak kosza na śmieci (aktualnie mieszkam poza zameldowaniem do września) i muszę na 5 miesięcy kupować kubeł i zamawiać śmieciarke wrrr... po piąte, nie wypiłem piwka po ciężkim dniu w pracy, z tego powodu jeszcze bardziej się zdenerwowałem po szóste, Piterra, to ty serio zakręć się gdzieś przy warsztacie, i zmień branżę po siódme, Królu tak dać d*py... żeby Tobie trzeba było pokazywać gdzie jest numer od Mirona...świeżakowi to nie powiem ale TOBIE? po ósme, SomeS najwyżej dasz mi tą dokładke na spocie, ja tam zajade i zapytam ile za to chcą, i na kiedy zrobią, zdzwonimy się i podejmiesz decyzje po dziewiąte, ktoś mi zapitolił znaczek 1.8 z tylnej klapy...dzisiaj kupiłem nowy i po dziesiąte, jestem zły, przybity i zdenerwowany, mam nadzieję że jutro będzie fajnie i spocik będzie mega, ekipa z katowic chyba liczy więcej jak 10 autek wkońcu to katowice, bez porównania z Gliwicami, CIEKAWE CZY BĘDZIE CHOCIAŻ TYLE AUT CO NA 1 SPOCIE W GLIWICACH Sparki, a moze zrobiles lasce dziecko??? no co jest grane ? :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Czy blacha w bagażniku przeszkadza w odsłuchu basu ?
po pierwsze to kolega nie napisał co chce osiągnąć, więc niewiadomo czy chce tam wsadzić lepsze głośniki dla lepszego grania do dobrego audio nie powinno się mieć gośnikow z tyłu, więc zwykłe ori dla normalnego człowieka będą ok dla grania podczas jazdy z rodziną
-
[B5 ADR] Czy blacha w bagażniku przeszkadza w odsłuchu basu ?
łooo mój stary jak świat temat został odkopany :> podpowiem że podkręciłem conieco, wywaliłem ten kawałeczek który jest za podłokietnikiem chyba na narty, otwarłem podłokietnik i jest już spora rożnica, ale będę się z tym bawił, bo to dalej nie gra tak jak ma grać mi się wydaje że ta blacha jest bo ktoś poprostu nie zamowił dzielonyh siedzeń, nie powinna teraz pełnić roli konstrukcyjnej nadwozia, więc na moje oko raczej można ją wyciąć, tylko jak wycinać to z głową bo przyszły właściciel może się doczepić do tego że coś tam było kombinowane odnośnie głośników, nie mam zielonego pojęcia, ale jak widziałem to nieoryginalne głośniki ludzie przykręcali do półki, zagrać to to zagra, tylko nie będzie tak trzymać jak przykręcone do blachy! ps. ja bym się zastanowił nad ori głośnikami
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
to jak się tutaj dużo ludzi zna na CB to ja proszę o pomoc, co mam zrobić kupiłem radio alan 101 z anteną midland ml 145, jak wiadomo antena na magnes, dosyć długa, radio odbierało dosyć dobrze, tak że to co chciałem to usłyszałem, miałem ją na klapie, wkurzało mnie to że musiałem ją co chwile ściągać, na parkingach podziemnych i tego typu miejscach, ogólnie pod magnesem na karoseri miałem sporo rys i wyblakłe koło lakieru sprzedałem i kupiłem na stałe, uchwyt sf40 też do klapy, antena SIRTEL S90, podoba mi się, czarna i ogólnie fajna, ALE od uchwytu na klapie znać mi miejsca przykręcenia uchwytu, czyli dwa malutkie punkty, to ujdzie, ale na tej antenie nic nie słysze, gość nie umiał jej zestroić, swr ciągle na max, myślał że to antena padła, dał na próbe taką samą tylko nową z jego sklepu, to samo, ja coś tam słyszałem, mnie ludzzie nie słyszeli, natomiast momentami słyszałem w radiu obroty silnika niewiem Panowie co zrobić, podobno może być tak że antena nie pasuje do radia, nie potrzebuje super sprzetu, bo jeżdze mało w trasach, myślałem żeby też tą antene sprzedać, kupić coś z presidenta, bo na takiej wszystko słyszałem, ten co mi stroił założył na próbę presidenta, taką małą na magnes, odbiór extra, mało szumów co mam zrobić, dodam że podłącze najpierw radio pod akum, teraz mam pod zapalniczke, z alternatorem problemów niemam, a podobno te zakłócenia są od niego ratujcie sorki że tak chaotycznie to opisałem ale chyba każdy zrozumiał
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nooo ja też nie pamiętam :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
SomeS nie ma za co nie kozacz mi tu bo masz turbognojówke, a ja tylko poczciwy ADR i niż rozpędze tą kupe złomu to będziemy musieli hamować Pelex oleju nie przybyło???
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to jak znajde te moje naklejki, bo kupiłem wtedy 5 szt. to zabiore na czwartek ze sobą, bo na spoty jeździć a nie być oznaczony naklejką Gureguru stawiasz piwskooo...od Ciebie to jeszcze nie piłem piwa.. myślałem że źle widze, a tu jednak ponad 300 walnięte, oj bije na głowy spamerzy Piterra vs. M@rk = PRAWIE JAK MORTAL KOMBAT ja odrazu mówie że nie mam zamiaru przekraczać 150km/h, bo pewnie to nie będzie spokojna jazda szajbusy a to może na przywitanie, Katowiczanie postawią conieco...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rude niepewne :> Miro, noo tak myślalem że o ten parking chodzi, tylko ja mówiłem jak tam dojechać jak jade od RYBNIKA do GLIWIC, wszystko wiem ja ide wkońcu spać, bo mam na rano i pewnie jutro będe spał na stojąco, a najgorsze to to że łazi tyle tego dozoru że trzeba uważać żeby na spaniu mnie ktoś nie przyczaił jakoś do czwartku wytrzymam, piątek wolne szkoda że spocik w Kato jest dopiero na 19.00, bo jednak to późna godzina już to dobranoc wszystkim
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czester nie kracz bo wykraczesz ja zawsze będę za areną
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ehhh spamowicze... 5 stron czytania, ja też się chyba na kato piszę, tylko niewiem gdzie ten głupi parking gdzie mam się stawić ale to się dogadamy to wysyłam priv do Mirona i będę już na liście, liczę na Guru i na Piterry też Somes a poco wozić drzewo do lasa?? ja jade bez laski, jeszcze tego mi brakuje żeby mi buczała pod nosem :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mark włazisz do kanału, i patrz po przewodach gumowych które idą z chłodnicy, do takiego plastikowego elementu który jest przykręcony do silnika, na dwóch śrubkach "szóstkach" od dołu od strony kierowcy nie musisz ścigać żadnego zderzaka ps. gdybyś mie mógł dojść do tych śrubek, weź małą końcówke o numerze 10 do grzechotki, załóż na śrubke i do końcówki włóż śrubokręt płaski, ja tak odkręciłem bo jak mówie mało tam jest miejsca co do wypadu do katowic, jest mi to jedno, ale jak jedziemy w czwartek na katowice, to piątek w Gliwicach odpadam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mark wymiana termostatu to moment, robiłem to sam, potrzebujesz klucza nasadkowego 10, jeden zwykły, a drugi taki żebyś doszedł, ciulate miejsce do odkręcenia, wjeżdzasz na kanał i po sprawie, oczywiście nie piszę już że trzeba spuścić płyn ja za termostat WAHLERa czy jakoś tak w IT dałem 35 zł, sprawuje się wyśmienicie, po chwili mam cieplutkie powietrze i temperatura się trzyma, więc poco przepłacać, termostat jest termostatem, ma działać Gregory, conieco słyszałem o tym podatku, ale z tego co pisało na necie to miało to na czymś innym polegać, auto starsze niż rocznik 91 = 3000 zł podatku co rok, auto do 9ciu lat to 500 zł co rok, a młodsze 100 zł no więc niewiem, co tam znów te darmozjady z wiejskiej wymyślili innego, ja bym ich za jajca powiesił i dał każdemu auto 15 letnie, 3000 zł wypłaty, mały dług do tego i wtedy ich tępy tok myślenia napewno by się zmienił
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
uwaga VIPy atakują Miro ile robisz kilometrów na baku? ile tam wlewasz? dzisiaj znów nalałem do pełna, 55 litrów, trzeba było zatankować bo pogłoski głoszą że od jutra ma być spora podwyżka cen
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gregory, uwierz mi że gdybym wtedy miał więcej wiedzy na temat A4 to kupiłbym auto z klimą, 1.8T i na dużo lepszym wypasie, ale miałem zerowe informacje i zrobiłem ten najgłupszy błąd!!! dla mnie przesiadka ze zgnitego escorta z 91 roku, gdzie widziałem asfalt pod nogami, wszystko waliło i klekotało, to był ogromny szok, jak to jechało, jak cicho i komfortowo, jeszcze takie felgi, sport zawias, no napaliłem się i kupiłem, miałem wtedy do dyspozycji 20 tyś zł, a kupiłem auto za 14.700 zł więc śmiało mogłem dołożyć i szukać lepszej młody głupi, no cóż, ja osobiście nie mam przekonania do gazu, jakoś tak, pewnie gdybym miał gaz to poszedł by ostro w górę, bo zawsze mam takiego pecha następny to prawdopodobnie diesel, ale do tego silnika nie mam pewnego mechanika więc znów mam strach kupować takie wozidło pomyśle jak będę miał pieniądze w ręku albo na koncie, narazie sobie daruje oglądanie ogłoszeń i wogule, nie dość że euro drogie to wszędzie się wszystko jebie, nie ciekawie w pracy, jak się polepszy to będziemy myśleć M@rk, obstawiam też pompę wody heh ja moim padłem narazie do 180km/h doszedłem, jakoś nie ma gdzie spróbować :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
M@rk to dlaczego nie kupiłeś eLPiGiii??? albo turbo gnojówke? ja jak narazie wstrzymałem się z myślą o nowym aucie, zbieram kase, a pomyśle dopiero w przyszłym roku, bo jak kupie to napewno coś nowszego, z silnika benzynowego raczej rezygnuje, bo 700 zł miesięcznie na paliwo mi się nie uśmiecha dawać M@rk może byś się przełamał i wpadł teraz w piątek??? Diman - jak się zapali ta czerwona lampka to ograniczysz jazde dopiero wtedy, teraz się nie martw najlepiej nie czytaj informacji na temat tego pechowego silnika bo potracisz włosy, albo osiwiejesz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
noo Sparki ja nigdzie nie jeżdze a 3 baki paliwa poszły do wiatru, spalanie mam 9,5/10...heh a najlepsze to to że 10.10.2008 wymieniałem olej, dzisiaj sprawdziłem w książce servisowej i już bym powoli musiał wymieniać, zrobiłem 12 tyś km w pół roku szooook wszystko przez te spoty...chyba kupie ścigacza z chin i będę WAS odwiedzał teraz na 90 % będę mógł być co tydzień na spotach...Cieszycie się cooo??? :> Guru to musiała być MEGA IMPREZA
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu, nie drażnij nas, przeproś ładnie i napisz że oczywiście wolisz jeżdzić duuużo kilometrów do Gliwic bo tam jest najlepsza ekipa :> jaka wojna, nikt się nigdzie nie bije Vice a jak tam nosek??? pochwal się wkońcu co to zrobiłeś Panowie, przejeździłem w tamtym miesiącu 3 baki benzyny:/ liczyłem od 10 do 10 następnego miesiąca, Wy też tyle lejecie czy ja tak wale te kilometry...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://moto.allegro.pl/item627613987_atrapa_grill_audi_rs4_rs_4_1994_2001r.html brać...SomeS szukałeś ostatnio odnośnie spotów, napewno by nie przeszło to żeby zmienić z piątku na czwartek, jestem za tym żeby od czasu do czasu gdzieś podjechać do kogoś na spota, np. katowice, czemu nie, ale najlepiej jechać w parę aut bo co to za sens jak z 15 aut które bywają praktycznie co tydzień będzie chciało jechać w sumie 5 autek... lipa zleksza zobaczymy co na to reszta
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
łoooo EU atakuje co do spotów, niewiem czy to przejdzie, mi osobiście niebardzo się to widzi, w Gliwicach jest dobra miejscówka, spokój i nikt do nas nic nie ma, jest gdzie odpalić grilla, miejscówka w sam raz, ale wiadomo że jeśli mi się to średnio widzi, a reszta to zaakceptuje to przez jednego gościa nie przyjmiemy propozycji Keżora... kombinujcie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
obstawiam że plan nie wypalił, i SomeS chce dać tą dziure zaspawać zgadłem??? ja wiem gdzie w Rybniku spawają, robią to na miejscu, w normalnych cenach...jak by co niewiem dlaczego odrazu tego tak nie zrobiłeś, no chyba że przywaliłeś znów w coś i do klejenia jest zderzak jak spadasz na EU to tylko nie koledzy... :gwizdanie: