Treść opublikowana przez Pucek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale Ty Gureguru lubisz te pały...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kris ja obstawiam że to będzie tak, robota/wypoczynek połączony z czerwoną ulicą to mamy extra pogodę, ehhh jeszcze tydzień deszczu czyżby znów podziemia?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a tam jedziesz autem??? czy zostaje w knurowie??? bo wiesz, ktoś je musi przepalać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dlaczego Pelex? SomeS a ja jakos nigdzie nie jezdze i zyje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka najpierw dobre wiadomości - dostałem kaskę za drzwi od PZU mam od dziś weekend a w przyszłym tygodniu pracuję tylko 3 dni :> a no i będzie wypłata na koncie złe wiadomości - nieznam dobrego lakiernika, niewiem czy się wyrobie na spocik w tym tygodniu:/ no i znów mam na rano:/ a pozatym SomeS a poco tam jedziesz? na robote? spalił mi się bezpiecznik od tylej lampy, a tak kombinowałem co się stało, nawet pociągłem zasilanie z drugiej lampki a tu głupiutki bezpiecznik za 10 groszy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a to mi wysłał kumpel... a właśnie, dzisiaj w ZAKUP KONTROLOWANY 7 na TVN Turbo o 23:00 gość będzie kupował auto do 45 tyś zł, będzie tam też testował B6, ciekawe co tam pokażą i jak go ocenią, warto obejrzeć
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
nooo te przednie lampki są miodzio! teraz tak jak już każdy zauważył trzeba coś z dokładkami wyrezać bardzo fajna
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
buihehehehhe Miron noo aż tak przejebane jak ten gość z youtube to niemam ale podziw! Piterra odnośnie felg, niemam narazie żadnej koncepcji, narazie mam na głowie nowe lokum:/ prawdopodobnie będe mieszkał w centrum w kamienicy więc remonty i te sprawy - a miałem sobie kupić motor ;( cóż, zobaczymy, powinienem się teraz w piątek zjawić, ale nie obiecuje, no i na forum też nie bardzo będę miał czas więc jak coś to dzwonić (mam na rano ) to dobranoc Pany aha Diman jak już to bierz FK, sonar to gorzej niż źle przykład, jak byłem ustawiać lampy depo, gość przedemną ustawiał właśnie owe sonary w B5, i koleś mu nie podbił przeglądu za to bo soczewka tam świeci wszędzie, świecisz po drzewach i wogule JEDNYM SŁOWEM SZAJS jak już to VALEO/DEPO/TYC/FK no i chyba odłączysz ringi odnośnie lamp na tył do B7, zobacz jest temat od Malika, albo warsztat albo styling, tam conieco rezają ale nie jest to tak dobre jak być powinno
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z tymi niemcami to prawie że prawda, że najebany hmmm...coś tam pisali na ogólnopolskich że coś wciąga ale że pije to niewiem, a że lubi owłosione panienki??? no nikt z nas nie widział co ma pod ciuszkami jego Żona ogólnie to
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to z imionami jest dobre... Guruguru (tak miało być ), no TY TY aaa no i Czester też :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Guru co takie zdziwko? przecież sam nawaliłeś tyle postów, ja musiałem prawie 10 stron czytać SomeS, tylko że ja żeby wrzucić tam większe alu to muszę maxymalnie do góry ustawić ten zawias Uwaga - podczas pisania wysłano 2 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? spamerzy :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a SomeS lekka przymiarka do 18'', niewiem ile jeszcze mogę wyżej posadzić auto, no i ledwo do 18'' wejdzie ale wejdzie... halogen mam zaparowany, musiałem wybadać sprawe i chyba pójdzie do reklamacji bo dalej paruje no i skończyć podświetlenie nóg musiałem, takie ori, teraz musze kupić ori przełącznik żeby na dobre podłączyć halogeny a się nie odzywałem bo jakoś na te B(6?7? a może8?) zarobić trzeba chyba w najbliższym czasie wogule długo się nie odezwe - druga robota czeka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
SomeS a co takie zdziwko??? wczoraj mnie nie było bo grzebałem przy aucie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam Kris po numer zadzwoń do Mirona numer znasz... ta pogoda tak mnie dołuje, ehhh nic mi się niechce! Piterra przegladałem do mnie 18'' i szczerze to coś tam bym znalazł, ale szkoda mi tych moich bo jak by nie było mam tam prawie nówki opony na przodzie, a te komplety z allegro przeważnie mają łyse opony :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra Miro nie zachwalaj już tak swojej bryki :naughty: każdy wie że to wychuchany rodzynek i jak bym miał kaske to odrazu biore tak to właśnie jest z OKAZJAMI, nawet napiszę że lepiej dołożyć niż ładować jak do skarbonki, długo kolega tym super fajnym B6 za małe pieniądze się nie nacieszył ja spadam, spamujcie Chłopaki z głową
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
P R A W I E . . . :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam Miro no fajna, ale silnik zagadka SomeSowe piwko to bym wypił tylko niewiem czy będe Piterra a co tak wypytujesz??? rezasz zawias i alu??????
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
noo jak jutro jest spocik to MNIE TEŻ NIE MA :decayed: bo SPOT JEST W PIĄTEK
-
PLUS zmienia regulamin - możesz zerwać umowę z operatorem
mam PLAY od lutego, od 4 lat mam orange/idea, więc mam 2 telefony, na Play mam wszędzie zasięg, w orange mogę marzyć, płacę 50 zł i mam tyle minut, co w orange za 100 zł... telefony w Play dużo lepsze, posiadam też internet bezprzewodowy orange, działa gorzej niż źle! teraz na próbę dostałem to samo z Play, i zostawiłem sobie bo TERAZ WIEM ŻE MAM INTERNET :> czyli wypowiadam wszystko co związane z orange, bo poprostu mam ich dosyć! ps. rodzinka też rezygnuje z orange na korzyść Play polecam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
SomeS...to była NIEBIESKA STRZAŁA to Miro pewnie jechał pucować B6...no tak, wyjechał na chwile z garażu i troszke popadało, więc trzeba teraz polerować SomeS co tam wyrezałeś?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam... wyspany po nocce a tu nic się nie dzieje...jak nie ma króla to nie ma też postów główny spamer spotów SG Miron, ja to już wiedziałem od niedzieli...nawet przewidują gradobicia, dlatego też auto codziennie stoi w garażu! niedaleko mnie gość zaparkował na parkingu przy kopalni "chwałowice" mondeo, odjebane, spojlerów masa, alu i te sprawy, wyszedł z pracy a tu drzewo na masce z tymi drzewami to nie ma jaj...uważać Panowie! odnośnie spotu, jak ma lać to co będziemy robić??? znów czekamy na wypogodzenie i prosto na STREFĘ ??? może do podziemii? chyba że serio są plany na te zabrze... ja niewiem czy będę bo muszę zająć się lubą...idzie do szpitala:/ więc zobaczymy co i jak
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:z rana Prezes pewnie jest u dentysty bo jak Królu zauważył nie ma zęba Piterra szaleje po nocce SomeS jak tak dalej będzie działał w klubie to zachwile będzie fioletowym... nic, jade do Raciborza... ale spokojnie nie do paki na spocie się pojawie narazie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Królu aaa tam się przejmujesz... najważniejsze to to że jesteśmy coraz bliżej tych 400 stron poleje się piweczko :decayed: ide spać... :> dobrej nocy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
M@rk mu z ciężarka przypadkiem przywalił...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Prezes a co tak cieszysz??? :>