Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. a no właśnie, jednak niebieska, a niemogłem sobie przypomnieć jakiego koloru była
  2. nooo napewno, ale obawiam się że teraz częściej w deszczową pogodę na spocie zobaczymy zieloną corse czyść tam czyść, ja już czekam na piątek, jak Cię nie będzie to widzimy się w knurowie a tak wogule to jest już ogłoszenie dotyczące B6?
  3. bo jeździ się na PB a nie tam na gnojówce teraz Miron, co się nie pomylisz na stacji, żebyś se smrodu nie narobił, bo mój inteligenty kuzyn do A3 tdi nalał se full bak 98 a podobno końcówka w dystrubotorze jest inna i się nie śmiej, bo ten czarny przeklniesz, non stop czyszczenie
  4. noo nooo Miron, jak to poczytałem to jedynie moge sobie wyobrazić ten wypas! ja liczyłem że to będzie ten fajny niebieski, a tu czarny - oj teraz to będziesz czyścił ja już nic więcej nie myśle, bo spać nie mogę aaa no i Mirek mam nadzieję że chociaż na tylnim siedzeniu dasz posiedzieć to czyść czyść i przybywaj w piątek, a to może spota na 17.00 ??? jednak co Prezes to Prezes, przynajmniej ma NAS kto godnie reprezentować
  5. no ludziska, Diman mi napisał właśnie, że MIRON MA MEGA FURE to sooobie pooglądamy w piątek no noo nooo znów zaszalał, coś mi się zdaje że jak zobacze tego furacza to szczena mi opadnie i znów będę tylko marzył o takim B7 :>
  6. na forum sprzedaje kolega SOKOLH kierownicę do polifta, na mały wieloklin ale cena 500 zł z poduszką nie sztuka kupić kiere, najgorzej potem kupić poduszke...bo te z allegro to przeważnie są bez poduszek Panie i Panowie zabieram moje dupsko, bo czas się zbierać do roboty to spamujcie ostro, tak żeby na piątek było co wypić [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 19:29_________________________________________________aha, a obszycie kierownicy to koszta od 100 do 150 zł wykonuje to gość z katowic na miejscu, ale niewiem nic więcej na ten temat no i baaardzo wiele osób ma obszytą, nie wygląda to źle i niewiem dlaczego królu twierdzisz że jest to do bani
  7. nie trzeba mieć garażu
  8. taaaa chyba jego fele a jest tam szpec od czerwonej lampki i ten co nie jeździ na spoty
  9. szybko? heh to lepiej zmień robote Guru jedz do Mirona, teraz tam biedny ma wycieczke ciekawskich
  10. siemka Guru, co tak późno? tu spam kwitnie a Ciebie niema wogule królu a Ty to co? obraza? jakoś nic nie spamujesz :gwizdanie:
  11. czerwone też będą pasować, no ale ja jednak wole te żóltawe, jak ori
  12. Reniu NIE PISZ DUŻYMI LITERAMI
  13. noo patrząc na to jak to świeci w aucie to chyba ujdzie, ale wiadomo że zdjęcie to nie wszystko jaki kolor planujesz zapodać? byle nie niebieski
  14. i właśnie ja tak to mam podłączone pod siedzenie z tyłu to niebardzo, każdy kto siednie na tył, będzie kopał w te lampki, chyba że zrobisz dziurę w siedzeniu od dołu czy też spodu i tam wkleisz w "siedzenie" taką lampkę sporo też zależy czy robisz na ori lampkach czy na jakiś diodach czy czymś podobnym zrobię foto gdzie trzeba się wpiąć, ale dzisiaj już nie dam rady bo pada, no chyba że się wyrobie to poślę na pw Czester, ja mam właśnie złe doświadczenia z wodą na drodze, teraz się już pilnuję bo też pojechało auto nie tam gdzie chciałem aha a to Miron jest zdrajcą!!!!!!!!!! TERAZ BĘDZIE GRAŁ W DRUŻYNIE DIESLI wsumie i tak leżał w krzakach i ściemniał
  15. Gracjan, podświetlenie to banał będziesz na spociku? to bym nawet wtedy pokazał gdzie się trzeba wpiąć, aha no i tyłu nie ma gdzie zamontować tzn. lampek pod przód jest ori miejsce, ale na tył nie ma takiego miejsca aha i można podłączyć że będzie świecić po otwarciu jakich kolwiek drzwi - wszystkie świecą, albo po otwarciu konkretnych drzwi zaświeci się konkretna lampka
  16. a może Rudi??? co Ty na to Pelex?
  17. to może mały spot u Mirona??? :>
  18. aaaa szkoda gadać kto się teraz zaopiekuje B6??? ja bym się nim zaopiekował ale niewiem jaki bank obrabować żeby na już wywalić tyle kasy ehhh to odwaliłeś furacza
  19. tak sobie, zbieram się do roboty... :gwizdanie: spadam narazie
  20. Pucek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    ja na odpryski i drobne poprawki kupiłem w ASO "zestaw naprawczy lakieru" i mogę polecić! dobrane pod kod lakieru, prawda jest taka że różnica w lakierze jest, bo wiadomo że przez 14 lat lakier wyblakł, ale za cenę ok 40 zł dostaje się ori lakier, mało bo mało ale na wszystko wystarczy, pędzelek, no i drugi pojemniczek z lakierem, też z pędzelkiem no i cacy, aha i nawet do przetarcia malowanego miejsca też jest końcówka, czyli taki zestaw regenerujący i nic nie złazi jak po kredkach, po myciu myjką ciśnieniową
  21. nad przednią szybą to rdza wychodziła nawet w 95 roku czyli przed liftem czy blacha się pogorszyła? wątpie, jedynie wiadome jest że środek B 5 jest trwalszy niż w B6/B7 i nawet o tym pisano na forum, poprostu oszczędzali

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.