Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. heh no narazie szperam na forum, bo nigdy nie ma na to czasu, zawsze tylko liczy się spam na śląskich
  2. no to do jutra...a raczej do dzisiaj to widzimy się o 18 pod Areną dobranoc
  3. hheheh Guru co wątpisz wemnie??? ja jestem taki nieśmiały i wstydliwy :> heh ja też mam wolne
  4. Guru, czy ja wiem, ja byłem święty i spokojny chłopak, zresztą dalej tak jest każdy musi za młodu zaszaleć, mi się tyle razy to zdarzyło że nie piję od pewnego czasu w dużych ilościach a odnośnie Twojego brata, no to oduczyć palić idzie każdego, moja Sylwia paliła, po roku udało się, nie pali 2,5 roku daj mu jedną za drugą fajke, tak długo aż mu się rzygać zachcem, i dalej mu je pakuj w pysk to się mu odechce podobno pomaga a właśnie, Guru, Ty już na urodzinkach zdradziłeś co robiłeś za młodu, te miejscówki w lesie, pod namiotami, litry wina i nieletnie koleżanki...to były czasy
  5. Koval dokładnie tak to jest, sedan jest fajny, ale avant bardziej praktyczny, sam mam sedana i pluję sobie w brodę że nic nie mogę zapakować, tym bardziej że siedzenia mam nie składane, to już wogule, dlatego następny też będzie avant fajny furacz, niby taki szaraczek, ale ma to coś odnośnie karawanu, moja matka tak właśnie mówi, że kombi/avanty to karawany, a jak ma coś przewieźć to dogaduje "trzeba było kupić karawan"
  6. heheheheh Guru, mam przypomnieć ile lat ma twój brat? dajesz mu pić i palić a Gracjanowi takie morały??? królu dobranoc...
  7. noo to by było najlepsze wyjście załapiesz się na darmowego browara trzeba korzystać na całego
  8. ja mam fotki ale szczerze to lepiej pokazać, podpowiem że jest to pierwsza wtyczka, od góry, ale najlepiej wpadnij z Keżorem i pogadamy zresztą na forum też jest to pokazane na fotkach ale niechce mi się szukać
  9. jak taśma wytrzyma, to ktoś kto usiądzie na tyle przywali butami w te diody i zamówisz następne, ale spróbuj jak czegoś niewiesz odnośnie B6 to pytaj na forum, poto właśnie istnieje, ale najpierw poszukaj przez opcję SZUKAJ noo noo Krisu kupuj krate :>
  10. nie dość że wyszły już z mody to to jest sprzęt MADE IN CHINA nie zdziw się jak spalisz go po 10 minutach jak chcesz mega bass to skrzynia bass reflex ale to jedynie nada się do muzyki typu HH, R'N'B z skrzyni zamkniętej uzyskasz szybszy bass ale mniej głośny że tak napiszę
  11. hehehe w kwiatki nie, ale w brodę to tak Gracjan, no wiesz, może to zda egzamin ale jak to zamocujesz do fotela? B6 to ma Mirek, ale teraz to on takim wozem nie przyjedzie, bo ma nowszy, lepszy i piękniejszy więc na B6 możesz się nie doczekać chyba że Dorota przyjedzie B6
  12. hehheeh chciałbym chodzić teraz do szkoły... :gwizdanie: bo jak nie mamy "ściany" to jest luzik, ale jak od września będziemy mieli zazbrojoną ścianę to zapomnieć przez rok o urlopie
  13. jeśli ma grać czysto i przyzwoicie to ja bym się albo wpakował w coś z Ori, albo: radio ALPINE wersje CDA (osobiście mam model cde 9881r i niejest źle, ale różnica między radiem z serii cda jest ogromna) na przód zestaw odseparowany, czyli woofer i wysokotonowy na zwrotnicy (ja mam PowerBass ES 5C i jest to 13 cm) najlepiej montować 16 cm ale nie każdy potrafi a na tył powinno się zamontować subwoofer, najlepiej skrzynia zamknięta, głośnik 20/25 cm i mała skrzynka (posiadam 17,5 L skrzynke z głośnikiem 25cm 300 RMS) ale jeśli mowa o sprzęcie budżetowym to patrz po firmach Helix czy też PowerBass zapomniałbym o wzmaku, jeśli wmiare tanio to 4 kanałówka, jeśli używane to np. ALPINE V12, albo coś z starej serii Sony
  14. heheheh a no bo to tak jest jak człowiek ledwo co wyspany, a gania po dwóch albo i trzech robotach a ciekawe gdzie reszta spamerów Miron pewnie jeszcze w garażu siedzi, Królu jest w kato, Piterra gra w szachy, Pelex grilluje, Diman się myje i tak można dalej wymieniać... dosyć się już znamy a odnośnie urlopu, to praktycznie kiedy chcę to dzwonie, i mam wypisywany normalny, więc na żadanie to taki mit u nas
  15. hheheheh zadzwoniłem bo niechciało mi się jechać
  16. noo Diman korzystaj z wody bo w domu tego nie masz jedynie u teściowej z tego co Kasia mówiła to ja też idę, czas się do roboty zbierać, no i dzisiaj ostatnia szychta i weekend jutro pojawię się odrazu na spocie - nie będzie mnie już na forum to widzimy się jutro koło 18 na Arenie
  17. ooo Guru szaleje, już bije punkty w NEWBIE ale lizus nooo :>
  18. jakoś słabo wam to poszło spamowicze Miron teraz pewnie lata ze ściereczką po garażu, bo zawiało kurzem z dworu no i auto brudne to co jutro jakiś grill??? no kolorek pasuje, jest taki troche gejowaty
  19. Kolego, radio to podstawa, potem na przód jakiś zestaw odseparowany a do tego wzmak, na koniec skrzynka, oczywiście trzeba doliczyć okablowanie i wygłuszenie samo radio to koszt ok. 600 zł na takie byle jakie, a różnica pomiędzy radiem za 500zł a takim za 800 zł jest OGROMNA wszystko zależy co chcesz mieć, czy jakiś mocny bass żeby wszyscy słyszeli że jedziesz, czy zwykłe proste granie, a może coś bardziej grającego, jakością i mocą ja napiszę tak, dałem 4 tyś zł na audio i niejest to to co powinno
  20. witam WAS spamerzy normalnie 20 stron czytania, ale czytałem tylko dlatego żeby wypatrzeć te obiecane fotki no i mogę powiedzieć że B7 Mirosława :> jest za***iste narazie tylko tyle bo właśnie wstałem no i jadę na mieszkanie gipsy kłaść, Panowie i Panie - jutro widzę te piwka aaaa no i właśnie Guru, stawiasz za klubowicza
  21. hehe nie bo Keżor ma na aucie rudą a ja nie no i ma lepsze fele, zresztą gdyby się przejechał moim czołgiem to by zwątpił to nic, jadę - znów autem, ale za to będę o 5 już w łóżku :> dobranoc/Narazie ps. mam fotki Gracjan, ale niewiem gdzie wrzuciłem kabel, jutro postaram się Ci to przesłać i opisać, wieczorem
  22. hehhehe Guru, nie no, rezygnacja, bez owijania w bawełne - w tym momencie nie jestem wstanie naruchać tyle kasy moooże pod koniec roku, ale wtedy to ktoś inny będzie się woził tym B6 Keżor, a co ja mam powiedzieć? tak czy siak to fajnie nie jeździ, a ciągle problemy z zawieszeniem/napędem i dalej niewiadomo co jest grane wolał bym takiego klekota jak Twój, niż te moje :gwizdanie:
  23. aa noo na noc trza jechać do roboty, a tak to aktualnie gipsuję ściany na mieszkaniu, czyli znów na dwie roboty
  24. a Witam Guru co tam?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.