Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. Dibo 30 to dają pokrowce z allegro Ive tak wogule, dlaczego nie kupiłeś sSsss????
  2. Mati to do S4 też se załóż brewki brewki to do calibry, ale takim modem robisz z siebie pośmiewisko, cóż
  3. buheheheh Keżor no właśnie, coś masz chyba z górki na Rudi poprostu mamy pierwszą SPAMERKĘ w temacie
  4. studzienki to inna bajka, bo tego co wymyślił je położenie to powinni powiesić za jajka, tak choćby ich nie mogli na środku każdego pasa zrobić a co z boczkami? bo z tego co wiem to Nowak powyciągał audio, masz teraz dziury czy coś? czy jakieś głośniki
  5. moicz w skoczowie złe drogi??? nie żartuj! pojeździł byś u mnie po centrum... ja bym pakował 18'', a tak to nic temu aucie nie potrzeba
  6. granatowy sedan, aż 1.8 silnik no i najniższy i żółte halogeny z przodu pewnie nie masz, kuurde no a miałem nadzieję że zobaczę jak na drodze prezentuje się moje auto
  7. a gdzie fotki z moim autem? liczyłem na jakieś foto mojego paździocha a tu zonk, nic d*py wołowe
  8. heh no ciekawe, olał wszystko bo już dostał status Panowie ja spadam, powinienem się jutro pojawić, Dobranoc
  9. noo to będziemy kombinować gdzie się wybrać, ja odrazu mówię że piątku mam wolne więc dla mnie żaden problem, albo pomyśleć nad wypadem gdzieś nad wodę, albo coś w tym stylu, albo jakiś piknik, większy zlot np. Kraków, Katowice, Gliwice, Bielsko, Opole, Częstochowa, gdzieś pomiędzy tymi miastami, w ustronnym miejscu, grill i te sprawy, to by było dopiero, prawie jak ogólnopolski
  10. zawsze lepiej się pozytywnie zdziwić, niż rozczarować, ale wiem że te auto będzie latać a nie jeździć!!! teraz jak to jedzie, a co dopiero potem
  11. no to szkoda Mirek, mógłbyś zapodać jeszcze lepszą furę, ale te dwie i tak są wypas! Ci mówie, nerwicy dostaniesz przez ten czarny kolor non stop czyszczenie, aha no i właśnie, odnośnie wypadu gdzieś za 2 tygodnie, jestem ZA, może być częstochowa, Opole, Kraków czy też Bielsko, ważne żeby gdzieś pojechać no i pokazać jak się bawi śląsk :> Diman, ja bym pojechał na Twoim miejscu z Mirkiem do Compsportu, on ich tam zna, doradzą, posprawdzają, i obstawiam że wyjedziesz z bananem na Pysku
  12. noo to i taK to jest słabe nie no program zrobić i tak z 170 kucy by było, liczę że to by jechało
  13. Miron a może tak sprzedać obydwie i kupić coś innego??? pomyśl np. RS4 B5 albo coś z S... Diman no chyba że tak, ale jak tak to ile to miało kucy? [br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 23:04_________________________________________________zapomniałem Gracjan, nie musisz ciągnąć kabli od kierowcy z tego boczku, bo po stronie pasażera z przodu jest to samo tylko tył trzeba dorezać do tych przednich
  14. Diman, (prawie) królu Cie objechał więc albo coś z tym autem jest, albo tak słabo to jedzie Miron, szczerze to powiem Ci że środek masz lepiej wyposażony niż w B6, ogólnie bardziej wyposażone autko, faktem jest że niejest tak zadbane jak B6, ale znając Ciebie jako perfekcjonistę to dasz radę, buda no jak buda, nowsza, chyba lepiej dopracowana (np. zawias) Diman, jeszcze teraz Twoim B7 musze się karnąć, to zobaczymy różnicę, ale mi się wydawało że awx jechał tak samo albo i słabiej od mojego parcha jakieś fotki ktoś wrzuci??? :>
  15. i po spociku, jak zawsze było baaaaaaaaardzo wesoło, trochę się pościgaliśmy, miejscówka mega wypas! autko Mirka - środek MEGA KOX zewnątrz też niczego nie brakuje, ale ja bym zmienił alu na 19'' ogólnie to ludziska zbierać te puszki, bo brakuje mi jeszcze 15 tyś na B6... jednak AWX mnie rozczarował, odrazu trzeba tam robić program i dalej rezać silnik, więc gra nie warta świeczki :> stwierdzam że wole takie 1.8T od Mirka, te wycacane i wychuchane wozidło ale spalanie tego 3.0 i odgłos silnika - ehhh znów nie będę spał :>
  16. noo Czesterku, idziemy spać, jest 500 więc możemy spać spokojnie, Krisu piję żywca to jutro to obadamy, ja też mam dalej problem z zawiasem więc poogladamy to Dobranoc do spocika, już mnie na necie nie będzie
  17. a to jakaś promocja była czy coś??? stwierdziłem to po tym że stojąc w miejscu na wyłączonym silniku i kręcąc kierownicą mam luz i wali, nastepnie zabrałem się za ściągnięcie koła no i odrazu ukazały mi się oderwane gumy od tego stwożnia który wchodzi w ....no wiesz gdzie, auto podniesione, koło w górze, na luzie, i ruszam kołem na boki, no i widzę jak końcówka ma luz oczywiście tylko prawa, ale lewą wymienie do kompletu
  18. no właśnie, o ile dobrze widzę to masz zaspawane wloty w przednim zderzaku? tak autko fajne, trochę nie pasują te lampy z przodu ale ogólnie to jest dobrze
  19. końcówki, wahacze narazie trzymają, wiesz jaki mam zawias, sam jestem ciekaw ile wytrzymają jak by coś to mam też te ori, a powiedz mi jak to oni na miejscu regenerują? czy trzeba czekać? ja z tym ori to jedynie górne miałem padnięte, a reszta okejo
  20. buhehehhe Kerczi, ja obawiam się że Miron dalej teraz czyści nowe cacko i szybko się tu nie pokaże Ola jest zła? oj to se porobiłeś... co tym razem? pewnie poszedłeś na piwko zamiast do niej odnośnie MS, powiem Ci że jeżdze, założyłem z końcówkami, dzisiaj wypatrzyłem że się skończyły ważne żebym dojeździł do zimy, potem idzie do żyda
  21. hehhehe to Ola będzie zła... hehhe śpie? nie no miałem na noc i dlatego mnie nie było co wymiana zawiasu?
  22. hehhehe dostał klubowicza i już na wszystko leje a co Ty tak późno na forum? od Oli wracasz???
  23. no bo Czester nie ma z kim pospamować, Guru nawet wymiękł
  24. oj tego to niewiem, zapytasz na spocie nie ma się czego bać, każdy kiedyś był pierwszy raz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.