Treść opublikowana przez Pucek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to dobranoc Miron
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Guru to samolub, on tylko się do mnie odzywał jak miałem mu zapłacić te 40 coś złotych na wakacje z Czesterem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
królu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no baaa ja też będę z kierowcą, co prawda lubi jeździć off road ale da radę więc mogę że tak powiem być bardzo nie trzeźwy noo każdy przywiezie "ZERO ZIBEN" i będzie mega impreza Uwaga - podczas pisania wysłano 5 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? Uwaga - podczas pisania wysłano 2 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? Uwaga - podczas pisania wysłano nową odpowiedź, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gregory Ty to cyknij fotke wykresu z hamowni a napewno wygrasz no no szpiegowanie Żony Mirona - oj oj to już wiemy co robi Sparki a ja jestem spłukany, zapłaciłem kafelkarzowi i do baku już nie ma za co nalać naszczęście na sobotę mi wystarczy M@rk a ja słyszałem że w drugiej połowie 2003 roku dopiero poprawili problem z wałkami w 2.5 tdi, nie wpadnij na minę, bo będziesz zachwile robił sobie MAŁY remoncik :> od jutra na dwie roboty, a sorki na trzy bo normalnie na kopalnie, potem na budowę zbroić, a potem na mieszkanie i ehhh co z tego życia jest jak ledwo na spanie jest czas:/ cóż, byle do weekendu, zabawimy się Panowie i Panie, chyba jakieś napoje wysoko wyskokowe dostarczymy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam więc, ja non stop obserwuję pogodę, i niestety w SOBOTĘ ma być 26 stopni ale burze i deszcz, i to właśnie nad Gliwicami trzeba pomyśleć nad zadaszeniem i wogule, bo inaczej może być jedna wielka lipa odnośnie spotu, ja bym na piątek się nie pisał, bo jak wiadomo nie mam za blisko, a i tak widzimy się w sobotę odnośnie kryzysu, u mnie od dawna daje swoje znaki, niestety 500 zł mniej na wypłacie, pracuję 4 dni w tygodniu w piątek wolny, dlatego też mogłem bywać na spotach odnośnie autka, na mus chcę go zmienić do wiosny przyszłego roku, ale czy to będzie B6/7, Leon, S4 B5 czy też B5 TQ II lift to się okaże
-
[B6 AWX] A4 + BLACK EDITION nowe foty 19 czerwca
nooo chwal się chwal... i rzuć też linkiem z allegro to sobie pooglądam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pelex nie pochlebiaj mu bo będzie myślał że ma najlepszą fure :>
-
[ALL] Renowacja MAM8 - polerka, grafit, czarne ?
czarne ale rant polerowany tzn. taki cienki pasek tylko
-
[ALL B7] Znoszenie auta w prawą stronę
a może ściąga cię tylko na niektórych drogach? wiadomo że po założeniu 18 cali z takimi oponami to trzeba kierownicę trzymać dwoma rękami, ściąga auto na różne strony w koleinach, na każdej nawierzchni tak się dzieje???? ciekawy problem, skoro opony dobre, zawias też, zbieżność też, powietrze w oponach to samo, no ciekawe, spróbuj od kogoś pożyczyć jakieś 18 na takich samo szerokich oponach, załóż i będziesz widział czy dalej jest to samo, no ale na moje oko to to nie powinno być to
-
[ALL B5] Dołożenie klimy
sam niemam, myślałem, ale gdybym się na to zdecydował to jedynie tak że kupuje 1.8T anglika, oczywiście z klimą, przekładam silnik i klimę, resztę sprzedaje na części, napewno bardziej by się to opłacało niż samo wstawienie klimy za 4 tyś zł, jak anglika kupisz za 5 tyś zł i całą karoserię i resztę gratów sprzedasz, możesz nawet wyjść na plus jeśli sprzedasz wszystko co tam było ale chyba najlepiej opłaca się kupić już auto z klimą
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i tak prowadzisz, a miło będzie oglądać na kalendarzyku B6 spotów śląskich ale tu ostatnio cicho, nawet spamowicz Królu się uciszył hmmm czyżby każdy rezał???
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron nie no zagłosuje na te moje przyszłe auto
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemankooo oo Witamy SoMeS spamowiczu ile mandatów już dostałeś? jak tam jest?? dużo lesbijek??? a ta pogoda dalej taka beznadziejna:/ mam nadzieję że na urodzinki będzie ładna! bo nie powiem Paintball w deszczu był by mega, no ale co z resztą... :gwizdanie: dzisiaj się "odpustuje" więc jak ktoś chce sobie kupić petardy albo watę cukrową to zapraszam do RYBNIKA
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
się okazało że jutro nigdzie i tak bym nie pojechał, bo mam gości i niestety muszę obsługiwać GRILL cóż d*pa, to co kiedy planujecie ten wyjazd? Miron a co się działo niby? :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co planujemy jakiś wypad na Częstochowe???????? bójcie się jeśli mnie nikt nie poinformował a to jest prawdą
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to gdzie wyście byli panowie?????? zabrze??? hmmm czyżby gokarty?????????? Pelex znów driftowałeś...noo nie dziw się że masz słabiutkie oponki ile Was dzisiaj było??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja za późno zczaiłem że dzisiaj jest piątek...bo kafekarz sobie podrinkował w robocie i nie przyszedł:/ więc śmiało mogłem jechać na spota...i duuupa a już jest 19.10 i nie pojadę no bo dużo godzin mamy
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Madas, na żywo to tylko tą rdzę zobaczysz
-
[B5 1Z] Lodówka w aucie
ale do B5 klimatyzowany schowek??? że do B6 to rozumiem, ale taka lodóweczka w bagażniku to ciekawy pomysł, są takie na 12v do zapalniczki, podłączyć na stałe, z bezpiecznikiem, zamocować do boczku i jest extra
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
nooo ogólnie to tak jest, może zazdroszczą wtedy i walą młodym w wypas autach spore mandaciki a tam odrazu że nie jest srebrne, jest PRAWIE srebrne i tak jest
-
[B6 AWX] A4 + BLACK EDITION nowe foty 19 czerwca
to kolego autko sprzedane?? ogłoszenie nie aktywne... fajna sztuka, ale ja już sobie obiecałem że ciemnego auta nie kupię chociaż nie powiem bo ładne! szkoda że brak Xenia ale na tym świat się nie kończy
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
pooojechałeś autko baaaardzo mi się podoba, extra połączenie sreberka z czarnymi elementami jak już kupię to upragnione B6 a może nawet B7 to będzie chyba pakiet schwarz
-
[B5 AFB] AUDI A4 2,5 TDI - Kwiatko
zmiany na + tylne lampy jednak co ori to ori bo wygl ądają najlepiej fele też niczego sobie, tylko ja bym się bał tego silnika ale to tylko po tym co się słyszy no i fotki środka by się przydały