Treść opublikowana przez Pucek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czester on mi mówił że jak będzie takie jak w ogłoszeniu to go bierze, wystawi obydwa i to co sie nie sprzeda to tym będzie jeździł więc obstawiam że kasę miał w zębach no i miało to być super mega wypas autko Czester z S na tył możesz mieć problem, bo trudno dostać lece narazie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam u mnie nic nie słychać, no jest parno ale nie zanosi się jeszcze na burzę, ten tydzień na noc więc tak czy siak będę na spociku mam nadzieję że Mirosław :> też będzie, no i moooże nawet na żółtych blachach spadam na mieszkanie, trzeba tam coś porobić, a właśnie Czester, mi też się wydaje że belka poszła bo za bardzo wcisnęło go do środka... cóż, teraz to bierz albo z polifta albo z sSss z polifta miał do sprzedania NOSB, za 150 zł jak coś narazie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no on miał jechać koło 17, obstawiam że rano dotrze gdzieś w nocy, pewnie gdzieś się prześpi i prosto do tego komisu z tego co wiem jedzie bardzo daleko, ponad 1200 kilometrów, a nawet i więcej, ale to co mi mówił, te auto ma być super mega wypas, bo 3.0tdi, Q, Sline, 18''Bose, Navi i duużo duużo więcej, zobaczymy co i jak się sprawy potoczą, bo nie powiem widziała by mi się ta B6 na moim placu chociaż od wczoraj jak Damian dał się karnąć Sylwii swoim B7 BLB to ona nie chce słyszeć o B6, tak się napaliła na B7 że szok... i chyba nie pozostanie mi nic innego jak ciągle zadupiać na dwie roboty i kupić zimą/wiosną B7
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
królu idz spać a nie nabijaj se czasu przesiadywanego na forum w tym momencie Mirosław jedzie po furacza ;( mam nadzieję że B6 zostanie do zimy
-
[B5 ADP] Moje cudo techniki ;)
Panowie, ja proponuję NIE POLEMIZOWAĆ na temat "tego cuda techniki" bo MY się nie znamy, MY mamy zwykłe szare polifty a nie takie "cuda techniki" jak kolega Superyoghurt czy też Dixon, no i co najważniejsze tuning to tuning a nie tam byle jakieś zwykłe ori szajs, liczy się lans na mieście i kilo laminatu więc Panowie i Panie podziękujmy już za więcej fotek i uciszmy się w tym wątku bo zachwile polecą kropki no i powodzenia w dalszym upiększaniu autka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja znów spadam z domu, znów impreza - 70 lat dziadka jeszcze raz wielkie dzięki za wszystko a teraz dalej spamowicze, spamujemy bo zostało jeszcze 50 stron i jest darmowy browar
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i jestem, po urodzinkach jest extra! pogoda dała d*py ale na paintball wsam raz, bo gdybyśmy latali tam w +30 stopni C to było by to nie ciekawe postrzelaliśmy się, zjedliśmy, wypiliśmy i znów udane spotkanie na śląsku organizatorzy się postarali, a ja znów mam pomysł żebyśmy w te wakacje jeszcze zrobili sobie imprezke, ale gdzieś w budynku, np. wynająć domek na Piniowcu w Rybniku, tam gdzie Prezes Miron bywał, grill i te sprawy no i potem imprezka w domku ze SZKŁEM bo dzisiaj ta noc mogła się przedłużyć, no ale ale...ale Miron jedzie po sline dzięki wielkie za mega spoto-urodziny no i jak zawsze ELYTA NIE ZAWIODŁA!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
taaaa dzięki Guru Dobranoc Wszystkim
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nooo doobra, ja spadam, rano do roboty, a potem odrazu do drugiej roboty no ale żeby zmienić furacza to trzeba się poświęcić, mam nadzieję że będę miał siły na sobotę, bo niewiem jakie atrakcje mogą mnie spotkać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bo więcej kiełbasy na promocji nie było i trzeba było zamknąć listę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bo Organizatorzy zamkneli listę Miro...a co masz na oku?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Guru bo Ty zawsze narzekasz na brak paliwa, więc co mam prosić a no Czester zgadłeś, ledwo co się wykąpałem i leże w łóżku, wróciłem z drugiej pracy:/ noo coż, jak Miron sprzeda te cacko to nie pozostanie mi nic innego jak B7 albo eSa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Guru no wiesz co! tu młodzieniaszkowi oferujesz jazdę autem a mi się nie dałeś w zimę karnąć z Q... oj oj minus jak cholera
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć wszystkim ehhh... takie auto poszło się walić Miron to nie jedzie??? musiał byś się moim przejechać jesteśmy coraz bliżej tych 500 stron, pozwalam Wam nawet spamować ta S no kolorek fajny, felgi fajne ale w innym kolorze, no i jeśli mowa o gazie, to do S bym nie dawał, moooże do takiej B6 Prezesa ale to i tak z bólem serca a ja chyba dam se siana z myślą o dieslu, bo tam gdzie będe mieszkał to centrum, na rynek mam 200 metrów, wszędzie blisko, rower muszę kupić noo i zostane przy 1.8T Q najlepiej avancik, chyyyyba że B7 avant ale wtedy klekot
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spaaadaj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
serio już ide.... narazie aha nie spamujcie bo będzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oj królu, SADO MASO???
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spadać, bo teraz sama się forum zainteresowała aha, powiedziała że macie gwarantowane dwie serie po 30 kulek na urodzinkach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ide Dobranoc teraz już na serio a Ty Miron miałeś już dawno spać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a jajka to sylwii musze umyć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
doooobranooc bo ta moja..... ehhh ide narazie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a no krew, mocz, serce, słuch, wzrok, płuca i takie tam ale dzień zapłacony i po badaniach do domu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a to śnij o przepływce, taniej i dobrej przepływce bobra ide bo ta moja szaleje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja też już idę, bo idę jeszcze umyć jajka bo kobieta czeka, no a pozatym jutro idę na badania z roboty no i trzeba się wyspać i być pachnący CO NIE DIMAN? to lece, śnijcie o B8, R8, A5, no i królu, śnij o turbo z awx, wtryskach i 140 kucach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobranoc Królu Dobranoc Guru Dobranoc Gracjan no i cała reszta