Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. Czester on mi mówił że jak będzie takie jak w ogłoszeniu to go bierze, wystawi obydwa i to co sie nie sprzeda to tym będzie jeździł więc obstawiam że kasę miał w zębach no i miało to być super mega wypas autko Czester z S na tył możesz mieć problem, bo trudno dostać lece narazie
  2. Witam u mnie nic nie słychać, no jest parno ale nie zanosi się jeszcze na burzę, ten tydzień na noc więc tak czy siak będę na spociku mam nadzieję że Mirosław :> też będzie, no i moooże nawet na żółtych blachach spadam na mieszkanie, trzeba tam coś porobić, a właśnie Czester, mi też się wydaje że belka poszła bo za bardzo wcisnęło go do środka... cóż, teraz to bierz albo z polifta albo z sSss z polifta miał do sprzedania NOSB, za 150 zł jak coś narazie
  3. no on miał jechać koło 17, obstawiam że rano dotrze gdzieś w nocy, pewnie gdzieś się prześpi i prosto do tego komisu z tego co wiem jedzie bardzo daleko, ponad 1200 kilometrów, a nawet i więcej, ale to co mi mówił, te auto ma być super mega wypas, bo 3.0tdi, Q, Sline, 18''Bose, Navi i duużo duużo więcej, zobaczymy co i jak się sprawy potoczą, bo nie powiem widziała by mi się ta B6 na moim placu chociaż od wczoraj jak Damian dał się karnąć Sylwii swoim B7 BLB to ona nie chce słyszeć o B6, tak się napaliła na B7 że szok... i chyba nie pozostanie mi nic innego jak ciągle zadupiać na dwie roboty i kupić zimą/wiosną B7
  4. królu idz spać a nie nabijaj se czasu przesiadywanego na forum w tym momencie Mirosław jedzie po furacza ;( mam nadzieję że B6 zostanie do zimy
  5. Panowie, ja proponuję NIE POLEMIZOWAĆ na temat "tego cuda techniki" bo MY się nie znamy, MY mamy zwykłe szare polifty a nie takie "cuda techniki" jak kolega Superyoghurt czy też Dixon, no i co najważniejsze tuning to tuning a nie tam byle jakieś zwykłe ori szajs, liczy się lans na mieście i kilo laminatu więc Panowie i Panie podziękujmy już za więcej fotek i uciszmy się w tym wątku bo zachwile polecą kropki no i powodzenia w dalszym upiększaniu autka
  6. a ja znów spadam z domu, znów impreza - 70 lat dziadka jeszcze raz wielkie dzięki za wszystko a teraz dalej spamowicze, spamujemy bo zostało jeszcze 50 stron i jest darmowy browar
  7. i jestem, po urodzinkach jest extra! pogoda dała d*py ale na paintball wsam raz, bo gdybyśmy latali tam w +30 stopni C to było by to nie ciekawe postrzelaliśmy się, zjedliśmy, wypiliśmy i znów udane spotkanie na śląsku organizatorzy się postarali, a ja znów mam pomysł żebyśmy w te wakacje jeszcze zrobili sobie imprezke, ale gdzieś w budynku, np. wynająć domek na Piniowcu w Rybniku, tam gdzie Prezes Miron bywał, grill i te sprawy no i potem imprezka w domku ze SZKŁEM bo dzisiaj ta noc mogła się przedłużyć, no ale ale...ale Miron jedzie po sline dzięki wielkie za mega spoto-urodziny no i jak zawsze ELYTA NIE ZAWIODŁA!
  8. taaaa dzięki Guru Dobranoc Wszystkim
  9. nooo doobra, ja spadam, rano do roboty, a potem odrazu do drugiej roboty no ale żeby zmienić furacza to trzeba się poświęcić, mam nadzieję że będę miał siły na sobotę, bo niewiem jakie atrakcje mogą mnie spotkać
  10. bo więcej kiełbasy na promocji nie było i trzeba było zamknąć listę
  11. bo Organizatorzy zamkneli listę Miro...a co masz na oku?
  12. Guru bo Ty zawsze narzekasz na brak paliwa, więc co mam prosić a no Czester zgadłeś, ledwo co się wykąpałem i leże w łóżku, wróciłem z drugiej pracy:/ noo coż, jak Miron sprzeda te cacko to nie pozostanie mi nic innego jak B7 albo eSa
  13. Guru no wiesz co! tu młodzieniaszkowi oferujesz jazdę autem a mi się nie dałeś w zimę karnąć z Q... oj oj minus jak cholera
  14. Cześć wszystkim ehhh... takie auto poszło się walić Miron to nie jedzie??? musiał byś się moim przejechać jesteśmy coraz bliżej tych 500 stron, pozwalam Wam nawet spamować ta S no kolorek fajny, felgi fajne ale w innym kolorze, no i jeśli mowa o gazie, to do S bym nie dawał, moooże do takiej B6 Prezesa ale to i tak z bólem serca a ja chyba dam se siana z myślą o dieslu, bo tam gdzie będe mieszkał to centrum, na rynek mam 200 metrów, wszędzie blisko, rower muszę kupić noo i zostane przy 1.8T Q najlepiej avancik, chyyyyba że B7 avant ale wtedy klekot
  15. serio już ide.... narazie aha nie spamujcie bo będzie
  16. oj królu, SADO MASO???
  17. spadać, bo teraz sama się forum zainteresowała aha, powiedziała że macie gwarantowane dwie serie po 30 kulek na urodzinkach
  18. ide Dobranoc teraz już na serio a Ty Miron miałeś już dawno spać
  19. a jajka to sylwii musze umyć
  20. doooobranooc bo ta moja..... ehhh ide narazie
  21. a no krew, mocz, serce, słuch, wzrok, płuca i takie tam ale dzień zapłacony i po badaniach do domu
  22. a to śnij o przepływce, taniej i dobrej przepływce bobra ide bo ta moja szaleje
  23. ja też już idę, bo idę jeszcze umyć jajka bo kobieta czeka, no a pozatym jutro idę na badania z roboty no i trzeba się wyspać i być pachnący CO NIE DIMAN? to lece, śnijcie o B8, R8, A5, no i królu, śnij o turbo z awx, wtryskach i 140 kucach
  24. Dobranoc Królu Dobranoc Guru Dobranoc Gracjan no i cała reszta

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.