Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. Panowie, modlić się o pogodę na urodziny, bo jak dzisiaj zobaczyłem prognozę pogody to szok:/ do środy leje
  2. no wiesz Rex, dla mnie każde auto które ma powyżej 130 kucy będzie dobrze jeździło bo teraz mam AŻ 125 minus to co zdechło w A3/S3 jest przecież jedno wahaczowe zawieszenie, bo te w A4 to wiadomo jakie jest, chociaż nie narzekam no to sokolh pisz pisz ile tam planujesz
  3. no właśnie i tutaj tkwi problem bo następne auto miało być avant B6/7 najlepiej diesel, ale moc conajmniej 150 kucy, ale ja sam niewiem co kupię, bo rodziny nie mam w planach, więc takie S3 by też wystarczyło a jak widziałem ten filmik jak ta S daje czadu na śniegu to... to normalnie odpaliłem allegro i oglądam te autka no i dodam że kuzyn ma A3, afn, zero problemów z zawiechą, nic się nie sypie i jeździ mi się tym dobrze
  4. powoli zaczynam nakręcać się na takie S3 niż na B6...
  5. hheheh pogoda ma być serio MEGA BEZNADZIEJNA więc i tym też sposobem mnie nie będzie bo aktualnie mam fachowca od kafelek w mieszkaniu i muszę mu dotrzymywać toważystwa cóż, za tydzień będę na 100000% i możliwe że w piątek no i sobotę, ale niewiem czy w piątek będziemy robili spota skoro w sobote jest BIG PARTY
  6. królu NIE WNIKAM i tak z góry wiem że M@rk się nie zjawi :gwizdanie:
  7. po kropku to chyba powinni dostać Ci którzy są od niedawna na forum, kozaczą i przeklinają a jest takich paru i nikt z tym nic nie robi, a ja dłużej tego ukrywać nie mogę jak się komuś nie podoba krytyka to proszę nie wystawiać aut do oceny żeby potem nie było zadym a ja mogę przygarnąć kropka i tyle, ale wtedy domagam się aby pewni delikwenci dostali bana na TO forum tyle OT, usuwam to co nie powinno się tu znaleźć z mojego postu
  8. MARiOLiNi no podobno tam taka jeździła, ale jak mówię tak tylko kierowcy mówili, sam się zdziwiłem że gliny w A3? no ale cóż, podobno u mnie w mieście ktoś ich właśnie widział w A3... sam się jeszcze okazji przekonać nie miałem czyli jeśli mnie tajniaki nagrają to wsiadam i odrazu dyskusja na temat tego kiedy włączyli koguta... ale czy warto?
  9. "KOLEGO" cudem nazywasz swoje auto, okej ja napisałem o nim tyle : więc moim zdaniem auto zrobione z przesadą, bo poco robić z B5 B7? jeśli już ktoś tak skaleczył laminatem to auto to mógł odrazu też skaleczyć tył, to moooże jakoś by to wyglądało reszta tyczy się Kolegi DIXONA który jest zapalonym tuningowcem i jak sam twierdzi takie auta po tym super tuningu są najlepsze i na nie lecą laski więc czytaj uważnie sam piszesz że kupiłeś właśnie takie autko bo CI się podobało więc nie mów mi tu czegoś o dresach bo o dresach wspomniał ktoś inny licz się z krytyką, poprostu masz badziewne auto i tyle
  10. baaaardzo dobrze, ale niewiem poco im 250 kucy skoro mają napęd na jedną oś keżor a wiesz coś na temat nieoznakowanego A3 które się kręci po naszych okolicach??? podobno to te A3 które jeździło po wiśle/ustroniu ale nic więcej nie wiem na ten temat...
  11. masz temat w dziale ŚLĄSKIE...
  12. M@rk a na urodzinach będziesz??? wkońcu to w sobote więc tłumaczenia ze szkołą powinno nie być...
  13. oj to teraz królu nie będzie spał... keżor no teraz to masz ładny winik mocy, a jaki moment... obawiam się że teraz to będzie zapier....
  14. więc moim zdaniem auto zrobione z przesadą, bo poco robić z B5 B7? jeśli już ktoś tak skaleczył laminatem to auto to mógł odrazu też skaleczyć tył, to moooże jakoś by to wyglądało Dixon, panuj nad słownictwem, poczytaj regulamin po editowaniu
  15. witam królu to Bardzo dobrze...
  16. no to mamy oszusta, ja już też niestety miałem niemiłą sytuacje jeśli chodzi o kupowanie, nie będe wymieniał nicku, ani niczego ale kręcenie nosem i zwlekanie z oddaniem kasy było, i teraz wiem że jak kupować to tylko przez allegro i przez pewne osoby z forum, np. od kogoś z "zielonych" czy też "Vipów" moim zdaniem, jeżeli sprawa jest już na policji, to nie obijał bym mu mordy bo tylko możecie sobie narobić kłopotów, ale dopiero po zakończeniu sprawy, ale ktoś napewno musi wiedzieć coś więcej, gdzie mieszka albo pracuje i tam mu narobić że tak powiem "smrodu" taki oszust powinien odrazu dostać bana, z NIE MOŻLIWOŚCIĄ wejścia na TO forum jeśli chodzi o cyrk z ramkami, to nic nie wiedziałem, ale żeby tak perfidnie wała wywalić na miejscu tego Pana od ramek zakopał bym się pod ziemie ze wstydu! ON MA CZELNOŚĆ JESZCZE COŚ WYSTAWIAĆ NA FORUM??????? oj to teraz przegina
  17. siemka a jednak, od dzisiaj mam 1,5 tygodnia wolnego prawdopodobnie będę na spociku w piątek, ale to jak narazie 50/50 piterra a takich nadziei mi narobiłeś z tym F1...a tu zonk
  18. hehhehehe prawie jak dragster a co SoMeS się nie odzywał do nikogo? heh ten to musi zapylać w robocie żeby zarobić na body kit S4 to ja powoli spadam spać, jeszcze 2 dni do roboty no i znów weekend! chyba chyba że...że zajade do lekarza i dostane L4 i to było by dobre! :>
  19. dokładnie!!!! keżor pokazał jak te auto powinno wyglądać ja bym się nie zastanawiał, bo te MAM są za bardzo w chromie! i to nie pasuje...w czarnych butach jest bardzo agresywny i taki też powinien być
  20. Miron to nie do Ciebie było koksie tylko do tego Mirka który zawsze dużo pisze a mało robi, bo ciągle nie może wpaść się pokazać a to już rok minął od pierwszego spota tak wogule to spoko spoko Prezes, zadbaliśmy o dobry wizerunek spotów śląskich, nawet jak waliło żabami to trzymaliśmy się ostro z grillem pod parasolem
  21. nooo to jest machina! fajne auteczko zapodałeś, ja i tak bym pakował odrazu 19'' jest powodzenia w modach :>
  22. a no tak taK, dobrze że mnie poprawiłeś bo ostatnio mi się wszystko myli Gureguru to ma słabego parcha, z nim nie ma co stawać na kresce, ja bym na Twoim miejscu celował w Króla Gregory to inna bajka...
  23. obstawiam że Gregory jeszcze nie wpadnie swoim autkiem... więc Keżor szybko możesz się z nim nie spróbować to jak to pozakładasz to będziesz latał tym sreberkiem a ja niewiem czy będę w ten piątek...no cóż, zobaczymy czas spać, bo dzisiaj zaspałem no i sobie musiałem przedłużyć weekend to dobrej nocy wszystkim
  24. nooo piwo było i teraz cisza wyrezałem nowe halogeny, zobaczycie na spociku, o ile będę w tym tygodniu no a tak pozatym to wkońcu się zrobiło wmiare ciepło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.